0

Nie dziwi mnie to, gdzie jest ten zapowiadany pressing? Czekamy, az sami się pomylą

0

Na razie jak się spodziewałem Ney najsłabszy

0

Skrót od imienia Francesc:)

0

Także jestem tego zdania, jak na razie Martin to przeciętniak, ale może jeszcze się wyrobi choć nie bardzo w to wierzę

0

Ciekawe czy Torres coś ustrzeli:p

0

Gibbs pewnie teraz się cieszy, że jednak to on dostał czerwo:)

0

Najdroższy szampan na świecie kosztuje nawet 1mln złotych, w Polsce najdroższy jaki można dostać, to taki za 10tys zł:) a swoją drogą potrzebujemy prawego obrońcy, bo przed Montoyą jeszcze wiele pracy by być klasowym zawodnikiem

0

Sędzia chyba się za przeproszeniem, zaje##ł

0

Haha dobra akcja, bedzie karny i czerwo?;>

0

Ale Chelsea leci z Arsenalem, a Eto'o to po prostu Eto'o

0

W meczach prestiżowych, z wysokim priorytetem Barca zawsze wychodzi zmotywowana, najgorzej jest z Valladolidam i innymi Levantami, bo myślą, że zwycięstwo przyjdzie samo i należy im się odgórnie, dlatego brakuje mi Pepa i jego gestykulacji, krzyków czasami wręcz furii na linii bocznej, często po słabej pierwszej połowie na drugą wychodziła inna drużyna

0

Nie jestem pewny czy to akurat z tego meczu, ale pamiętam chamski faul Carlosa na Eto'o, sędzia tego nie widział, a powinien być karny i kto wie może kartka dla brazylijczyka

0

Dlatego wydaje mi się, że to będzie wyrównany dwumecz

0

Tylko, że w tym sezonie na 3 mecze żadnego nie wygraliśmy z nimi

0

No to by musiało naprawdę dobrze pójść, wierzę w to, ale jednak zdrowy rozsądek mowi co innego, szkoda tej kontuzji Messiego teraz pewnie miałby ponad 10 bramek

0

Cristiano pobije pewnie rekord strzelonych bramek w LM w jednym sezonie

0

A jednak nie, Basel - Valencia, Porto - Sevilla

0

Sevilla z Valencia?;>

0

Dzięki za info, jeszcze powiedz kto wygra to obstawie u buka

0

Albo mi się wydaje albo ostatnio przy losowaniu sami byli realowcy

0

Odeszłeś ? Serio ? K##wa czego uczą w tych szkołach?!

0

No tylko żeby nie spoczęli na laurach i nie wdarł się sielankowy nastrój, o mistrzostwo będzie trudno ale trzeba powalczyć

0

ta różnica między 66 w LM a 67 bramkami w europejskich rozgrywkach to bramka w Superpucharze Europy ?

0

ten ostatni raz :/ oby oby

0

Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów

0

jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy

0

Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego

0

Za co? Max 5

0

Karny 100%

0

Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?