0

Nie rozumiem ludzi lamentujących w sprawie Montoi. Jasne, też wolałbym aby został przy aktualnej sytuacji w Barcy, ale jeśli uda się kogoś sprowadzić na tę pozycję, to na pewno nie będzie on gorszy od Martina. A pisania, ze w nowym klubie zostanie jednym z najlepszych na świecie, to nawet nie chce się komentować.

0

idąc Twoim tokiem rozumowania, w Europie jest ze 20 takich zawodników, którzy mogą stać się "jednym z pięciu najlepszych prawych obrońców na świecie"

0

mam pewne info... nie zostanie :)

0

może w Nyonie :)

0

nasz crack się odblokował

0

"His younger daughter, Giannina, married Manchester City striker Sergio Agüero, with whom she has a son, Benjamin, born in Madrid on 19 February 2009. In January 2013, Agüero and Giannina separated." źródło: Daily Mail

1

no o relacjach z Maradoną wiedziałem, dlatego tak sobie myślałem, że gdyby Aguero miał córkę i by się spiknęła z młodym Messim to w kolejnym pokoleniu mielibyśmy potomka z krwią Messiego, Kuna i Maradony :P

0

Kun ma córkę nie?

0

o to samo miałem zapytać, jak tylko to przeczytałem

0

szkoda, że Ney tego nie strzelił, Leo miałby ładną asystę a Brazylijczyk kolejną bramkę

4

tylko, że Figo był niczym symbol Barcy owego czasu, kapitan, który deklarował, że nigdy nie przejdzie do największego rywala, a tu chodzi o zwykłego grajka, którego i tak kibic Valencii nie darzyli jakąś wielką sympatią

0

mój kumpel obstawiał ostatnio LM, wszystko weszło prócz over 2,5 w Arsenal-Bvb, do wygrania 10tys

0

to jakiś żart ? :O wyłączyłem transmisję, bo mi ostro cięło, czytam komentarze ktoś napisał, że już koniec to zająłem się czymś innym a tu wchodze i widzę 0-1 :O jakim cudem ? :P

1

sędziowie jak zawsze w formie

0

dzięki ale i tak się tnie :/ braciak ma jakiś beznadziejny net

0

ma ktoś jakąś stabilną transmisję ? może być słabej jakości byle się nie cięło

0

chyba wstyd za symulkę

0

słabo to wygląda :/

0

haha brawo Cristiano, nawet w takiej sytuacji szukał smutnymi oczkami sędziego :D

0

właśnie też miałem o tym pisać, że Di Stefano też pobił hattrickiem, wczoraj nawet ktoś fajną graficzkę wrzucił gdzie były 4 kręgle jako 4 rekordy i kula podpisana "Messi Hattrick", która je rozbija

0

tak na pewno specjalnie się wyeliminował z tak ważnego meczu, Real gra o pietruszkę już więc sobie może na coś takiego pozwolić

1

słaby z Ciebie haker ;>

2

jak dla mnie żółty a nawet czerwony to... Rakitic. Nawet z takim przeciwnikiem, straty i żadnych otwierających podań, w ogóle nie przypomina tego Ivana z Sevilli, mam nadzieję, że będzie jak z Modricem (mówię tu o tym jak się rozkręcał)

1

ta druga to raczej była za taktyczne zagranie jakim było przerwanie kontrataku, bo było widać jak schował nogę aby nie faulować z tyłu, niestety zahaczył kolanem :(

0

myślałem, że taką grupę bez problemu wygrają, a tu będą walczyć o wyjście z niej

1

to jaka propaganda była aby Cristiano dostał ZP śmieszy mnie po dziś dzień :)

0

głosowanie już się zakończyło

0

nie, sprawdziłem już, Superpuchar Europy - 2 bramki

0

może przedłużą jak z Ronaldo rok temu :P

0

w eliminacjach pewnie, a skąd Cristiano 3 więcej ? z tego co wiem to z ManU strzelił jedną w el.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?