1

słowo panalta pada ciągle więc chyba karne :P

0

karne od razu ?

0

aaaj blisko było :/

0

haha Real-Barca za starych "dobrych" czasów :D

0

przynajmniej ziemią, a nie 6 metrów nad EDIT: co nie zmienia faktu, że słabe zawody rozgrywa niestety

0

on cały dobrze przybity ;>

0

no żeby tylko nie kontuzja :/

0

to miało byc śmieszne czy o co chodzi ?

2

chodziło mu pewnie o mecz, który aktualnie idzie, więc nie wiem czy trolujesz czy się po prostu nie domyśliłeś

0

Adam ciągle szuka dryyblingu na razie tak nie do końca mu wychodzą

0

0-0 druga połowa

0

47 sekundzie czego ?

1

o czym Ty mówisz ? przeciez są na boisku

0

ma ktos skład naszej młodzieży ?

1

Jeśli głównymi stoprami byliby Pique, Bartra i jakiś porządny nowy obrońca, to na 4 na ławe czemu nie

2

wtedy raczej grzmiałoby tytułem w stylu "Pique poważnie kontuzjowany !!! nie jedzie na mundial !!"

1

skoro Puyol ostatnio był transferem, to już nic mnie nie zadziwi :)

0

pamiętam jak Real dawał 30 baniek za Pepe i to był chyba najdroższy transfer obrońcy i wszyscy się dziwili, że można taki hajs na defensora wydać, potem do Barcy przyszedł Alves też za ok 30 mln, teraz to cena wyjściowa za większosć dobrych obrońców EDIT: a nie jednak okłamałem drożsi byli Thuram i Rio Ferdinand

1

na drugim

2

Dokładnie. Jego wślizgi i walka o piłkę robią wrażenie. Sprzedać Song, kupić dwóch stoperów i przesunąć Masche na DMa

0

A ja tego nie mogę obejrzeć:/

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć na telefonie meczyk? Bo wszędzie mam, że wtyczki nie są obsługiwane na androidzie

0

Hiszpańska piłka rządzi w Europie :)

0

10 pucharu ligi hiszpańskiej

0

myślę, że jednak Atleti na LM w ogóle się nie nastawiało i tam właśnie walczyli jakby nie mieli nic do stracenia, a w lidze jest inaczej, to oni są faworytami do ostatecznego triumfu, mistrzostwa Hiszpanii nie zdobyli od dawien dawna, a teraz mają niepowtarzalną okazję na zdobycie 10 pucharu i to może trochę im spęta nogi, tak czy inaczej Barca musi wyjść na to spotkanie jak wychodzi na Real (przed ostatnim 4-3 też większość skazywała Blaugrane na pożarcie), bo inaczej nie ma co marzyć o wygranej

0

rzeczywiście numer 7 na plecach jakoś skojarzyłem z Villą, do tego komentatorzy gadali chyba coś o willi dla Caballero :D do tego dorzucić zatrzymanie akcji serca na chwilę i mamy solidne fundamenty by się pomylić ;)

2

to Villa strzelał jeśli myślimy o tym samym

0

czemu użyłeś trzech kropek ? Zubi powiedział "wielki trener Celty Vigo"

1

no w pucharze Anglii niesamowite emocje się szykują 4drużyna ligi gra z bodajże 16stą

0

to bardzo dobrze :) ale raczej na początku będzie mu ciężko posługiwać się swobodnie tym językiem, jeśli mam być szczery nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jakiegoś Niemca w kadrze Barcy, Robert Enke tylko mi przychodzi na myśl, ale nie zagościł zbyt długo na CN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?