karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marquez niezłe piły posyła :)
4
co r*chają Meksykanów sędziowie to nie mam pytań
4
wszedłem tu przed sekundą, spojrzałem na zdjęcie i chciałem to samo napisać:P porażka po prostu
5
niepewny karny Neymara, nie lubię jak zawodnicy robią jakieś dziwne akcje przed strzałem typu drobnienie kroku czy strzelają z metrowego rozbiegu, 11stkę to trzeba pewnie przypie.... albo technicznie w bok siatki, a nie jakieś pajacowanie
0
954 osoby (w tym ja;) ) trafiły dokładny wynik :P ojj będzie ciężko o tę koszulkę :P
0
a kto ich "wyjeb*e" sami tego nie zrobią ?
0
co reklama to lepsza :) pamiętacie Joga Bonito albo turniej na statku z muzyczką Elvisa ?
0
co za lektor ? brzmi jak Morgan Freeman :)
1
przecież to samo jest w tym newsie
4
Najśmieszniejsze jest, że Hiszpanie sami nie są do końca "biali" :p
2
Najlepszy "czarnuszek" to był Kluivert!!
1
Ogólnie Fc Barcelona jako klub piłkarski generuje rocznie milionowe zyski, do tego dochodząc pieniądze ze sprzedaży zawodników, podejrzewam, że chcąc zrobić rewolucję zostanie zaciągniety jakiś kredyt, poza tym skoro Barca nic nie wygrała od kosztów trzeba odliczyć premie piłkarzy czy też zmienne od wcześniejszych transferów
0
Nie sprawdzałem składu ale podejrzewam, że Adama i Munir nie grali z racji tego, ze wystąpili w meczu Barcy B. Mam nadzieję, że na półfinał dostaną powołanie:)
0
jeśli okaże się to prawdą, to chyba pierwszy raz od dłuższego czasu przyklasnę zarządowi :)
1
Xavi w wieku 20 lat był słabszy niż mając 30 :P
29
i TVP częściej Barcę by pokazywało :)
0
przy tym zarządzie jestem skory stwierdzić, że głównym powodem takiej decyzji są mniejsze wpływy z praw telewizyjnych (transmisyjnych, nie wiem jak ładniej brzmi :P)
0
o co chodzi ? :D
0
haha dobry as :D
0
w sumie to mi z Kerrisonem się poplątało :P ale tak czy inaczej skoro Pep nie widział w nim potencjału to ja ufam, że Brazylijczyk właśnie go nie posiadał
0
bo był ?
0
widać, że Neymar się bawi, ale powinien bardziej drużynowo grac... dla własnego dobra, jak będzie tak woził to go w końcu połamią
0
może dla żartu :P a co to w ogóle za pani ?
2
w młodzieżowej piłce często się pojawia ta zabawka :)
0
kto to ?
4
Oleguer! :D
0
Benfica w pierwszym koszyku ?
0
ktoś ma jakiś link ? bo jutub nie chce współpracować w tej kwestii
0
I bracia Smolarkowie Włodzimierz i Euzebiusz :) pamiętamy pamiętamy
0
Taa niech Xavi gra do 40stki, najlepiej kosztem Cesca i młodych z rezerw...