karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężki mecz:/
0
Czemu nie gra Bartra?:(
0
Co ten Masche odwala, to karny powinien być, nie trafia w piłkę i trafia napastnika w twarz ręką
0
No jak?:O
0
Ehh Busi znowu proste błędy jak parę sezonów temu, myślałem, że się tego oduczył
0
Dzis wrzutki Alvesa nie najgorsze:)
0
Upokorzyć co ten Orłowski pierdo#i
0
Co z tego skoro mają mistrza już
0
Już tam nie przesadzajmy zawsze drużyny wspierają swoich kontuzjowanych zawodników, dzieje się tak nie tylko w Barcelonie
0
A Cr pobije rekord bramek w LM:(
0
Doble V :) fajne koszulki
0
Miała być smutna minka :(
0
I nie pomogła nawet ręka Boga:)
0
A już ;p family 2, przez chwilę byłem przerażony i myślałem, że nie pokazują
0
A na ktorym C+ jest mecz bo chyba jestem ślepy:p
0
Czemu postawił zarząd w trudnej sytuacji? Właśnie dał mu cały rok aby znaleźć następcę. Wg mnie zachował się fair, swoje już tu zrobił, teraz czas na nowe wyzwania
0
takim stary a o tym nie wiedziałem :) dzięki
0
pokory ! inne zespoły nie położą się na murawie i nie powiedzą "chcecie mistrza ? proszę strzelcie sobie parę bramek", 3pkty będzie trzeba wyszarpać ! a jeśli w tym sezonie Barca wygra ligę jej smak będzie nieskazitelnie słodki ! trzeba się odegrać za 2006/2007
0
no właśnie Pinto to bym "spokojem" swoim czasem przysparza mnie o zawał
0
Panie Enrique za parę sezonów zapraszamy na Camp Nou :) a potem drugi Ryjek czyli Kluivert :)
0
"czaderskich" :D Ty to Donie potrafisz czasami wywołać uśmiech na mej twarzy :D
0
wygląda jakby Granadę najbardziej bolało :P
0
a tak w ogóle jest taka możliwość żeby kupić kogoś poza okienkiem ?
0
Haha pocisnął po Beyonce:D
0
No tak, teraz to się boję o wynik... Na pewno trzeba mieć trochę pokory i szacunku do rywala, ale jeśli piłkarze szczerze myślą o mistrzostwie to powinni spokojnie zdobyć 3pkt w tym meczu
0
A po meczu z Elche na swojej rodzimej stronce co widziałeś? "Brutalny faul na Pepe w końcówce spotkania" ? Prawda jest taka, że gdyby nie było karnego w Manchesterze i tak Barca by przeszła dalej
0
Alee wy zabawni, bo koledze jedno 0 zjadło, he he...
0
hehe chyba nie warto, w swoim świecie chłopiec żyje :)
0
przecież nie zdjąłby ani Bale ani Cristiano
0
jak bez karnego na Ronaldo to 2-3 dla Barcy :) tylko, że Neya była też 100% :)