karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
link się popsuł :P
0
http://www.zapcomic.com/wp-content/uploads/2012/09/now-kiss.jpg przepraszam nie mogłem się powstrzymać :D
0
w tych czasach to pamiętam inne okładki SPORTU, a dokładnie Bravo Sport i Mega Sport :D i te ściany powyklejane plakatami
1
0
dobrze Donie, że się poprawiłeś, bo bym Cię zganił za ten błąd ;> z Brazylią strzelił mój ulubieniec Kluivert (ahh te jego główki) choć wtedy akurat byłem całym sercem za Canarinhos z powodu R9 i Rivaldo, tak czy inaczej świetny emocjonujący meczyk. Szkoda, że to nie był finał. Chilavert
6
jeden z większych antymadritistów jakich znam :)
0
cule jak już ;> i czemu prawdziwy ? bo grał w Euro 96 ? ;>
0
może koledze się spodobał i chciał się dowiedzieć czy ma dobry gust ;> (bez spiny wszystko w formie żartu ;) )
0
"kodżak" to był łysy akurat :P i z lizakiem
4
za 100mln :)
0
a co ja mam powiedzieć jak jestem w wieku Messiego :P
2
chłopak ma 17 lat, większość życia spędza z piłką, do tego skąd wiesz jak wygląda poziom nauczania języka angielskiego w Chorwacji, jeszcze dorzuć stres przed kamerą po podpisaniu kontraktu z jednym z największych klubów piłkarskich świata, piłkarz powinien być inteligentny i posiadać ogładę oraz kulturę osobistą, a nie być certyfikowanym poliglotą z doktoratem z teorii superstrun
0
Xaviego prawdopodobnie nie będzie, więc tylko Messi, Iniesta, Busi, Pique zostają, Guardiola też przeciez nie zmienił całego składu po Ryjku
2
Nie wiedzę problemu aby Koke i Fabs grali razem na boisku
31
mogliby Alvesa wziąć od nas za 50 mln :) skoro mają taki gest
0
4 gole w 29 spotkaniach to niezbyt okazały wynik jak na skrzydłowego, ja bym go zostawił jeszcze na rok na wypożyczeniu
3
W tej Barcelonie się zakochałem, chociaż kibicuję od czasów Ronaldo;>
13
Jeszcze nigdy nie widziałem prezentacji bramkarza:)
0
Dokładnie, na początku sezonu z 80% ludzi się wypowiadających tutaj chciało zwolnienia Eusebio
1
trochę "bynajmniej" źle użyte, raczej "przynajmniej" chciałeś napisać
8
a co mamy płakać ? młodzi sobie pograli, zdobyli jakiś tam mało znaczący pucharek, przecież nikt tego na poważnie nie bierze
1
a jednak nie trafiłem :D
0
pewnie chodzi o młodą LM
0
no właśnie nie widzę tu wielkiej euforii :) jak po wygranym meczu po prostu
0
jest puchar ! :D nooo to już dwa w tym sezonie :P
0
no dawaj Munir ;>
0
no jaja ktoś sobie robi :/ wywaliło mi transmisję :/
0
pierwszy obroniony :)
0
hehe chcesz jeszcze jeden czy 3 Ci wystarczą ? :D
0
momentami wracał się głębiej po piłkę, żeby coś rozegrać niczym Messi ;> no i jego strzał głową w ostatniej akcji meczu mógł dać prowadzenie