karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dzięki za info :) oszczędziłeś mi nerwów i czasu, Campeones !! Campeones !! Campeones !!
0
wiem, już sprawdziłem, ale nie chciało mi się edytowac posta :P... 3 drużyny spadają, tak więc Malaga Rayo Levante Celta i Valencia grają już o pietruszkęEDIT: tak w ogóle na tej stronie http://www.primeradivision.pl/ podane są juz konkretne godziny, raczej wątpię, aby ktoś wrzucał niesprawdzone info
0
do Ligi Europy dostają się 2 czy 3 drużyny ?
0
Barca i tak przegra z Atleti u siebie, więc Real nie zdobędzie mistrzostwa
12
komentarz z nickiem trochę się gryzą
1
Jeden zmienił drugiego na boisku, ponad dwie dekady później ta sama zmiana nastąpiła na ławce trenerskiej :)
1
Na dwoje babka wróżyła, oddasz, to akurat ten incydent zauważy sędzia i to ciebie wyrzuca z boiska, a nie tego kto sprowokował, ja osobiście na chamskie zagrywki przeciwnika wolę odpowiedzieć słownie by jeszcze bardziej zagotować gościa, ewentualnie jakiś mało przyjemny faul, ale też z umiarem
0
Koleżanka w gorącej wodzie kąpana:) jeszcze rozgrywki ligowe się nie skończyły, teraz nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i Traktować większość newsów tego typu z przymrużeniem oka, aczkolwiek mamy mundial w tym roku i pewnie w czasie jego trwania nic się nie wydarzy na rynku transferowym, więc albo zaklepiemy kogoś już na początku czerwcu albo będziemy czekać na drugą połowę lipca
0
tak jak w reklamie ? czyli ma prokurować rzuty karne ?
2
To samo pisałem pod newsem o Eusebio, nic dodać nic ująć
0
Takie samo mam odczucie, na początku sezonu gdy Barcie B wyraźnie nie szło, 80% osob się wypowiadających chciało by go zwolnić, ale podobnie bylo po dwóch pierwszych ligowych spotkaniach Barcy za Pepa
2
I już wszyscy będą się w nim doszukiwać nowego Guardioli... Prawda jest taka, że tej drużynie potrzebne są zmiany od góry (czyt. Zarząd) dzięki czemu nowy/stary trener będzie miał wolną rękę, a nie będzie marionetką, na końcu dopiero zmiany w składzie, gdzie najważniejsze jest ustabilizowanie defensywy, odsunięcie Xaviego od pierwszej jedenastki, konsekwentne wprowadzanie młodych(mam nadzieję, że wróci Rafinha, wg mnie ciekawszy zawodnik niż Roberto, natomiast Deulofeu zostawiłbym na rok jeszcze w Anglii ) myślę, że napad mamy na wystarczającym poziomie, Messi po mundialu miejmy nadzieję będzie znowu starym, dobrym Messim, Neymar na dobre zaadaptuje się w zespole i będzie mocnym punktem drużyny, Alexis miał niezły sezon oby następny był jeszcze lepszy, jedynie można się zastanowić nad wymianą Pedro na jakiś lepszy model
0
Gdzieś mi się "obiło o oczy", że w jakiejś młodzieżowej drużynie Realu, także gra zawodnik o nazwisku Babunski, to jakaś rodzina czy po prostu mój sfatygowany wzrok mnie zawiódł?
5
No właśnie wszyscy się przyzwyczaili, że Barca rok w rok zdobywa jakieś trofea, szczególnie "nowi" kibice, a wyobraźcie sobie, że były okresy gdzie przez parę lat do gablotki nie dochodził żaden kubek
0
uu chyba po Cechu w tym meczu
0
Tylko, że nie można zapomnieć o fakcie, że cały Liverpool gra niesamowity sezon
0
kołnierzyk ! :) tak dawno ich nie było, z zawsze byly zajebiste :)
1
"Nad Barceloną zbierają się czarne chmury." zbierają ? zaciągnęło już dawno i to grubo, najgorzej nie nigdzie nie widać prześwitów :/
0
Dzięki za bramkę Marc, ale przy golu Realu Bale powinien leżeć gdzieś w pierwszym rzędzie z kibicami, a Ty pokornie przyjąć za to żółty kartonik, wtedy wynik na tablicy by się nie zmienił
1
Kuuur#a czemu nikt nie strzela?!
0
Ok dzięki:)
0
Co było nie tak z bramką Realu?
0
No nic pogodzić się trzeba, że to koniec sezonu, jeśli Fifa nie okaże się łaskawa to następny sezon też będzie stracony
0
Fabs pajacu, to jest żenujące
0
Ibrę?
0
Szpaler na CN przed meczem z Atletico i REWOLUCJA! Jak po ostatnim szpalerze
0
Człowieku zejdź z boiska, jesteś zajebisty, najlepszym piłkarzem ostatniej dekady, ale nie dajesz nic tej drużynie od 3meczów
0
Jak dzieciaków na szkolnym boisku Bale przechodzi
1
Chyba jedno z gorszych El Clasico ostatnich lat, Real nic nie gra wielkiego a Barca jeszcze słabiej
0
Messi to już nawet kopnąć nie umie, parodia