karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akurat kiedy Busi miał słabiutki sezon dostaje nominację, Iniesta też miał jeden ze słabszych i dostaje Golden Foot, o co chodzi ?
0
Niemcy tak czy inaczej pewnie z pierwszego wyjdą
1
a to nie był samobój ? jak dla mnie to bardziej od Duńczyka się odbiła niż od Krysztianu
0
Ale La Masia zła, dajmy bany na transfery pierwszej drużynie, żeby dzieciom żyło się lepiej. Fck logic
1
żebyś się nie przeliczył...
0
Kiedy on grał na wysokim poziomie ? bo niestety nie przypominam sobie. Przykre ale prawdziwe, nie mamy w tym sezonie środka pola
12
Ależ mi brakuje Puyola w tej drużynie:(
0
spoko spoko Messi na emeryturze będzie kręcił jak dzieciaków obrońców w Argentynie i tam strzeli pewnie jeszcze mnóstwo bramek :)
4
tylko, że wtedy Barca była mocna i miała świetny środek pola, teraz jest zgoła odmiennie
0
ogólnie nie ma takiego wyrazu :) chyba, że w jakimś dialekcie albo gwarze
0
to Sandro miał dogodną sytuację, Munir ładnie uderzył z dystansu w słupek
0
jaki wyciąg ? narciarski ?
0
a to to swoją drogą :)
1
najgorsze jest to, że Montoya to też średniak
0
przykry fakt, Messi to najlepszy... pomocnik Barcelony
0
obecnie nie mam żadnego porządnego prawego obrońcy, do tego mamy zakaz transferowy, może rzeczywiście niech LE spróbuje z Pedro na obronie
0
a co się dziwić jak był zapchajdziurą, bo Tata stawiał na księcia "zawsze pewna 11stka" Xaviego, a Cesca rzucano na jakieś śmieszne fałszywe 9tki ? Ciekawe czy Rafinhe LE też tak zmarnuje.
0
patrzę sporo optymistów dalej :) ja pozostanę przy swoim realizmie (może trochę sceptycyzmie) my nie mamy za bardzo ławki :/ mecz z solidną drużyną europejską, a z ławki wchodzą dzieciaki z rezerw (z całym szacunkiem do ich umiejętności) i 34latek a tak na dobrą sprawę nie mamy kontuzji w drużynie. Wiem, że niedługa zagra Suarez ale czy to będzie recepta na słabą (i będę to powtarzał przy każdym możliwym zajściu) słabą grę w obronie i bezbarwną pomoc z paralitykiem Busquetsem ? Boję się myśleć co by było gdyby Messi grał jak w końcówce ostatniego sezonu...
0
nie obrażaj okręgówki
0
3 bramka... krycie na kilkumetrowy radar, Alba sobie stoi 2,3 metry od skrzydłowego i pozwala na dokładne dośrodkowanie (czemu Alves nie mógł nic dorzucić ? ano właśnie dlatego, że obrońca był na tyle blisko by blokować te wrzutki) do tego Masche z Mathieu też mogli się lepiej ustawić
0
RAkitic ? 3 pierwsze minuty 3 straty, błąd w kryciu przy bramce, zero kreatywności, co z tego, że dotyka tę piłkę 21321312 razy jak to nic nie daje ? w defensywie też nic nie zawojował, jedynie 2 czy 3 faule pamiętam na początku pierwszej połowy, dla mnie zdecydowanie na minus, nie tego się oczekuje od gościa, który ma zastąpić Xaviego ( no nie moge przeboleć sprzedaży Cesca :/)
0
Przepraszam ale ja naprawdę nie widzę w Neymarze postaci, która ma ciągnąć tę drużynę gdy karierę skończy Messi, przecież on leży na murawie 3/4 meczu po byle muśnięciu, te jego rajdy też się nadają jak na razie na ligę brazylijską i ogórków w Hiszpanii. Bramka przednia, akcja na 1-1 też fajna, ale po za tym? szarpana gra, sporo strat, wszystkie strzały zablokowane
0
jak sobie pomyślę, że ta przewrotka Rivaldo z Valencią, która dała awans do el. LM miała miejsce w 2001 roku to się czuję trochę staro :/
0
kto prócz Messiego zagrał dziś dobrze ?
0
taa dał parę strat
0
Ja nie lamentuję, tylko się śmieję, chyba nietrudno to zauważyć. Jak tylko sobie pomyślę o tym stwierdzeniu "kilka poziomów lepsza" to po prostu tarzam się po podłodze. To, że nie straciliśmy bramki w lidze to tylko i wyłącznie zasługa szczęścia i nieporadności przeciwników, bo ta "defensywa" dała już sporo baboli. W Europie to my nic nie zdziałamy (no chyba, że Messi będzie sam sobie asystował i strzelał mnóstwo bramek) z taką obroną. Napastnicy PSG kręcili nimi jak dziećmi, a Cavani chyba nie strzelił tylko dlatego, że sam był w szoku jak łatwo robić Mathieu i spółkę na zamach. Może Vermaelen z Bartą będą jakimś wybawieniem, ale wątpię by LE na nich stawiał.
0
Kryjcie dalej na 2metrowy radar:)
0
Na tę chwilę wolałbym Motte niż Busiego
1
Cavani "dzieciaków" na raz kładzie
0
Athletic w tym sezonie jest słabiutkie