karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przecież w 2008 grali
0
przecież Bartra mówił, że podoba mu się pozycja prawego obrońcy
0
Montoya nigdy nie będzie wart nawet 30 mln
0
tylko odpaliłem i starcili bramkę:/
0
kiedyś Kiko teraz Koke :)
0
Akurat Koreę to tam sędziowie mocno pchali;> (Jakkolwiek by to nie zabrzmiało;p )
0
no teraz ciężko stwierdzić jaka pozycja dla Messiego byłaby optymalna, przecież kiedyś grał na skrzydle i robił to świetnie, ale teraz też najbardziej widzi mi się jako "podwieszony ofensywny pomocnik"... wtedy mógłby zostać Alexis i Cesc, w pomocy Masche-Cesc-Messi napad Ney-Suarez-Alexis ? no dla mnie masakracja
1
no przy tej akcji co Suarezowi porwał typ koszulkę to oglądając akcję "na żywo" myślę "o ładnie bramka teraz asysta" a po sekundzie powtórka i yyy ? to ona nie trzepotała w siatce ?!
1
przecież Bartra powiedział, że lubi grać na prawej obronie :) problem z głowy - pomyślał Zubi
0
po prostu arcymistrzowie negocjacji...
0
niech się cieszy, ze nie uznali tego jako lekceważenie i ośmieszanie przeciwnika i nie dali mu 3-miesięcznego zawieszenia
0
i Xaviemu :) (znaki)
0
jeśli mówisz o "statach" mógłbyś je przytoczyć, Messi w wieku 18 lat kręcił obroną Chelsea, a w bodaj 19stu strzelił Hattricka Realowi
0
wtedy to by mogło podważyć i tak nie zbyt okazały autorytet LE
0
Twoje nadzieje są złudne, bo już za 2tyg gramy z Sevilla później z Valencia
0
a to nie było w momencie gdy Masche łapał się za nogę i krzywił ? bo widziałem taki motyw w czasie meczu, ale nie pamiętam kiedy dokładnie
0
Hart dotknął dwa razy, podobnie jest gdy zawodnik dotknie piłkę w 16stce przy wybijaniu przez bramkarza, wtedy powtarza się wybicie
0
Nie poznaje rówieśnika:( jakiś czas temu Messi w takim meczu miałby ze 2bramki
0
Ależ ten klub się stacza:/ zamiast zawodników po 100mln lepiej zakontraktować porządnego trenera
1
Bartra musi popracować nad szybkością
2
Hmm tekst czyta się przyjemnie, ale to raczej spis faktów niż subiektywne spojrzenie zapraszające do polemiki
0
Mówię też o innych i co to za tłumaczenie? Zawodnicy po ciężkich kontuzjach wracają po paru miesiącach i czasami po nich tego nie widać, on mógł trenować i grać w sparingach
0
Czy wszystkie najlepsze 9 świata przychodząc do nas muszą tracić umiejętności strzeleckie?:/
0
fakt, taka większa literóweczka :P
0
jeśli wysymulowanego to tak :)
1
still better than "Twilight" ;)
0
na "Kill'em all" ;>
0
ile niby Messi nie trafił karnych ? ja pamiętam jednego z Chelsea, Cristiano też ma przynajmniej jedno pudło z Barcą nie trafił jak grał w ManU
1
chciałbym aby za dwa sezony przyszedł do nas Pogba i mam wielką nadzieję, że nie przejdzie do Realu
0
w teorii Real dostał najmocniejszą drużynę z trzeciego koszyka, w teorii wyszło, że to jedna z najsłabszych