0

link się popsuł :P

0

http://www.zapcomic.com/wp-content/uploads/2012/09/now-kiss.jpg przepraszam nie mogłem się powstrzymać :D

0

w tych czasach to pamiętam inne okładki SPORTU, a dokładnie Bravo Sport i Mega Sport :D i te ściany powyklejane plakatami

1

...jak ja uwielbiam oglądać stare filmiki z takimi akcjami :) co z tego, że jutro kolokwium z optyki ?! wpisać "Barca" w YT i jazda ! :D

0

dobrze Donie, że się poprawiłeś, bo bym Cię zganił za ten błąd ;> z Brazylią strzelił mój ulubieniec Kluivert (ahh te jego główki) choć wtedy akurat byłem całym sercem za Canarinhos z powodu R9 i Rivaldo, tak czy inaczej świetny emocjonujący meczyk. Szkoda, że to nie był finał. Chilavert

6

jeden z większych antymadritistów jakich znam :)

0

cule jak już ;> i czemu prawdziwy ? bo grał w Euro 96 ? ;>

0

może koledze się spodobał i chciał się dowiedzieć czy ma dobry gust ;> (bez spiny wszystko w formie żartu ;) )

0

"kodżak" to był łysy akurat :P i z lizakiem

4

za 100mln :)

0

a co ja mam powiedzieć jak jestem w wieku Messiego :P

2

chłopak ma 17 lat, większość życia spędza z piłką, do tego skąd wiesz jak wygląda poziom nauczania języka angielskiego w Chorwacji, jeszcze dorzuć stres przed kamerą po podpisaniu kontraktu z jednym z największych klubów piłkarskich świata, piłkarz powinien być inteligentny i posiadać ogładę oraz kulturę osobistą, a nie być certyfikowanym poliglotą z doktoratem z teorii superstrun

0

Xaviego prawdopodobnie nie będzie, więc tylko Messi, Iniesta, Busi, Pique zostają, Guardiola też przeciez nie zmienił całego składu po Ryjku

2

Nie wiedzę problemu aby Koke i Fabs grali razem na boisku

31

mogliby Alvesa wziąć od nas za 50 mln :) skoro mają taki gest

0

4 gole w 29 spotkaniach to niezbyt okazały wynik jak na skrzydłowego, ja bym go zostawił jeszcze na rok na wypożyczeniu

3

W tej Barcelonie się zakochałem, chociaż kibicuję od czasów Ronaldo;>

13

Jeszcze nigdy nie widziałem prezentacji bramkarza:)

0

Dokładnie, na początku sezonu z 80% ludzi się wypowiadających tutaj chciało zwolnienia Eusebio

1

trochę "bynajmniej" źle użyte, raczej "przynajmniej" chciałeś napisać

8

a co mamy płakać ? młodzi sobie pograli, zdobyli jakiś tam mało znaczący pucharek, przecież nikt tego na poważnie nie bierze

1

a jednak nie trafiłem :D

0

pewnie chodzi o młodą LM

0

no właśnie nie widzę tu wielkiej euforii :) jak po wygranym meczu po prostu

0

jest puchar ! :D nooo to już dwa w tym sezonie :P

0

no dawaj Munir ;>

0

no jaja ktoś sobie robi :/ wywaliło mi transmisję :/

0

pierwszy obroniony :)

0

hehe chcesz jeszcze jeden czy 3 Ci wystarczą ? :D

0

momentami wracał się głębiej po piłkę, żeby coś rozegrać niczym Messi ;> no i jego strzał głową w ostatniej akcji meczu mógł dać prowadzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?