0

to była zwykła literówka :) a jeśli czegoś nie wiem to to sprawdzam, po to między innymi mamy wszędobylski internet

1

ciekawe czy chłopak się odnajdzie w klubie, będzie JEDYNYM, który nie rozmawia ani po hiszpańsku ani po portugalsku

0

hehe :D właśnie co poniektórzy chyba tak :D oczywiście zła kolejność X i I

1

błąd ? dla Ciebie coś takiego to tylko malutki błąd ?! Nie wyobrażam sobie nawet jak można coś takiego napisać... przecież to aż w oczy kole, do tego żyjemy w (EDIT) XXI w. sprawdzić pisownię jakiegoś wyrazu można w 15 sekund

1

Rok i 124 dni:)

7

Aha czyli to telefon jest analfabetą, a to przepraszam:)

1

A propos pepsi czy coli wiecie, że zawierają jakiś tam kwas (nie pamiętam nazwy), który może rozpuścić ludzkie ciało, tylko jest neutralizowany przez ogromne ilości cukru:p

6

Błagam powiedz, że mam omamy i nie widzę tam żadnego "wkącu" :/

2

Czemu popadać ze skrajności w skrajność? 23-27 myślę, że to idealny przedział wiekowy dla potencjalnego przyszłego stopera:)

1

Lepsza sobota, bo przy wygranej Barcy można poświętować do niedzieli:)

0

Co to za okres przygotowawczy jak w Brazylii będzie 90% składu Barcy;p

0

No i medal można dostać;p

0

no na razie dwa razy nie potrafiliśmy wygrać z Atleti u siebie, miejmy nadzieję, że do 3 razy sztuka

0

Zanim ktoś zdąży przeczytać Twego posta szybko popraw ortografy

0

Nawet jeśli Barca wygra z Elche, a Atleti przegra z Malaga, to Real wygrywa lige przy dwoch zwyciestwach i remisie na CN w ostatniej kolejce

0

no nie, jeśli Real wygra do końca wszystko przy takich założeniach co podałeś oni zdobędą mistrzostwo

0

najlepsze zakończenie sezonu :)

1

nie wierze ! :D

0

kracz więcej

0

4 min jeszcze

0

nie mów hop

0

co za młoty : /

4

dotrzymać do końca !

0

proszę tylko o spokój na stronie i nie pisanie "zajebiście CR kontuzja" czy coś w tym stylu !

0

No nie wiem czy masa mięśniowa jest równoważna ze spadkiem szybkości, spójrzcie na czołowych sprinterów, chucherka nie? Pamięta ktoś Morisa Greena albo Chambersa ? To to były chudzinki, tak więc nie sądzę, aby Neymar miał stracić szybkość przez przybranie mięśni

0

ale jednak Chelsea to Chelsea, uważam, że wygrywać 0:3 na kilkanaście minut do końca spotkania i zremisować z drużyną, która nie walczyła o nic, to większe frajerstwo

0

jakby nasi zawodnicy i kibice byli zdołowani po stracie bramki w doliczonym czasie i być może szansy na mistrzostwo, to niech obejrzą powtórkę meczu Crystal-Liverpool i pomyślą, o fanach i zawodnikach The Reds

2

nie jestem z redakcji, ale miotają mną podobne odczucia jak za Guardioli, tzn. "no fajnie ktoś z wewnątrz, noszący klub w sercu, dobrze znający filozofię gry, ale z drugiej strony niedoświadczony, bez większego autorytetu i osiągnięć, to może nie wypalić" mam nadzieję, że z Luisem też tak "nie wypali" :)

0

Barca gra o 19 w niedzielę, z resztą jak większość ekiphttp://www.lfp.es/noticias/horarios-de-la-jornada-37-de-la-liga-bbva

1

dzięki za info :) oszczędziłeś mi nerwów i czasu, Campeones !! Campeones !! Campeones !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?