0

akurat kiedy Busi miał słabiutki sezon dostaje nominację, Iniesta też miał jeden ze słabszych i dostaje Golden Foot, o co chodzi ?

0

Niemcy tak czy inaczej pewnie z pierwszego wyjdą

1

a to nie był samobój ? jak dla mnie to bardziej od Duńczyka się odbiła niż od Krysztianu

0

Ale La Masia zła, dajmy bany na transfery pierwszej drużynie, żeby dzieciom żyło się lepiej. Fck logic

1

żebyś się nie przeliczył...

0

Kiedy on grał na wysokim poziomie ? bo niestety nie przypominam sobie. Przykre ale prawdziwe, nie mamy w tym sezonie środka pola

12

Ależ mi brakuje Puyola w tej drużynie:(

0

spoko spoko Messi na emeryturze będzie kręcił jak dzieciaków obrońców w Argentynie i tam strzeli pewnie jeszcze mnóstwo bramek :)

4

tylko, że wtedy Barca była mocna i miała świetny środek pola, teraz jest zgoła odmiennie

0

ogólnie nie ma takiego wyrazu :) chyba, że w jakimś dialekcie albo gwarze

0

to Sandro miał dogodną sytuację, Munir ładnie uderzył z dystansu w słupek

0

jaki wyciąg ? narciarski ?

0

a to to swoją drogą :)

1

najgorsze jest to, że Montoya to też średniak

0

przykry fakt, Messi to najlepszy... pomocnik Barcelony

0

obecnie nie mam żadnego porządnego prawego obrońcy, do tego mamy zakaz transferowy, może rzeczywiście niech LE spróbuje z Pedro na obronie

0

a co się dziwić jak był zapchajdziurą, bo Tata stawiał na księcia "zawsze pewna 11stka" Xaviego, a Cesca rzucano na jakieś śmieszne fałszywe 9tki ? Ciekawe czy Rafinhe LE też tak zmarnuje.

0

patrzę sporo optymistów dalej :) ja pozostanę przy swoim realizmie (może trochę sceptycyzmie) my nie mamy za bardzo ławki :/ mecz z solidną drużyną europejską, a z ławki wchodzą dzieciaki z rezerw (z całym szacunkiem do ich umiejętności) i 34latek a tak na dobrą sprawę nie mamy kontuzji w drużynie. Wiem, że niedługa zagra Suarez ale czy to będzie recepta na słabą (i będę to powtarzał przy każdym możliwym zajściu) słabą grę w obronie i bezbarwną pomoc z paralitykiem Busquetsem ? Boję się myśleć co by było gdyby Messi grał jak w końcówce ostatniego sezonu...

0

nie obrażaj okręgówki

0

3 bramka... krycie na kilkumetrowy radar, Alba sobie stoi 2,3 metry od skrzydłowego i pozwala na dokładne dośrodkowanie (czemu Alves nie mógł nic dorzucić ? ano właśnie dlatego, że obrońca był na tyle blisko by blokować te wrzutki) do tego Masche z Mathieu też mogli się lepiej ustawić

0

RAkitic ? 3 pierwsze minuty 3 straty, błąd w kryciu przy bramce, zero kreatywności, co z tego, że dotyka tę piłkę 21321312 razy jak to nic nie daje ? w defensywie też nic nie zawojował, jedynie 2 czy 3 faule pamiętam na początku pierwszej połowy, dla mnie zdecydowanie na minus, nie tego się oczekuje od gościa, który ma zastąpić Xaviego ( no nie moge przeboleć sprzedaży Cesca :/)

0

Przepraszam ale ja naprawdę nie widzę w Neymarze postaci, która ma ciągnąć tę drużynę gdy karierę skończy Messi, przecież on leży na murawie 3/4 meczu po byle muśnięciu, te jego rajdy też się nadają jak na razie na ligę brazylijską i ogórków w Hiszpanii. Bramka przednia, akcja na 1-1 też fajna, ale po za tym? szarpana gra, sporo strat, wszystkie strzały zablokowane

0

jak sobie pomyślę, że ta przewrotka Rivaldo z Valencią, która dała awans do el. LM miała miejsce w 2001 roku to się czuję trochę staro :/

0

kto prócz Messiego zagrał dziś dobrze ?

0

taa dał parę strat

0

Ja nie lamentuję, tylko się śmieję, chyba nietrudno to zauważyć. Jak tylko sobie pomyślę o tym stwierdzeniu "kilka poziomów lepsza" to po prostu tarzam się po podłodze. To, że nie straciliśmy bramki w lidze to tylko i wyłącznie zasługa szczęścia i nieporadności przeciwników, bo ta "defensywa" dała już sporo baboli. W Europie to my nic nie zdziałamy (no chyba, że Messi będzie sam sobie asystował i strzelał mnóstwo bramek) z taką obroną. Napastnicy PSG kręcili nimi jak dziećmi, a Cavani chyba nie strzelił tylko dlatego, że sam był w szoku jak łatwo robić Mathieu i spółkę na zamach. Może Vermaelen z Bartą będą jakimś wybawieniem, ale wątpię by LE na nich stawiał.

0

Kryjcie dalej na 2metrowy radar:)

0

Na tę chwilę wolałbym Motte niż Busiego

1

Cavani "dzieciaków" na raz kładzie

0

Athletic w tym sezonie jest słabiutkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?