karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem ludzi lamentujących w sprawie Montoi. Jasne, też wolałbym aby został przy aktualnej sytuacji w Barcy, ale jeśli uda się kogoś sprowadzić na tę pozycję, to na pewno nie będzie on gorszy od Martina. A pisania, ze w nowym klubie zostanie jednym z najlepszych na świecie, to nawet nie chce się komentować.
0
idąc Twoim tokiem rozumowania, w Europie jest ze 20 takich zawodników, którzy mogą stać się "jednym z pięciu najlepszych prawych obrońców na świecie"
0
mam pewne info... nie zostanie :)
0
może w Nyonie :)
0
nasz crack się odblokował
0
"His younger daughter, Giannina, married Manchester City striker Sergio Agüero, with whom she has a son, Benjamin, born in Madrid on 19 February 2009. In January 2013, Agüero and Giannina separated." źródło: Daily Mail
1
no o relacjach z Maradoną wiedziałem, dlatego tak sobie myślałem, że gdyby Aguero miał córkę i by się spiknęła z młodym Messim to w kolejnym pokoleniu mielibyśmy potomka z krwią Messiego, Kuna i Maradony :P
0
Kun ma córkę nie?
0
o to samo miałem zapytać, jak tylko to przeczytałem
0
szkoda, że Ney tego nie strzelił, Leo miałby ładną asystę a Brazylijczyk kolejną bramkę
4
tylko, że Figo był niczym symbol Barcy owego czasu, kapitan, który deklarował, że nigdy nie przejdzie do największego rywala, a tu chodzi o zwykłego grajka, którego i tak kibic Valencii nie darzyli jakąś wielką sympatią
0
mój kumpel obstawiał ostatnio LM, wszystko weszło prócz over 2,5 w Arsenal-Bvb, do wygrania 10tys
0
to jakiś żart ? :O wyłączyłem transmisję, bo mi ostro cięło, czytam komentarze ktoś napisał, że już koniec to zająłem się czymś innym a tu wchodze i widzę 0-1 :O jakim cudem ? :P
1
sędziowie jak zawsze w formie
0
dzięki ale i tak się tnie :/ braciak ma jakiś beznadziejny net
0
ma ktoś jakąś stabilną transmisję ? może być słabej jakości byle się nie cięło
0
chyba wstyd za symulkę
0
słabo to wygląda :/
0
haha brawo Cristiano, nawet w takiej sytuacji szukał smutnymi oczkami sędziego :D
0
właśnie też miałem o tym pisać, że Di Stefano też pobił hattrickiem, wczoraj nawet ktoś fajną graficzkę wrzucił gdzie były 4 kręgle jako 4 rekordy i kula podpisana "Messi Hattrick", która je rozbija
0
tak na pewno specjalnie się wyeliminował z tak ważnego meczu, Real gra o pietruszkę już więc sobie może na coś takiego pozwolić
1
słaby z Ciebie haker ;>
2
jak dla mnie żółty a nawet czerwony to... Rakitic. Nawet z takim przeciwnikiem, straty i żadnych otwierających podań, w ogóle nie przypomina tego Ivana z Sevilli, mam nadzieję, że będzie jak z Modricem (mówię tu o tym jak się rozkręcał)
1
ta druga to raczej była za taktyczne zagranie jakim było przerwanie kontrataku, bo było widać jak schował nogę aby nie faulować z tyłu, niestety zahaczył kolanem :(
0
myślałem, że taką grupę bez problemu wygrają, a tu będą walczyć o wyjście z niej
1
to jaka propaganda była aby Cristiano dostał ZP śmieszy mnie po dziś dzień :)
0
głosowanie już się zakończyło
0
nie, sprawdziłem już, Superpuchar Europy - 2 bramki
0
może przedłużą jak z Ronaldo rok temu :P
0
w eliminacjach pewnie, a skąd Cristiano 3 więcej ? z tego co wiem to z ManU strzelił jedną w el.