karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
słowo panalta pada ciągle więc chyba karne :P
0
karne od razu ?
0
aaaj blisko było :/
0
haha Real-Barca za starych "dobrych" czasów :D
0
przynajmniej ziemią, a nie 6 metrów nad EDIT: co nie zmienia faktu, że słabe zawody rozgrywa niestety
0
on cały dobrze przybity ;>
0
no żeby tylko nie kontuzja :/
0
to miało byc śmieszne czy o co chodzi ?
2
chodziło mu pewnie o mecz, który aktualnie idzie, więc nie wiem czy trolujesz czy się po prostu nie domyśliłeś
0
Adam ciągle szuka dryyblingu na razie tak nie do końca mu wychodzą
0
0-0 druga połowa
0
47 sekundzie czego ?
1
o czym Ty mówisz ? przeciez są na boisku
0
ma ktos skład naszej młodzieży ?
1
Jeśli głównymi stoprami byliby Pique, Bartra i jakiś porządny nowy obrońca, to na 4 na ławe czemu nie
2
wtedy raczej grzmiałoby tytułem w stylu "Pique poważnie kontuzjowany !!! nie jedzie na mundial !!"
1
skoro Puyol ostatnio był transferem, to już nic mnie nie zadziwi :)
0
pamiętam jak Real dawał 30 baniek za Pepe i to był chyba najdroższy transfer obrońcy i wszyscy się dziwili, że można taki hajs na defensora wydać, potem do Barcy przyszedł Alves też za ok 30 mln, teraz to cena wyjściowa za większosć dobrych obrońców EDIT: a nie jednak okłamałem drożsi byli Thuram i Rio Ferdinand
1
na drugim
2
Dokładnie. Jego wślizgi i walka o piłkę robią wrażenie. Sprzedać Song, kupić dwóch stoperów i przesunąć Masche na DMa
0
A ja tego nie mogę obejrzeć:/
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć na telefonie meczyk? Bo wszędzie mam, że wtyczki nie są obsługiwane na androidzie
0
Hiszpańska piłka rządzi w Europie :)
0
10 pucharu ligi hiszpańskiej
0
myślę, że jednak Atleti na LM w ogóle się nie nastawiało i tam właśnie walczyli jakby nie mieli nic do stracenia, a w lidze jest inaczej, to oni są faworytami do ostatecznego triumfu, mistrzostwa Hiszpanii nie zdobyli od dawien dawna, a teraz mają niepowtarzalną okazję na zdobycie 10 pucharu i to może trochę im spęta nogi, tak czy inaczej Barca musi wyjść na to spotkanie jak wychodzi na Real (przed ostatnim 4-3 też większość skazywała Blaugrane na pożarcie), bo inaczej nie ma co marzyć o wygranej
0
rzeczywiście numer 7 na plecach jakoś skojarzyłem z Villą, do tego komentatorzy gadali chyba coś o willi dla Caballero :D do tego dorzucić zatrzymanie akcji serca na chwilę i mamy solidne fundamenty by się pomylić ;)
2
to Villa strzelał jeśli myślimy o tym samym
0
czemu użyłeś trzech kropek ? Zubi powiedział "wielki trener Celty Vigo"
1
no w pucharze Anglii niesamowite emocje się szykują 4drużyna ligi gra z bodajże 16stą
0
to bardzo dobrze :) ale raczej na początku będzie mu ciężko posługiwać się swobodnie tym językiem, jeśli mam być szczery nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jakiegoś Niemca w kadrze Barcy, Robert Enke tylko mi przychodzi na myśl, ale nie zagościł zbyt długo na CN