3

a co ktoś zaczaił się na nich w ciemnej uliczce, wsadził do wora potem przykuł do bramki na Mini Estadi i kazał grać dla Barcy ? chłopcy mają okazję się rozwijać w jednej z najlepszych szkółek na świecie to korzystają, sam talent nie wystarczy aby coś osiągnąć w piłce, młodych trzeba odpowiednio ukierunkować

0

mam nadzieję, że przyjdzie Koke bo nie wiem kto będzie rozgrywał w następnym sezonie

0

nikt nie spodziewał się chilijskiej inkwizycji :)

5

Ramos gołę... papugi jeszcze pozabijasz takimi strzałami

1

nie mówię, żeby przegrali, tylko, że fajnie by było gdy obie ekipy grały dalej :)

0

hmm ale nawet jak przyjdzie to chyba Stegen będzie pierwszym bramkarzem

0

oby Chile wygrało teraz z Holandią, aby nie wpaść na Brazylię

0

ładnie :)

1

haha no to robi się jeszcze ciekawiej

0

a tak mam je ja :)

3

no to teraz ma tyle samo bramek na MŚ co Bartosz Bosacki :)

0

no w końcu w swoim stylu ! :)

1

co się stało z 4krotnym zdobywcą ZP ? ;/

3

nie rozumiem takiego Messiego, mówi, że Mundial jest bardzo ważny dla niego, że to spełnienie marzeń, a na boisku tego nie pokazuje... gdybym miał okazję spełnić swoje marzenia to bym zapier**lał jak mały samochodzik i nawet przy porażce mógłbym powiedzieć "chociaż próbowałem"

0

czy ja usłyszałem "Maskerano "

0

nie ma uprawnień do lotów

0

no własnie oby wpadło coś jeszcze :D

6

jak można oczekiwać 25 mln za takiego zawodnika ?! :/

0

nie było bramki EDIT: a jednak :P

1

no to 4-0 będzie teraz w zasięgu :)

0

też typowałem 2-1 mogli dać ten dodatkowy punkcik za Yaya :P

0

Najgorsze jest to, że z grupy nie mogą wyjść 3 drużyny

0

4-0 dla Chile;p

0

Gdzie tu Pique zawinił

0

heh nie lubisz kobiet interesujących się piłką ? ;>

0

statystyki to jedno, pożyteczność dla drużyny to drugie, trzecie jeśli sprzedadzą Alexisa to najwyżej wyjdą na zero (chodzi o to, że był kupiony za parę mln), a sprzedając Pedro tylko zarobią nawet 15 mln, to będzie na plus

0

Marquez niezłe piły posyła :)

4

co r*chają Meksykanów sędziowie to nie mam pytań

4

wszedłem tu przed sekundą, spojrzałem na zdjęcie i chciałem to samo napisać:P porażka po prostu

5

niepewny karny Neymara, nie lubię jak zawodnicy robią jakieś dziwne akcje przed strzałem typu drobnienie kroku czy strzelają z metrowego rozbiegu, 11stkę to trzeba pewnie przypie.... albo technicznie w bok siatki, a nie jakieś pajacowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?