0

Ja się obawiam tylko o jego akcje niezwiązane bezpośrednio z piłką, mam nadzieje, że nie będzie sprawiał problemów wychowawczych

1

czy Messi się nie nadaje na skrzydło ? tam zaczynał, faktem jest, że od tamtego czasu stracił sporo na dynamice, ale myślę, że jakby mu się chciało to jeszcze ładnie by latał prawym skrzydełkiem

0

wygląda legitymacyjnie :D

0

nawet nie zwróciłem uwagi na to w trakcie meczu :P ale by były jaja gdyby nie dotknął jej a piłka się wtoczyła do bramki, już kiedyś był taki przypadek

4

czyli w 2011/12 SPH liczymy w 2013/14 już nie

1

rzeczywiście suche

0

Do tej pory też był płd amerykański:p

0

Wiecie może kto nakładał na Suareza poprzednie kary?

0

no raczej mało śmiesznie

0

nie jestem zachwycony, ale doszukując się pozytywów, chyba pierwszy zawodnik od dawien dawna, na którym Barca coś zarobiła

0

jak tak dalej pójdzie to Muller pobije Klose (może nawet na następnym mundialu), a ja za nim jakoś nie przepadam, no po prostu go nie lubię :P

0

Hulk też tak próbował ;>

0

o nie Aguero

3

Song papa, Busi ława, Masche pierwsza 11stka na DP wita :)

0

przecież już wiadomo... Ramos

0

to był strzał ?

0

to już lepiej sprzedać szejkom za 200mln :)

2

co on zrobił ? :O

0

Messi to się chyba oszczędza, żeby na emeryturze dać radę z Thiago piłkę kopać w ogródku

0

no właśnie tego nie rozumiem najbardziej, jak może w każdym wywiadzie podkreślać jak bardzo zależy mu na tym tytule, że oddałby indywidualne nagrody za bycie Mistrzem Świata, a na boisku w ogóle tego nie widać

0

szkoda, że to nie ten Messi z przełomu ostatniej dekady

5

a co odmalowali słupki ?

5

film xxx to leciał wczoraj i to niemiecki

1

nie sądzę

0

powinno to załatwić sprawę :)

0

Holandia z duchem fair play patrzę

0

ale mamy Pedro :D

0

Widocznie nie był taki niesamowity skoro został pobity;>

5

0

Uuu dzieje się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?