karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się obawiam tylko o jego akcje niezwiązane bezpośrednio z piłką, mam nadzieje, że nie będzie sprawiał problemów wychowawczych
1
czy Messi się nie nadaje na skrzydło ? tam zaczynał, faktem jest, że od tamtego czasu stracił sporo na dynamice, ale myślę, że jakby mu się chciało to jeszcze ładnie by latał prawym skrzydełkiem
0
wygląda legitymacyjnie :D
0
nawet nie zwróciłem uwagi na to w trakcie meczu :P ale by były jaja gdyby nie dotknął jej a piłka się wtoczyła do bramki, już kiedyś był taki przypadek
4
czyli w 2011/12 SPH liczymy w 2013/14 już nie
1
rzeczywiście suche
0
Do tej pory też był płd amerykański:p
0
Wiecie może kto nakładał na Suareza poprzednie kary?
0
no raczej mało śmiesznie
0
nie jestem zachwycony, ale doszukując się pozytywów, chyba pierwszy zawodnik od dawien dawna, na którym Barca coś zarobiła
0
jak tak dalej pójdzie to Muller pobije Klose (może nawet na następnym mundialu), a ja za nim jakoś nie przepadam, no po prostu go nie lubię :P
0
Hulk też tak próbował ;>
0
o nie Aguero
3
Song papa, Busi ława, Masche pierwsza 11stka na DP wita :)
0
przecież już wiadomo... Ramos
0
to był strzał ?
0
to już lepiej sprzedać szejkom za 200mln :)
2
co on zrobił ? :O
0
Messi to się chyba oszczędza, żeby na emeryturze dać radę z Thiago piłkę kopać w ogródku
0
no właśnie tego nie rozumiem najbardziej, jak może w każdym wywiadzie podkreślać jak bardzo zależy mu na tym tytule, że oddałby indywidualne nagrody za bycie Mistrzem Świata, a na boisku w ogóle tego nie widać
0
szkoda, że to nie ten Messi z przełomu ostatniej dekady
5
a co odmalowali słupki ?
5
film xxx to leciał wczoraj i to niemiecki
1
nie sądzę
0
powinno to załatwić sprawę :)
0
Holandia z duchem fair play patrzę
0
ale mamy Pedro :D
0
Widocznie nie był taki niesamowity skoro został pobity;>
5
0
Uuu dzieje się