karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
a co ktoś zaczaił się na nich w ciemnej uliczce, wsadził do wora potem przykuł do bramki na Mini Estadi i kazał grać dla Barcy ? chłopcy mają okazję się rozwijać w jednej z najlepszych szkółek na świecie to korzystają, sam talent nie wystarczy aby coś osiągnąć w piłce, młodych trzeba odpowiednio ukierunkować
0
mam nadzieję, że przyjdzie Koke bo nie wiem kto będzie rozgrywał w następnym sezonie
0
nikt nie spodziewał się chilijskiej inkwizycji :)
5
Ramos gołę... papugi jeszcze pozabijasz takimi strzałami
1
nie mówię, żeby przegrali, tylko, że fajnie by było gdy obie ekipy grały dalej :)
0
hmm ale nawet jak przyjdzie to chyba Stegen będzie pierwszym bramkarzem
0
oby Chile wygrało teraz z Holandią, aby nie wpaść na Brazylię
0
ładnie :)
1
haha no to robi się jeszcze ciekawiej
0
a tak mam je ja :)
3
no to teraz ma tyle samo bramek na MŚ co Bartosz Bosacki :)
0
no w końcu w swoim stylu ! :)
1
co się stało z 4krotnym zdobywcą ZP ? ;/
3
nie rozumiem takiego Messiego, mówi, że Mundial jest bardzo ważny dla niego, że to spełnienie marzeń, a na boisku tego nie pokazuje... gdybym miał okazję spełnić swoje marzenia to bym zapier**lał jak mały samochodzik i nawet przy porażce mógłbym powiedzieć "chociaż próbowałem"
0
czy ja usłyszałem "Maskerano "
0
nie ma uprawnień do lotów
0
no własnie oby wpadło coś jeszcze :D
6
jak można oczekiwać 25 mln za takiego zawodnika ?! :/
0
nie było bramki EDIT: a jednak :P
1
no to 4-0 będzie teraz w zasięgu :)
0
też typowałem 2-1 mogli dać ten dodatkowy punkcik za Yaya :P
0
Najgorsze jest to, że z grupy nie mogą wyjść 3 drużyny
0
4-0 dla Chile;p
0
Gdzie tu Pique zawinił
0
heh nie lubisz kobiet interesujących się piłką ? ;>
0
statystyki to jedno, pożyteczność dla drużyny to drugie, trzecie jeśli sprzedadzą Alexisa to najwyżej wyjdą na zero (chodzi o to, że był kupiony za parę mln), a sprzedając Pedro tylko zarobią nawet 15 mln, to będzie na plus
0
Marquez niezłe piły posyła :)
4
co r*chają Meksykanów sędziowie to nie mam pytań
4
wszedłem tu przed sekundą, spojrzałem na zdjęcie i chciałem to samo napisać:P porażka po prostu
5
niepewny karny Neymara, nie lubię jak zawodnicy robią jakieś dziwne akcje przed strzałem typu drobnienie kroku czy strzelają z metrowego rozbiegu, 11stkę to trzeba pewnie przypie.... albo technicznie w bok siatki, a nie jakieś pajacowanie