1

przecież w 2008 grali

0

przecież Bartra mówił, że podoba mu się pozycja prawego obrońcy

0

Montoya nigdy nie będzie wart nawet 30 mln

0

tylko odpaliłem i starcili bramkę:/

0

kiedyś Kiko teraz Koke :)

0

Akurat Koreę to tam sędziowie mocno pchali;> (Jakkolwiek by to nie zabrzmiało;p )

0

no teraz ciężko stwierdzić jaka pozycja dla Messiego byłaby optymalna, przecież kiedyś grał na skrzydle i robił to świetnie, ale teraz też najbardziej widzi mi się jako "podwieszony ofensywny pomocnik"... wtedy mógłby zostać Alexis i Cesc, w pomocy Masche-Cesc-Messi napad Ney-Suarez-Alexis ? no dla mnie masakracja

1

no przy tej akcji co Suarezowi porwał typ koszulkę to oglądając akcję "na żywo" myślę "o ładnie bramka teraz asysta" a po sekundzie powtórka i yyy ? to ona nie trzepotała w siatce ?!

1

przecież Bartra powiedział, że lubi grać na prawej obronie :) problem z głowy - pomyślał Zubi

0

po prostu arcymistrzowie negocjacji...

0

niech się cieszy, ze nie uznali tego jako lekceważenie i ośmieszanie przeciwnika i nie dali mu 3-miesięcznego zawieszenia

0

i Xaviemu :) (znaki)

0

jeśli mówisz o "statach" mógłbyś je przytoczyć, Messi w wieku 18 lat kręcił obroną Chelsea, a w bodaj 19stu strzelił Hattricka Realowi

0

wtedy to by mogło podważyć i tak nie zbyt okazały autorytet LE

0

Twoje nadzieje są złudne, bo już za 2tyg gramy z Sevilla później z Valencia

0

a to nie było w momencie gdy Masche łapał się za nogę i krzywił ? bo widziałem taki motyw w czasie meczu, ale nie pamiętam kiedy dokładnie

0

Hart dotknął dwa razy, podobnie jest gdy zawodnik dotknie piłkę w 16stce przy wybijaniu przez bramkarza, wtedy powtarza się wybicie

0

Nie poznaje rówieśnika:( jakiś czas temu Messi w takim meczu miałby ze 2bramki

0

Ależ ten klub się stacza:/ zamiast zawodników po 100mln lepiej zakontraktować porządnego trenera

1

Bartra musi popracować nad szybkością

2

Hmm tekst czyta się przyjemnie, ale to raczej spis faktów niż subiektywne spojrzenie zapraszające do polemiki

0

Mówię też o innych i co to za tłumaczenie? Zawodnicy po ciężkich kontuzjach wracają po paru miesiącach i czasami po nich tego nie widać, on mógł trenować i grać w sparingach

0

Czy wszystkie najlepsze 9 świata przychodząc do nas muszą tracić umiejętności strzeleckie?:/

0

fakt, taka większa literóweczka :P

0

jeśli wysymulowanego to tak :)

1

still better than "Twilight" ;)

0

na "Kill'em all" ;>

0

ile niby Messi nie trafił karnych ? ja pamiętam jednego z Chelsea, Cristiano też ma przynajmniej jedno pudło z Barcą nie trafił jak grał w ManU

1

chciałbym aby za dwa sezony przyszedł do nas Pogba i mam wielką nadzieję, że nie przejdzie do Realu

0

w teorii Real dostał najmocniejszą drużynę z trzeciego koszyka, w teorii wyszło, że to jedna z najsłabszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?