karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ej a może tego Boye do Barcy ? niezły jest
0
do mediamarktu po drugi telewizor :P "wystarczy" trafić piłką w dziurkę w bramce i bierzemy za darmo :P
0
ależ wślizg !
0
a ja nie rozumiem jak można łączyć piłkę nożną z innymi aspektami życia ? Austrii i Szwecji też nie lubimy bo na nas najeżdżali ? żeby nie było, nie kibicuję Niemcom (tym bardziej Chelsea)
1
rekord pobity EDIT: wyrównany :P
1
a Kostaryka ?
1
pokusili :D
1
czemu realizator nie pokazał tego pana ? :(
2
bramka ładna co nie znaczy, że ma zniwelować cały niesmak po tym spotkaniu
0
nigdy więcej nie obstawiam meczów kierując się sympatią do drużyn :P
0
Messi to chociaż gra jak w Barcelonie, ale Di Maria z Realu i Argentyny to dwie różne osoby
6
a Bravo miał być oficjalnie ogłoszony w czwartek, piątek szkoda tylko, że nie powiedzieli,w którym tygodniu
0
250 + 0.56*250 = 580 ?:/ próbowałem liczyć Gaussem ale i tak mi nie wychodzi:/
0
o ile dobrze pamiętam to tak samo Ribery i Zidane
7
a gra Francji chodzi jak w szwajcarskim zegarku
0
8-2 :) przynajmniej jak będzie taki wynik to jako jedyny zgarniesz 3 pkt :)
1
Valbuena na stopera do Barcy !
0
w końcu gdy Mundial był rozgrywany w Ameryce płd nigdy nie wygrała europejska drużyna
0
decyduje różnica bramek, Urugwaj albo Włochy wygrają "dużo do zera", Kostaryka przegra z Anglią i będzie miała 2 miejsce
0
0
ależ ciekawie będzie w ostatniej kolejce !
0
czy ja powiedziałem, że się smucę ? :)
0
no ładnie ładnie :) szkoda tylko, że mój typ nie wejdzie :P
0
oj karny powinien być
0
ja tam i tak się uczyłem, mecz w tle albo notatki w tle, czy jakoś tak :P
0
najbardziej wkurza mnie to, że araby dadzą mu milionowy kontrakt a Barca nic na tym nie zarobi :/
1
Ups moje niedopatrzenie :/ kajam się
0
no nie wiem, chyba już wolę aby kibice wybierali niż Zubi
0
Urugwajowi wystarczy remis, a Włosi przy wysokim zwycięstwie nad Kostaryką mogą sobie pozwolić nawet na przegraną i tak wyjdą z pierwszego miejsca, więc ja awans Anglii poddaje pod wątpliwość :)
0
nie byłbym tego taki pewny, na razie pewniakami do gry w tym meczu są tylko: Bartra, Adriano, Montoya, Sergi Roberto, Stegen, Tello