karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podsumował Messi swoją grę tym strzałem
0
Patologia ten mecz, a człapiący Messi tak wkur##a, że wolałbym aby zszedł
0
Może ja się nie znam na swagu czy co to tam jest, ale Cristiano wygląda komicznie;p
0
No żeby Alba strzelił z głowy to by była komedia;p
1
No i może dobrze, przeje##ć wszystko (o ile zniosą sankcje) i zmiany zmiany zmiany!
0
Brawo Alves, brawo obrona, brawo Pinto
0
Uuf juz było groźnie:/
0
Bez przesady za to kwita?
1
Mogliby darować sobie te gwizdy, nie lubię mieszania sportu i polityki
0
Oh jaki Pan dosłowny:)
3
"Najlepszy ogrodnika świata" sorry za wyrażenie, ale jebłem :D
0
No niestety na takim stanowisku trzeba mieć trochę ogłady, a Christo niejednokrotnie pokazywał jakim potrafi być ordynusem. Mieć go po swojej stronie i jako kibica klubu jak najbardziej, ale nie jako członka zarządu, który podlega opinii publicznej.
0
jak zawsze po obejrzeniu takiego filmiku lecę przez wszystkie kolejne, aż do końca youtuba :P i trafiłem na ten
0
hmm może to przyniesie czas rewolucji, pamiętacie szpaler na SB ? następny był sezon 6 pucharów
0
Fakt! Z tych emocji (pozytywnych-mecz, negatywnych-sankcje) pomyliło mi się z piłkarzami Barcy B, chociażby Dongou czy Bagnackiem
0
Jednak w Argentynie poziom szkolnictwa młodych piłkarzy jest dużo wyższy niż w krajach afrykańskich, ale fakt na pewno teraz Messi nie byłby posiadaczem 4 ZP
0
I teraz mi powiedzcie jakie szanse na rozwój miałby Adama gdyby nie przyszedł do Barcy jako nastolatek? Na pewno w Afryce miałby lepsze warunki, prawda Panie Blater?
1
Przez ten mecz zamiast odpoczywać między seriami po 90sekund, stoje jak głupi po 5min przed tv, chyba dzisiejszy trening nie będzie zbyt efektywny, no ale trzeba mieć priorytety;)
0
Dzien dobry:)
0
Coś się młodzi pogubili przy wyprowadzaniu piłki, więcej spokoju potrzeba
1
Mało poprzeczki nie polamał
0
Ależ głupi karny:/
0
Ok, widzę, że tu będzie komentowany meczyk, myślałem, że pod newsem o naszej młodzieży:) ładnie się zaczęło
0
Ładnie Munir sie przedarł, brawo Barca!
0
Fifa tak nie mysli, bo żadna osoba o zdrowych zmysłach nie mogłaby stwierdzic, że La Masia działa na niekorzyść tych chłopców, po prostu banda Blatera zobaczyła "oo jakieś naciąganie, łamanie regulaminu, co z tego, że zasady przez nas ustalone są pozbawione sensu, wyciągnijmy łapy po grube euraski"
0
wypie... wyjdź stąd prowokatorze, wiem, że przed komputerem ciężko o coś takiego jak uderzenie w splot słoneczny, ale życzę Ci tego z całego serca :)
0
Ale Courtois jest chyba własnością Chelsea o ile się nie mylę
0
Endorfina, hemoglobina, taka sytuacja:)
0
A najgorsze jest to, że Barca będzie musiała przegrać z Atleti, żeby Real nie zdobył Mistrzostwa
0
tak, bo słyszeliśmy to już wiele razy w tym sezonie, ja chciałbym (a gdybym był Katalończykiem, który przychodzi na mecze na CN i jezdzi na wyjazdy, wręcz żądałbym) aby piłkarze przeprosili za to jak przepieprzyli mistrzostwo, za to, że potrafili wlać w nas tyle nadziei na wygranie wszystkich trofeów by potem brutalnie tej nadziei urwać łeb, chciałbym żeby umieli się przyznać do tego, że zawiedli kibiców, bo dziesiątki tysięcy na stadionie i miliony przed tv poświęcają czas i nerwy dla nich... i tak owszem wierzę ! wierzę, że jeszcze mogą się odkupić i wygrać wszystko do końca sezonu, ale niestety moja wiara poupada na myśl, że Real i Atletico miałoby pogubić jeszcze punkty