karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi miał jakieś karne w tym sezonie ?
0
czy ja cokolwiek powiedziałem o ZP ? :P pokazuje tylko jak ludzie się podniecają "fenomenalną" formą Cristiano, a ten przez ten rok strzelił raptem 2 bramki więcej od przeciętnego Messiego
0
bramki w 2014r. Messi 52 - 54 Cristiano, to był taki niesamowity rok Cerki ? po prostu miał szczęście, że Leo miał słabszy poprzedni sezon
0
żeby Xavi zrobił tą piętką asystę... :O
0
będzie luźno na boisku teraz :P
0
bo z Valencia zagra trio MSN, a ten mecz jest już wygrany
0
no kur..a :/ szkoda
0
najbardziej nielubiany zawodnik po Pedro
0
Messi Messim ale widzicie co gra Rakitic :/ gość jest strasznie cienki i to od początku sezonu
1
ale asysta :)
0
wątpię, pewnie szybciej zagra Adriano
0
nikt już chyba od dwóch sezonów nie nazywa tej ligi najlepszą, no chyba, ze jacyś fanatycy z klapkami na oczach
0
Rakitic chyba pomyślał, że skoro przyszedł za małe pieniądze to poziomem gry się do tego ustosunkuje :/
0
już widzę co jutro będzie Cristiano wyprawiał, strzały z kazdej możliwej pozycji
0
Legenda strzela :)
0
ciekawe po kogo sięgnie LE na PSG
0
w swoim stylu :)
0
Alba skuteczność -10 :P
0
ehh a brona ciągle leży :( kiedy w tym klubie zaczną myśleć o defensywie ?
0
widać, że gwiazdorek, masz rację w tym aspekcie podobny do Ronaldo
0
dzieciaku na Tobie to jeszcze prokurator łapę trzyma
0
kiedy to było nagrane ? oni to oglądają po meczu z Sevilla ?
0
wszyscy tak zachwalają postawę zawodników w tym meczu, a ja nie mogłem tego obejrzeć :/ ma ktoś jakiś dostęp do powtórki ?
3
czytam GabiGol w głowie automatycznie pojawia się BatiGol, szczególnie, że legendarny Argentyńczyk miał na imię Gabriel
0
kurde mi to się nie chce nawet śmiać i zaczynam płakać :( jest mi strasznie przykro przez to co się stało z tym klubem, jeszcze niedawno dumnie chodziłem z podniesioną głową, szczycąc się tym, że jestem wiernym kibicem najlepszego teamu na świecie (mówiąc nie tylko o aspekcie czysto sportowym) a teraz ? ehh nie chce mi się podejmować dyskusji związanej z piłką nożną, bo wszystko prędzej czy później sprowadza się do afer, beznadziejnych transferów, słabej formy czy zakazów transferowych
0
może chcą go pogonić za parę mln przy pierwszej okazji, a takiego Halilovica chowają w rezerwach żeby nikt nie przyleciał z hajsem na klauzulę
0
1-1 więc coś się działo w trakcie meczu :P gorzej jakby tak klepali całe spotkanie, ale jakie staty by były 100% posiadanie i 100% celnych podań , Xavi lubi to
1
na bank wszyscy ci co są narażeni na działanie wirusa mają komputery, internety i przeglądają fejsbuki czy inne twittery:)
0
to zamiast Alby Mathieu na lewą i wtedy praaawie możemy być spokojni o stałe fragmenty gry :P
0
naciągana ta asysta