0

tak, bo słyszeliśmy to już wiele razy w tym sezonie, ja chciałbym (a gdybym był Katalończykiem, który przychodzi na mecze na CN i jezdzi na wyjazdy, wręcz żądałbym) aby piłkarze przeprosili za to jak przepieprzyli mistrzostwo, za to, że potrafili wlać w nas tyle nadziei na wygranie wszystkich trofeów by potem brutalnie tej nadziei urwać łeb, chciałbym żeby umieli się przyznać do tego, że zawiedli kibiców, bo dziesiątki tysięcy na stadionie i miliony przed tv poświęcają czas i nerwy dla nich... i tak owszem wierzę ! wierzę, że jeszcze mogą się odkupić i wygrać wszystko do końca sezonu, ale niestety moja wiara poupada na myśl, że Real i Atletico miałoby pogubić jeszcze punkty

0

no właśnie taka Granada chyba do tuzów europejskiej piłki nie należy, więc się zdecyduj, bo Twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu

0

hahah no to pokażcie ! dosłownie, ściągajcie spodenki i pokażcie gdzie są te wasze JAJA, bo prawdziwy facet takowe właśnie posiada, a u nie których znalazłoby się pewnie co innego

0

dokładnie, (ja akurat w nożną) wbiegłem na typa bez wielkiego impetu i siły, a zbierałem się z 2 minuty próbując złapać oddech

0

śmiech tak frajersko przegrać ligę ! ten zespół nie ma jaj

0

Dziwny ten terminarz, tylko dwa dni odpoczynku między półfinałem a finałem?

0

W dwumeczu strzeliliśmy 1(słownie jedną) bramkę, więc nie uważam by obrona była problemem

3

"Sierodkowych" :D SIEROTkowych to my już mamy obroncow

0

Tę wieżę;>

0

A są te kody na zawleczkach? Bo mam parę puszek w lodówce, ale przyznam szczerze nigdy się nie przyglądałem co jest pod spodem

1

jemu chodziło o te koszulki
http://cdn.ngin.com/attachments/photo/0397/9908/2000-2001-Away.jpg

natomiast Ty mówisz o tych
http://www.labotigablaugrana.com/wpsite/uploads/2013/02/3085298.jpg

jedne i drugie fajne jednak, mi również podobają się bardziej te srebrne

9

Myślę, że cała ta konwersacja do usunięcia, a tak swoją drogą odczepcie się od dziewczyny, nagle wszyscy wszystkowiedzący, chwała jej za to, że się zaczęła interesować naszych kochanym klubem, jest dziewczyną i to chyba oczywiste, że nie jest obeznana w świecie futbolu tak jak większość "znawców" tutaj, poczyta, pouczy się, a później przekaże swoją wiedzę dzieciom i wnukom, aby te edukowały dalsze pokolenia barcelonismo;) Więc się nie spinajcie co poniektórzy

4

Spoko dzieciaki się cieszą, a zaraz przyjadą panowie w garniturach po Godswilla i powiedzą "przepraszamy ale banda idiotów z 80letnim impotentem umysłowym na czele stwierdziła, że musisz wrócić do domu bo jesteś tu nielegalnie, proszę z nami"

0

mu odbija tak od czasu do czasu, w tym wypadku słowa przeprosin nic nie znaczą

0

dobra a mam takie pytanie, co ze wszystkimi francuskimi klubami ? jakoś nie chce mi się wierzyć, że ściągają rodzinę każdego młodego piłkarza do Francji, to samo jak Eto'o przychodził do Realu

0

No jak jest szybki skoro napisał, że wolny:D

0

ja to mam stan przedzawałowy gdy widzę Pinto z piłką przy nodze :/

0

Zapewne jakby na bramce stał prawdziwy bramkarz to Alexis by strzelił, bo raczej każdy golkiper by padał pod nogi i taka wcinka znalazłaby miejsce w siatce, a Lopez stał do końca i instynktownie machnął ręką

0

Dokładnie, żadna z niego legenda

0

LessiWróć boli ? dobrze ma boleć :)

0

karny !

0

Iść do ortopedy? Na rezonans magnetyczny? Raczej naderwanych więzadeł nie macie, ale może być coś z łękotką

0

No to oglądamy:) 45 min cardio i mam nadzieję dobry meczyk

0

Myslicie, że City rozbije Arsenal?

0

Proszę Bartre na następne mecze!

0

Sorry ale już jestem wkur##ny ! Gdzie są zmiany, mamy ślepca na ławce nie widzi, że ten mecz sam się nie wygra?

0

A u nas bez zmian, w końcu dobry wynik i gra, więc po co coś zmieniać, prawda Panie Martino?

0

Messi na 5metrowym spalonym to mu podam:)

0

Tak się przegrywa mistrzostwo:/ mogli oddać mecz Realowi a nie robić nadzieję kibicom, że teraz zaczną zapieprzać po boisku:/ margines błędu się wyczerpał, teraz każdy mecz jest jak finał, blablabla

0

Dajcie przerwe już:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?