0

Bo graliśmy z ogórkami? Teraz właśnie widać jakość obrony i pomocy

2

Rakitic to sie nadaje... na Levante

0

Kuuu#%%#a kiedy oni przestaną sie kiwać pod polem.karnym?:/

0

Przecież nie ma Ibry:)

0

Pamięta ktoś artykuł gdzie pisano, że Barca ma teraz "obronę o kilka poziomów lepszą" hahahaha:D

3

Stwierdzam fakt, wiec prosze mnie nie banować, Busi to debil, serio co trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego zagrać

1

I dobrze może zaczną coś grać

0

Ivan ogarnij się:/ oddać Cesca gdy Xavi zszedł w końcu na drugi plan, brawo

0

Ja ciągle nie rozumiem, co ludzie w nim widzą, co najwyżej solidny zawodnik nic wiecej

1

Busi dalej te swoje "zastawianie" stosuje, przeciez takie chuchro to nawet Neymar przepchnie

0

3min Rakitic dwie straty...:/

0

W tych strojach musimy wygrać, są zajebiste i wywołują dobre wspomnienia

0

Ale żaróweczki:)

0

wygrali w rewanżu ?

0

szkoda, że przez Tamudo "ręka Boga" nie dała mistrzostwa :/

0

hmmm w tej jedenastce są tylko 3 zmiany w porównaniu z zeszłorocznym składem (nie chodzi mi o konkretny jeden mecz z PSG, tylko ogólnie w perspektywie całego sezonu) z czego bramkarz jest inny z wiadomych przyczyn, tak więc raptem Rakitic i Mathieu są nowi, ot rewolucja :/

0

Munir wg mnie za szybko został okraszony wschodzącą gwiazdą, jeszcze długa droga przed nim i wiele pracy. LE chyba za szybko chce młokosa wprowadzić do pierwszej drużyny, lepiej niech gra w Barcy B, a czasem niech dostaje powołania na mecze w LL.

7

brawo ! błyszczał przez 20 minut z rozbitą Granadą, #crack :)

0

na razie śmiem twierdzić, że przeciętny, zobaczymy co przyniesie przyszłość

2

nie wiem jak to jest "od początku ligi" ale seria na zero z tyłu tak ogólnie to pewnie coś ok. 15 spotkań

5

Kto by zabrał piłkę gdyby Messi dorzucił jedno trafienie?;>

0

Jak ja kocham te wszystkie chorągiewki:D czekam na słaby mecz Mathieu :p

0

Busi dziś słabiutko

0

Oni chcą się odłączyć już od pierwszego dnia gdy stracili niepodległość

0

Messi nie jest najlepszym napastnikiem świata

0

Ney to wcale nie mniejsza panienka

0

Jak tam teraz nie było spalonego?;>

0

Ironia? Bo nie jestem.pewien

0

Fabs > Rakitic, tylko nie na fałszywej "9"

0

Dokładnie, powinien czasem dostawać szansę gry, ale nie w każdym meczu, z drugiej strony kim tu grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?