karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ładnie Alvis zatańczył
0
no chyba o tym on mówi
0
Bayern 5, Szachtar 5, Chelsea 3, wesołe wyniki się szykują
0
Pikej Pikej jak w okręgówce
0
no niestety nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wielka strata dla Barcy, bo wierze, że LE stawiałby na Cesca w środku pola czyli tam gdzie jego pozycja !
0
Roma chce powtórzyć wynik z Manu sprzed kilku sezonów ?
0
Messi w takiej sytuacji 2 sezonu temu sam by szedł do końca, widać jak się zmienił Argentyńczyk (wcale nie mówię, że na gorsze), myślę, że w tym sezonie to CR będzie dzierżył koronę króla strzelców LM
0
mógł Neymar to zebrać pewnie byłoby 3-0
0
za Pedro Suarez (i może Rudy za Pikeja) taki skład chcę na el Clasico
0
w końcu piękna asysta Iniesty !
1
2013 - suchoklates, 2014 - suchoklates :D
0
było napisane :) "ciary na plecach" tylko, że w ostrych nawiasach i dlatego pewnie się nie wyświetliło
0
mam nadzieję, że ten mecz nie zostanie zlekceważony
0
podobnie jak 10 innych :) co nie zmienia faktu, że chciałbym aby u nas grał :)
0
dzięki :D tylko co się stało z moim wpisem ?
1
tak sobie rzucę z kosmosu, fajnie by było gdyby przyszedł do nas Pogba
0
0
a miałem dziś wcześniej iść spać, żeby choć raz pójść do roboty wyspanym :P dzięki!
0
bije się w piersi teraz, pamiętam jak śmiałem się z Krychowiaka i wyzywałem go od nieudaczników jak widziałem jego grę w pierwszych meczach repry, myślałem, że w takiej Hiszpanii to będzie oglądał mecze z trybun, a tu miłe zaskoczenie :) oby więcej takich w wykonaniu naszych reprezentantów :)
0
Messi dalej rządzi w szatni
1
heh niezły meczyk, ale Real ten Liverpool zbije strasznie
0
jak tak dalej pojdzie, to na SB nie pojedziemy w roli lidera
0
hahahah :D odcięło mu prąd
0
Odpowiedziałbym jednym słowem, ale niestety jest niecenzuralne:(
0
Długo jest przysłówkiem :)
0
też mnie wkurza jak parkuje sobie moje R8 pod kasynem, bo chce tam przewalić paręset tysięcy a jakiś krawężnik wystawia mi mandat... a ta serio niepotrzebne zachowanie, trochę poniosło Pikeja i w z błahej sytuacji wyszła mini afera
0
akurat kiedy Busi miał słabiutki sezon dostaje nominację, Iniesta też miał jeden ze słabszych i dostaje Golden Foot, o co chodzi ?
0
Niemcy tak czy inaczej pewnie z pierwszego wyjdą
1
a to nie był samobój ? jak dla mnie to bardziej od Duńczyka się odbiła niż od Krysztianu
0
Ale La Masia zła, dajmy bany na transfery pierwszej drużynie, żeby dzieciom żyło się lepiej. Fck logic