0

Podsumował Messi swoją grę tym strzałem

0

Patologia ten mecz, a człapiący Messi tak wkur##a, że wolałbym aby zszedł

0

Może ja się nie znam na swagu czy co to tam jest, ale Cristiano wygląda komicznie;p

0

No żeby Alba strzelił z głowy to by była komedia;p

1

No i może dobrze, przeje##ć wszystko (o ile zniosą sankcje) i zmiany zmiany zmiany!

0

Brawo Alves, brawo obrona, brawo Pinto

0

Uuf juz było groźnie:/

0

Bez przesady za to kwita?

1

Mogliby darować sobie te gwizdy, nie lubię mieszania sportu i polityki

0

Oh jaki Pan dosłowny:)

3

"Najlepszy ogrodnika świata" sorry za wyrażenie, ale jebłem :D

0

No niestety na takim stanowisku trzeba mieć trochę ogłady, a Christo niejednokrotnie pokazywał jakim potrafi być ordynusem. Mieć go po swojej stronie i jako kibica klubu jak najbardziej, ale nie jako członka zarządu, który podlega opinii publicznej.

0

jak zawsze po obejrzeniu takiego filmiku lecę przez wszystkie kolejne, aż do końca youtuba :P i trafiłem na ten

= piękne wspomnienia, niesamowite akcje dwóch legend, ciarki na plecach, dla co wrażliwszych i łezka może się zakręcić w oku, szczerze polecam :)

0

hmm może to przyniesie czas rewolucji, pamiętacie szpaler na SB ? następny był sezon 6 pucharów

0

Fakt! Z tych emocji (pozytywnych-mecz, negatywnych-sankcje) pomyliło mi się z piłkarzami Barcy B, chociażby Dongou czy Bagnackiem

0

Jednak w Argentynie poziom szkolnictwa młodych piłkarzy jest dużo wyższy niż w krajach afrykańskich, ale fakt na pewno teraz Messi nie byłby posiadaczem 4 ZP

0

I teraz mi powiedzcie jakie szanse na rozwój miałby Adama gdyby nie przyszedł do Barcy jako nastolatek? Na pewno w Afryce miałby lepsze warunki, prawda Panie Blater?

1

Przez ten mecz zamiast odpoczywać między seriami po 90sekund, stoje jak głupi po 5min przed tv, chyba dzisiejszy trening nie będzie zbyt efektywny, no ale trzeba mieć priorytety;)

0

Dzien dobry:)

0

Coś się młodzi pogubili przy wyprowadzaniu piłki, więcej spokoju potrzeba

1

Mało poprzeczki nie polamał

0

Ależ głupi karny:/

0

Ok, widzę, że tu będzie komentowany meczyk, myślałem, że pod newsem o naszej młodzieży:) ładnie się zaczęło

0

Ładnie Munir sie przedarł, brawo Barca!

0

Fifa tak nie mysli, bo żadna osoba o zdrowych zmysłach nie mogłaby stwierdzic, że La Masia działa na niekorzyść tych chłopców, po prostu banda Blatera zobaczyła "oo jakieś naciąganie, łamanie regulaminu, co z tego, że zasady przez nas ustalone są pozbawione sensu, wyciągnijmy łapy po grube euraski"

0

wypie... wyjdź stąd prowokatorze, wiem, że przed komputerem ciężko o coś takiego jak uderzenie w splot słoneczny, ale życzę Ci tego z całego serca :)

0

Ale Courtois jest chyba własnością Chelsea o ile się nie mylę

0

Endorfina, hemoglobina, taka sytuacja:)

0

A najgorsze jest to, że Barca będzie musiała przegrać z Atleti, żeby Real nie zdobył Mistrzostwa

0

tak, bo słyszeliśmy to już wiele razy w tym sezonie, ja chciałbym (a gdybym był Katalończykiem, który przychodzi na mecze na CN i jezdzi na wyjazdy, wręcz żądałbym) aby piłkarze przeprosili za to jak przepieprzyli mistrzostwo, za to, że potrafili wlać w nas tyle nadziei na wygranie wszystkich trofeów by potem brutalnie tej nadziei urwać łeb, chciałbym żeby umieli się przyznać do tego, że zawiedli kibiców, bo dziesiątki tysięcy na stadionie i miliony przed tv poświęcają czas i nerwy dla nich... i tak owszem wierzę ! wierzę, że jeszcze mogą się odkupić i wygrać wszystko do końca sezonu, ale niestety moja wiara poupada na myśl, że Real i Atletico miałoby pogubić jeszcze punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?