0

jak w niecałą minutę można dwie bramki stracić :P

0

ehh dajesz jakieś dziwne przykłady. Chodzi mi o to, że bezsensem strasznym jest oceniać cokolwiek na podstawie "intencji", bo nie da się tego określić w 100%. Jeśli Mati pomyśli "ale uderzę na bramę, z całej pety" a piłka mu zejdzie całkowicie z nogi i dostanie się do Seby, który wpakuje ją do siatki to co wtedy nie będzie asysty, bo Mati w intencji miał strzelanie a nie podawanie ? Wg mnie jeśli przeciwnik nie zmienił diametralnie toru lotu piłki, asysta powinna być zaliczana.

0

Mam pytanko, czy Munir w tym roku mógłby grać w Youth League ?

0

ja nic nie wspominałem o dotknięciu przez zawodnika drużyny przeciwnej, można przecież podać do partnera tak, że piłka będzie zmierzała w światło bramki

0

yyy jaki to "half volley"? :/

1

to jak ktoś strzeli bramkę a w intencji miał podanie, to powinni mu nie uznać gola ?

0

Po prostu jest słaby, a LE o tym doskonale wiedział.

0

ciężko powiedzieć, Patrick to mój idol z dzieciństwa, dobry technicznie, świetnie grał głową, ale czy lepszy od Czarnej Perły hmmm nie jestem w stanie odpowiedzieć :P

14

trochę bardziej prawy niż lewy ;)

0

mógł zahodować brodę i zrobić sesję w stylu trzystu ;) THIS IS BARCA !! :)

0

u siebie to raczej w tradycyjnych

0

lepiej głośno tego nie mów, bo Romek wyśle na Ciebie swoich ziomków ;>

0

Jeśli Sevilla go nie wykupi

0

Jak dla mnie to wszystko można skwitować jednym cytatem "kasa misiu, kasa"

0

Xavi i Iniesta w środku dziadka? :O dobra widziałem już wszystko

0

moim zdaniem spokojnie można zestawić pomoc z Masche i Busim, do tego Iniestę lub Rakiticia (wtedy Andresa na skrzydło) i mamy kreatywno-destrukcyjny środek pola

0

"kto pisze? co pisze? sięęę pisze? " W.Cejrowski :)

0

ja na przykład lubię oglądać Real, jak to mawiali starzy górale: "przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej" w dodatku fajnie być świadkiem ich wpadki jak chociażby ostatnio z Sociedad

1

jak zapowiedź hamerykańskiego filmu :) aż ciary mi przeszły po plecach jak ze słuchawkami oglądałem :)

3

nikt Ci nie broni prowadzić:)

1

wg mnie powinni strzelać napastnicy, szczególnie w meczach z takimi przeciwnikami, niech sobie windują statystyki, a Ramos jako jeden z kapitanów powinien te karne oddawać

0

może to byli cyganie i chcieli mu sprzedać pako rajbany :D

0

Redakcjo coś wam się "popsuła" tabela w prawej strony jak się przejdzie na dział "Barcelona B"

0

ohohoh ale się uśmiałem... masz jeszcze coś w zanadrzu ? Barca B to praktycznie normalny zespół i strzelał tam w wieku 17-18 lat, a w gole na Olimpiadzie wg mnie mają większą wartość nawet niż bramki z towarzyskich meczach "normalne" repry

0

czemu nie dolicza mu się bramek z Barcy B i olimpijskiej reprezentacji ?

0

czy ja na kogoś najeżdżam? co najwyżej na debili, którzy stworzyli taką stronę, a Ty ją promujesz być może nie wiedząc nawet co to jest

1

spamujesz tym g##nem gdyż jesteś nieogarnięty i nie umiesz dostrzec, że to fejk mający na celu wyłudzenie pieniędzy czy jesteś naciągaczem i należy ci się ban ?

0

coś chyba tabela Segunda Division nie działa

0

no ja nie mogę za bardzo z prostego podbicia uderzać, ale mam nadzieję, że reszta do weekendu się wykuruje, bo Athletic nie z pierwszej łapanki

0

Messi coś ma z mięśniem, Inieście dolega kolano, Rakitic odpoczywał a i mnie coś kostka boli :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?