karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to była zwykła literówka :) a jeśli czegoś nie wiem to to sprawdzam, po to między innymi mamy wszędobylski internet
1
ciekawe czy chłopak się odnajdzie w klubie, będzie JEDYNYM, który nie rozmawia ani po hiszpańsku ani po portugalsku
0
hehe :D właśnie co poniektórzy chyba tak :D oczywiście zła kolejność X i I
1
błąd ? dla Ciebie coś takiego to tylko malutki błąd ?! Nie wyobrażam sobie nawet jak można coś takiego napisać... przecież to aż w oczy kole, do tego żyjemy w (EDIT) XXI w. sprawdzić pisownię jakiegoś wyrazu można w 15 sekund
1
Rok i 124 dni:)
7
Aha czyli to telefon jest analfabetą, a to przepraszam:)
1
A propos pepsi czy coli wiecie, że zawierają jakiś tam kwas (nie pamiętam nazwy), który może rozpuścić ludzkie ciało, tylko jest neutralizowany przez ogromne ilości cukru:p
6
Błagam powiedz, że mam omamy i nie widzę tam żadnego "wkącu" :/
2
Czemu popadać ze skrajności w skrajność? 23-27 myślę, że to idealny przedział wiekowy dla potencjalnego przyszłego stopera:)
1
Lepsza sobota, bo przy wygranej Barcy można poświętować do niedzieli:)
0
Co to za okres przygotowawczy jak w Brazylii będzie 90% składu Barcy;p
0
No i medal można dostać;p
0
no na razie dwa razy nie potrafiliśmy wygrać z Atleti u siebie, miejmy nadzieję, że do 3 razy sztuka
0
Zanim ktoś zdąży przeczytać Twego posta szybko popraw ortografy
0
Nawet jeśli Barca wygra z Elche, a Atleti przegra z Malaga, to Real wygrywa lige przy dwoch zwyciestwach i remisie na CN w ostatniej kolejce
0
no nie, jeśli Real wygra do końca wszystko przy takich założeniach co podałeś oni zdobędą mistrzostwo
0
najlepsze zakończenie sezonu :)
1
nie wierze ! :D
0
kracz więcej
0
4 min jeszcze
0
nie mów hop
0
co za młoty : /
4
dotrzymać do końca !
0
proszę tylko o spokój na stronie i nie pisanie "zajebiście CR kontuzja" czy coś w tym stylu !
0
No nie wiem czy masa mięśniowa jest równoważna ze spadkiem szybkości, spójrzcie na czołowych sprinterów, chucherka nie? Pamięta ktoś Morisa Greena albo Chambersa ? To to były chudzinki, tak więc nie sądzę, aby Neymar miał stracić szybkość przez przybranie mięśni
0
ale jednak Chelsea to Chelsea, uważam, że wygrywać 0:3 na kilkanaście minut do końca spotkania i zremisować z drużyną, która nie walczyła o nic, to większe frajerstwo
0
jakby nasi zawodnicy i kibice byli zdołowani po stracie bramki w doliczonym czasie i być może szansy na mistrzostwo, to niech obejrzą powtórkę meczu Crystal-Liverpool i pomyślą, o fanach i zawodnikach The Reds
2
nie jestem z redakcji, ale miotają mną podobne odczucia jak za Guardioli, tzn. "no fajnie ktoś z wewnątrz, noszący klub w sercu, dobrze znający filozofię gry, ale z drugiej strony niedoświadczony, bez większego autorytetu i osiągnięć, to może nie wypalić" mam nadzieję, że z Luisem też tak "nie wypali" :)
0
Barca gra o 19 w niedzielę, z resztą jak większość ekiphttp://www.lfp.es/noticias/horarios-de-la-jornada-37-de-la-liga-bbva
1
dzięki za info :) oszczędziłeś mi nerwów i czasu, Campeones !! Campeones !! Campeones !!