karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu niektóre kluby potrafią podpisać taką umowę, że dany zawodnik na wypożyczeniu nie może grać przeciwko macierzystemu klubowi, a w Barcelonie o tym nie myślą.
2
serio ? Costa już padał jak jeszcze był pół metra od bramkarza
0
dlatego się pytam jak to wygląda w meczu :P
0
jakim ustawieniem gramy, bo dopiero odpaliłem
0
tylko ja uważam, ze te polówki są lekko mówiąc słabe ? :/
1
Tak tak i będę to obwieszczał w każdym możliwym miejscu jak na przykład stronce internetowej swojego ulubionego klubu, nie wiem ile masz lat, nie chce mi się sprawdzać, bo siedzę na telefonie, ale stawiam na max 20, ciesz się swoim szcześciem, ale podejrzewam, że tutaj nikogo to nie interesuje...
0
hahahhaha "piszcie pw" :D sprawdź lepiej czy grabek nie zostawiłeś w piaskownicy ;>
2
gdzie Ty tu widzisz niepodanie ?
4
nie rozumiem siedzących tu ludzi, serio po tylu latach nie nauczyliście się pokory ? "Real słaby, Real nic nie wygra, Barca zdobędzie potrójną koronę" itp itd a potem płacz i lament jak wygrywają z nami, najpierw się śmiejecie, szydzicie a potem wstydzicie się iść do szkoły
2
może i jest przepłacony, ale nie oceniaj piłkarza po jednym meczu
2
bez wchodzenia wiem, że to słynny wślizg głową ;)
0
Pikej to spoko gość tylko mógłby się trochę sportowo ogarnąć i sprawić, żeby Lucho miał prawdziwy ból głowy kogo wystawiać w pierwszej 11stce
7
nie karm trolla ;)
0
ale tam masz "litrowy" a nie "litra", chodzi o konstrukcję typu dwulitrowy, dwu i pół litrowy, dwunastolitrowy itp
0
hmm jak zapisać "12,4 litrowy silnik słownie "? ;>
0
No ja będę płakał, bo to największy walczak w drużynie.
3
i Pique, i Alves, i Pedro
0
Jak masz jakiś problem to w ogóle nie wchodź w tego newsa, o meczu z Niceą już dawno nikt nie dyskutuje. Ja siedzę na telefonie i nie mam twitera, więc z chęcią poczytam co mówi Xavi zanim pojawi się artykuł na stronie.
0
Mam 27 lat i nie mogę zrozumieć co to za moda z tymi kolorami, najbardziej "szalone" buty do grania jakie miałem były białe. Ostatnio musiałem specjalnie czekać na czarne buty bo same kolorowanki były w sklepie
0
Albo za darmo za trzy
1
To nie piłki po 50zł z reala :p
2
No tak w końcu jesteśmy Uefalona Fifalona to teraz jeszcze będzie Tasalona, ach te gimbusiarskie myślenie
0
tylko, że dochodzą jeszcze ekipy, które zaczynają od 4 rundy
3
Mamy jego młodsza, niekoniecznie gorszą wersję:)
0
Yhym:) już zacząłem wymyślać, że chodzi o "wysokość" i wyższe podchodzenie do przeciwników
0
W jakim sensie użyto tutaj "wertykalności" ? Bo przyznam szczerze, że jedyne znaczenie tego słowa jakie jest mi znane to przeciwieństwo horyzontalności czyli, że coś jest pionowe. Jak to się ma do taktyki piłkarskiej?
1
śmieszne czasy nastały, że żaden zawodnik nie ma czarnych butów :P teraz ktoś z takim obuwiem wyróżniać się będzie na boisku... o ironio :)
0
kto by nie chciał spędzić wakacji w Barcelonie ? :)
1
pivot ? na hali ?
0
ale właśnie o to chodzi, że o Bojanie też się tak mówiło "nie ma szansy się pokazać"... a ja wiem czy takiej innej kultury gry w piłkę ? styl Arsenalu chyba najbardziej przypominał grę Barcy, poza tym od czego są treningi ? chyba, że na nich "niewychowanków" odsyła się na siłownię albo klepią dziada w innym zakątku boiska. Reasumując nigdy żaden z wymienionej powyżej trójki nie przekonał mnie do tego aby miał zostać w Barcelonie. Jeśli Masche ma grać na DP to nie ma tu miejsca dla Kameruńczyka.