0

Messi miał jakieś karne w tym sezonie ?

0

czy ja cokolwiek powiedziałem o ZP ? :P pokazuje tylko jak ludzie się podniecają "fenomenalną" formą Cristiano, a ten przez ten rok strzelił raptem 2 bramki więcej od przeciętnego Messiego

0

bramki w 2014r. Messi 52 - 54 Cristiano, to był taki niesamowity rok Cerki ? po prostu miał szczęście, że Leo miał słabszy poprzedni sezon

0

żeby Xavi zrobił tą piętką asystę... :O

0

będzie luźno na boisku teraz :P

0

bo z Valencia zagra trio MSN, a ten mecz jest już wygrany

0

no kur..a :/ szkoda

0

najbardziej nielubiany zawodnik po Pedro

0

Messi Messim ale widzicie co gra Rakitic :/ gość jest strasznie cienki i to od początku sezonu

1

ale asysta :)

0

wątpię, pewnie szybciej zagra Adriano

0

nikt już chyba od dwóch sezonów nie nazywa tej ligi najlepszą, no chyba, ze jacyś fanatycy z klapkami na oczach

0

Rakitic chyba pomyślał, że skoro przyszedł za małe pieniądze to poziomem gry się do tego ustosunkuje :/

0

już widzę co jutro będzie Cristiano wyprawiał, strzały z kazdej możliwej pozycji

0

Legenda strzela :)

0

ciekawe po kogo sięgnie LE na PSG

0

w swoim stylu :)

0

Alba skuteczność -10 :P

0

ehh a brona ciągle leży :( kiedy w tym klubie zaczną myśleć o defensywie ?

0

widać, że gwiazdorek, masz rację w tym aspekcie podobny do Ronaldo

0

dzieciaku na Tobie to jeszcze prokurator łapę trzyma

0

kiedy to było nagrane ? oni to oglądają po meczu z Sevilla ?

0

wszyscy tak zachwalają postawę zawodników w tym meczu, a ja nie mogłem tego obejrzeć :/ ma ktoś jakiś dostęp do powtórki ?

3

czytam GabiGol w głowie automatycznie pojawia się BatiGol, szczególnie, że legendarny Argentyńczyk miał na imię Gabriel

0

kurde mi to się nie chce nawet śmiać i zaczynam płakać :( jest mi strasznie przykro przez to co się stało z tym klubem, jeszcze niedawno dumnie chodziłem z podniesioną głową, szczycąc się tym, że jestem wiernym kibicem najlepszego teamu na świecie (mówiąc nie tylko o aspekcie czysto sportowym) a teraz ? ehh nie chce mi się podejmować dyskusji związanej z piłką nożną, bo wszystko prędzej czy później sprowadza się do afer, beznadziejnych transferów, słabej formy czy zakazów transferowych

0

może chcą go pogonić za parę mln przy pierwszej okazji, a takiego Halilovica chowają w rezerwach żeby nikt nie przyleciał z hajsem na klauzulę

0

1-1 więc coś się działo w trakcie meczu :P gorzej jakby tak klepali całe spotkanie, ale jakie staty by były 100% posiadanie i 100% celnych podań , Xavi lubi to

1

na bank wszyscy ci co są narażeni na działanie wirusa mają komputery, internety i przeglądają fejsbuki czy inne twittery:)

0

to zamiast Alby Mathieu na lewą i wtedy praaawie możemy być spokojni o stałe fragmenty gry :P

0

naciągana ta asysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?