karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dziwi mnie to, gdzie jest ten zapowiadany pressing? Czekamy, az sami się pomylą
0
Na razie jak się spodziewałem Ney najsłabszy
0
Skrót od imienia Francesc:)
0
Także jestem tego zdania, jak na razie Martin to przeciętniak, ale może jeszcze się wyrobi choć nie bardzo w to wierzę
0
Ciekawe czy Torres coś ustrzeli:p
0
Gibbs pewnie teraz się cieszy, że jednak to on dostał czerwo:)
0
Najdroższy szampan na świecie kosztuje nawet 1mln złotych, w Polsce najdroższy jaki można dostać, to taki za 10tys zł:) a swoją drogą potrzebujemy prawego obrońcy, bo przed Montoyą jeszcze wiele pracy by być klasowym zawodnikiem
0
Sędzia chyba się za przeproszeniem, zaje##ł
0
Haha dobra akcja, bedzie karny i czerwo?;>
0
Ale Chelsea leci z Arsenalem, a Eto'o to po prostu Eto'o
0
W meczach prestiżowych, z wysokim priorytetem Barca zawsze wychodzi zmotywowana, najgorzej jest z Valladolidam i innymi Levantami, bo myślą, że zwycięstwo przyjdzie samo i należy im się odgórnie, dlatego brakuje mi Pepa i jego gestykulacji, krzyków czasami wręcz furii na linii bocznej, często po słabej pierwszej połowie na drugą wychodziła inna drużyna
0
Nie jestem pewny czy to akurat z tego meczu, ale pamiętam chamski faul Carlosa na Eto'o, sędzia tego nie widział, a powinien być karny i kto wie może kartka dla brazylijczyka
0
Dlatego wydaje mi się, że to będzie wyrównany dwumecz
0
Tylko, że w tym sezonie na 3 mecze żadnego nie wygraliśmy z nimi
0
No to by musiało naprawdę dobrze pójść, wierzę w to, ale jednak zdrowy rozsądek mowi co innego, szkoda tej kontuzji Messiego teraz pewnie miałby ponad 10 bramek
0
Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie
0
A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla
0
Sevilla z Valencia?;>
0
Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka
0
Albo mi się wydaje albo ostatnio przy losowaniu sami byli realowcy
0
Odeszłeś ? Serio ? K##wa czego uczą w tych szkołach?!
0
No tylko żeby nie spoczęli na laurach i nie wdarł się sielankowy nastrój, o mistrzostwo będzie trudno ale trzeba powalczyć
0
ta różnica między 66 w LM a 67 bramkami w europejskich rozgrywkach to bramka w Superpucharze Europy ?
0
ten ostatni raz :/ oby oby
0
Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów
0
jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy
0
Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego
0
Za co? Max 5
0
Karny 100%
0
Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/