0

Ciężki mecz:/

0

Czemu nie gra Bartra?:(

0

Co ten Masche odwala, to karny powinien być, nie trafia w piłkę i trafia napastnika w twarz ręką

0

No jak?:O

0

Ehh Busi znowu proste błędy jak parę sezonów temu, myślałem, że się tego oduczył

0

Dzis wrzutki Alvesa nie najgorsze:)

0

Upokorzyć co ten Orłowski pierdo#i

0

Co z tego skoro mają mistrza już

0

Już tam nie przesadzajmy zawsze drużyny wspierają swoich kontuzjowanych zawodników, dzieje się tak nie tylko w Barcelonie

0

A Cr pobije rekord bramek w LM:(

0

Doble V :) fajne koszulki

0

Miała być smutna minka :(

0

I nie pomogła nawet ręka Boga:)

0

A już ;p family 2, przez chwilę byłem przerażony i myślałem, że nie pokazują

0

A na ktorym C+ jest mecz bo chyba jestem ślepy:p

0

Czemu postawił zarząd w trudnej sytuacji? Właśnie dał mu cały rok aby znaleźć następcę. Wg mnie zachował się fair, swoje już tu zrobił, teraz czas na nowe wyzwania

0

takim stary a o tym nie wiedziałem :) dzięki

0

pokory ! inne zespoły nie położą się na murawie i nie powiedzą "chcecie mistrza ? proszę strzelcie sobie parę bramek", 3pkty będzie trzeba wyszarpać ! a jeśli w tym sezonie Barca wygra ligę jej smak będzie nieskazitelnie słodki ! trzeba się odegrać za 2006/2007

0

no właśnie Pinto to bym "spokojem" swoim czasem przysparza mnie o zawał

0

Panie Enrique za parę sezonów zapraszamy na Camp Nou :) a potem drugi Ryjek czyli Kluivert :)

0

"czaderskich" :D Ty to Donie potrafisz czasami wywołać uśmiech na mej twarzy :D

0

wygląda jakby Granadę najbardziej bolało :P

0

a tak w ogóle jest taka możliwość żeby kupić kogoś poza okienkiem ?

0

Haha pocisnął po Beyonce:D

0

No tak, teraz to się boję o wynik... Na pewno trzeba mieć trochę pokory i szacunku do rywala, ale jeśli piłkarze szczerze myślą o mistrzostwie to powinni spokojnie zdobyć 3pkt w tym meczu

0

A po meczu z Elche na swojej rodzimej stronce co widziałeś? "Brutalny faul na Pepe w końcówce spotkania" ? Prawda jest taka, że gdyby nie było karnego w Manchesterze i tak Barca by przeszła dalej

0

Alee wy zabawni, bo koledze jedno 0 zjadło, he he...

0

hehe chyba nie warto, w swoim świecie chłopiec żyje :)

0

przecież nie zdjąłby ani Bale ani Cristiano

0

jak bez karnego na Ronaldo to 2-3 dla Barcy :) tylko, że Neya była też 100% :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?