0

ładnie Alvis zatańczył

0

no chyba o tym on mówi

0

Bayern 5, Szachtar 5, Chelsea 3, wesołe wyniki się szykują

0

Pikej Pikej jak w okręgówce

0

no niestety nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wielka strata dla Barcy, bo wierze, że LE stawiałby na Cesca w środku pola czyli tam gdzie jego pozycja !

0

Roma chce powtórzyć wynik z Manu sprzed kilku sezonów ?

0

Messi w takiej sytuacji 2 sezonu temu sam by szedł do końca, widać jak się zmienił Argentyńczyk (wcale nie mówię, że na gorsze), myślę, że w tym sezonie to CR będzie dzierżył koronę króla strzelców LM

0

mógł Neymar to zebrać pewnie byłoby 3-0

0

za Pedro Suarez (i może Rudy za Pikeja) taki skład chcę na el Clasico

0

w końcu piękna asysta Iniesty !

1

2013 - suchoklates, 2014 - suchoklates :D

0

było napisane :) "ciary na plecach" tylko, że w ostrych nawiasach i dlatego pewnie się nie wyświetliło

0

mam nadzieję, że ten mecz nie zostanie zlekceważony

0

podobnie jak 10 innych :) co nie zmienia faktu, że chciałbym aby u nas grał :)

0

dzięki :D tylko co się stało z moim wpisem ?

1

tak sobie rzucę z kosmosu, fajnie by było gdyby przyszedł do nas Pogba

0

0

a miałem dziś wcześniej iść spać, żeby choć raz pójść do roboty wyspanym :P dzięki!

0

bije się w piersi teraz, pamiętam jak śmiałem się z Krychowiaka i wyzywałem go od nieudaczników jak widziałem jego grę w pierwszych meczach repry, myślałem, że w takiej Hiszpanii to będzie oglądał mecze z trybun, a tu miłe zaskoczenie :) oby więcej takich w wykonaniu naszych reprezentantów :)

0

Messi dalej rządzi w szatni

1

heh niezły meczyk, ale Real ten Liverpool zbije strasznie

0

jak tak dalej pojdzie, to na SB nie pojedziemy w roli lidera

0

hahahah :D odcięło mu prąd

0

Odpowiedziałbym jednym słowem, ale niestety jest niecenzuralne:(

0

Długo jest przysłówkiem :)

0

też mnie wkurza jak parkuje sobie moje R8 pod kasynem, bo chce tam przewalić paręset tysięcy a jakiś krawężnik wystawia mi mandat... a ta serio niepotrzebne zachowanie, trochę poniosło Pikeja i w z błahej sytuacji wyszła mini afera

0

akurat kiedy Busi miał słabiutki sezon dostaje nominację, Iniesta też miał jeden ze słabszych i dostaje Golden Foot, o co chodzi ?

0

Niemcy tak czy inaczej pewnie z pierwszego wyjdą

1

a to nie był samobój ? jak dla mnie to bardziej od Duńczyka się odbiła niż od Krysztianu

0

Ale La Masia zła, dajmy bany na transfery pierwszej drużynie, żeby dzieciom żyło się lepiej. Fck logic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?