karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak w niecałą minutę można dwie bramki stracić :P
0
ehh dajesz jakieś dziwne przykłady. Chodzi mi o to, że bezsensem strasznym jest oceniać cokolwiek na podstawie "intencji", bo nie da się tego określić w 100%. Jeśli Mati pomyśli "ale uderzę na bramę, z całej pety" a piłka mu zejdzie całkowicie z nogi i dostanie się do Seby, który wpakuje ją do siatki to co wtedy nie będzie asysty, bo Mati w intencji miał strzelanie a nie podawanie ? Wg mnie jeśli przeciwnik nie zmienił diametralnie toru lotu piłki, asysta powinna być zaliczana.
0
Mam pytanko, czy Munir w tym roku mógłby grać w Youth League ?
0
ja nic nie wspominałem o dotknięciu przez zawodnika drużyny przeciwnej, można przecież podać do partnera tak, że piłka będzie zmierzała w światło bramki
0
yyy jaki to "half volley"? :/
1
to jak ktoś strzeli bramkę a w intencji miał podanie, to powinni mu nie uznać gola ?
0
Po prostu jest słaby, a LE o tym doskonale wiedział.
0
ciężko powiedzieć, Patrick to mój idol z dzieciństwa, dobry technicznie, świetnie grał głową, ale czy lepszy od Czarnej Perły hmmm nie jestem w stanie odpowiedzieć :P
14
trochę bardziej prawy niż lewy ;)
0
mógł zahodować brodę i zrobić sesję w stylu trzystu ;) THIS IS BARCA !! :)
0
u siebie to raczej w tradycyjnych
0
lepiej głośno tego nie mów, bo Romek wyśle na Ciebie swoich ziomków ;>
0
Jeśli Sevilla go nie wykupi
0
Jak dla mnie to wszystko można skwitować jednym cytatem "kasa misiu, kasa"
0
Xavi i Iniesta w środku dziadka? :O dobra widziałem już wszystko
0
moim zdaniem spokojnie można zestawić pomoc z Masche i Busim, do tego Iniestę lub Rakiticia (wtedy Andresa na skrzydło) i mamy kreatywno-destrukcyjny środek pola
0
"kto pisze? co pisze? sięęę pisze? " W.Cejrowski :)
0
ja na przykład lubię oglądać Real, jak to mawiali starzy górale: "przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej" w dodatku fajnie być świadkiem ich wpadki jak chociażby ostatnio z Sociedad
1
jak zapowiedź hamerykańskiego filmu :) aż ciary mi przeszły po plecach jak ze słuchawkami oglądałem :)
3
nikt Ci nie broni prowadzić:)
1
wg mnie powinni strzelać napastnicy, szczególnie w meczach z takimi przeciwnikami, niech sobie windują statystyki, a Ramos jako jeden z kapitanów powinien te karne oddawać
0
może to byli cyganie i chcieli mu sprzedać pako rajbany :D
0
Redakcjo coś wam się "popsuła" tabela w prawej strony jak się przejdzie na dział "Barcelona B"
0
ohohoh ale się uśmiałem... masz jeszcze coś w zanadrzu ? Barca B to praktycznie normalny zespół i strzelał tam w wieku 17-18 lat, a w gole na Olimpiadzie wg mnie mają większą wartość nawet niż bramki z towarzyskich meczach "normalne" repry
0
czemu nie dolicza mu się bramek z Barcy B i olimpijskiej reprezentacji ?
0
czy ja na kogoś najeżdżam? co najwyżej na debili, którzy stworzyli taką stronę, a Ty ją promujesz być może nie wiedząc nawet co to jest
1
spamujesz tym g##nem gdyż jesteś nieogarnięty i nie umiesz dostrzec, że to fejk mający na celu wyłudzenie pieniędzy czy jesteś naciągaczem i należy ci się ban ?
0
coś chyba tabela Segunda Division nie działa
0
no ja nie mogę za bardzo z prostego podbicia uderzać, ale mam nadzieję, że reszta do weekendu się wykuruje, bo Athletic nie z pierwszej łapanki
0
Messi coś ma z mięśniem, Inieście dolega kolano, Rakitic odpoczywał a i mnie coś kostka boli :/