0

uff kamień z serca :)

0

hmm ciekawe czy kiedykolwiek w historii musiało decydować losowanie ;> osobiście nie słyszałem o takim zajściu, w lidze mistrzów owszem ale nie na mundialu

0

tako rzecze Wikipedia "Jeśli dwie lub więcej drużyn zakończą fazę grupową z taką samą ilością punktów, decydują kolejno kryteria określone przez FIFA: różnica bramek, liczba bramek uzyskanych we wszystkich meczach grupowych, wynik bezpośredni pomiędzy remisującymi drużynami, ostatecznie decyduje losowanie[38]." czyli jednak Włosi mogą pozwolić sobie na porażkę :)

0

czyli jaki nie padnie wynik w meczu Włochy-Kostaryka ostatnia kolejka będzie bardzo ciekawa :)

0

hmm teraz to już sam nie wiem, ktoś mnie na tym forum wcześniej zmylił wypowiedzią, chyba masz rację najpierw liczy się bezpośredni pojedynek, więc moje wyliczenia poszły się... :P

0

no właśnie bilans bramek liczy się najpierw jeśli 2 lub więcej drużyn ma tyle samo punktów

0

"mecz z Kolumbią w 1/8, ew 1/4 z Brazylią ew. w 1/2 z Niemcami." wróżbita Maciej ?

0

no właśnie jeśli Włosi wygrają z Kostaryką powiedzmy 3-0 to wtedy mogą sobie pozwolić na przegraną z Urugwajem 0-2, a zając drugie miejsce mogą tylko wtedy jeśli Kostaryka pokona Anglię przynajmniej 3-0, reasumując wysoka wygrana z Kostaryką daje duży spokój w ostatnim meczu i praktycznie pewne 1 miejsce, więc wygrana bądź remis Urugwaju całkiem realny

0

szkoda tego czerwa, myślę, że po 11 Grecy coś by wepchnęli

5

na 90% tak właśnie będzie :)

0

moim zdaniem Brazylii brakuje jednego doświadczonego piłkarza w środku pola, takiego Ronaldinho czy nawet Kaki

5

ewentualnie wygra Japonia :D

0

no taki scenariusz jest możliwy, wydaje mi się jednak, że Włosi pokonają spokojnie Kostarykę i wtedy będą mogli nawet minimalnie przegrać z Urugwajem

0

no dawać Helleni ! brameczka ze stałego fragmentu gry się murujemy :)

1

no niestety Niemcy wyglądają jak na razie na najsolidniejszą ekipę, mam nadzieję, że Argentyna jeszcze pokaże trochę dobrego futbolu, a także liczę na to, że nie dojdzie do meczu Chile-Brazylia

1

boję się, że nasz zarząd w tym okienku się tylko skompromituje, oby było inaczej i żeby Barca zaczęła sezon posiadając solidną, odnowioną ekipę

0

gratuluję :) ja tam w sumie nie narzekam 64 miejsce (ex aequo z pewnie z jakaś 30 innych użytkowników :P)

0

jakby było łatwo to zakłady bukmacherskie by upadły ;>

0

no taki mają styl, który notabene doprowadził ich do triumfu w ME, wygrywający jeden mecz w fazie grupowej, a potem 3 mecze po 1-0 :P

1

kurde a obstawiałem minimalne zwycięstwo Grecji (wahałem się też nad remisem), teraz będzie o to ciężko

10

to raczej wygląda na receptę na leki refundowane :)

0

wątpię by coś z niego "wyrosło"

2

chyba 90% ludzi tutaj obstawiało tak wynik :P na razie 2-1 najczęściej padło

19

bo to są Mistrzostwa Świata !

0

piłeczka od Cavaniego miodzio :)

2

Tello to można by było sprzedać a nie wypożyczać

0

na wypożyczenia jak najbardziej :)

5

"rewolucja"... obyśmy nie skończyli jak ManU czy Milan

3

a co ktoś zaczaił się na nich w ciemnej uliczce, wsadził do wora potem przykuł do bramki na Mini Estadi i kazał grać dla Barcy ? chłopcy mają okazję się rozwijać w jednej z najlepszych szkółek na świecie to korzystają, sam talent nie wystarczy aby coś osiągnąć w piłce, młodych trzeba odpowiednio ukierunkować

0

mam nadzieję, że przyjdzie Koke bo nie wiem kto będzie rozgrywał w następnym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?