karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak już wygrali to mogli chociaż to zrobić w podstawowym czasie pkty by wpadłby :( a tak nie dość, że niemiaszki dalej grają to jeszcze 0 na koncie :P
0
ogólnie od 99 do 2006 wszystkie były świetne :)
1
żółte z 2008/09 ! :)
1
może mu się niedawno urodziła :)
0
ej wątpię
0
ale ładna akcyjka ! :)
0
to jest na 100% jakiś wymysł prasy, niby na jakiej podstawie Fifa może ingerować w jego życie i czas wolny ? może niech go jeszcze łańcuchem przykują do kaloryfera w domu
0
ale Messi sam już tak gra, że bardzo głęboko cofa się po piłkę
0
po u gryzieniu do organizmu może wdać się zakażenie, które może być poważne w skutkach :) ludzka jama ustna to świetny inkubator bakterii, nie żebym kogoś bronił czy atakował tak tylko mówię :)
0
a może zostanie cofnięty na ofensywnego pomocnika tak jak grał Ronaldinho
0
a kto Ci powiedział, że nie może trenować "ani wykonywać żadnych czynności związanych z piłką" myślisz, że co Fifa wysłała szpiega i jak zobaczy, że Suarez kopię piłkę pod trzepakiem to mu blokadę na nogi założą ?
1
dokładnie ;)
0
z Holandią bodaj też mieli większe
1
nie wiem czy ten Dżo to nie jest gorszy niż Fred, Brazylia bez typowego napastnika dziwnie to wygląda :O
4
"zaskoczył wszystkich dobrze przyjął piłkę" :D
0
czemu on ciągle chce nawijać ? :/
0
Neymar dzieciaku co Ty robisz ?!
0
ładna akcja !
5
głupia zasada z tymi kartkami po wyjściu z grupy powinny być anulowane
2
a były były :) drużyna A jeszcze była kozak :)
0
aaaa MacGayver na tvp1 :D
0
no już chyba wszyscy wiedzą prócz Ciebie
0
jułesej
1
wszyscy tak postawili :P
0
nie :) jedną bramką więcej niż stosunek przegranej USA
1
no jak ? mudzin noo
1
a po co teoretyzować ? Portugalia nie zagra 1/8 finału potwierdzone info
0
i tak by nie weszła przy 1-0 nawet przy 3-0 mogliby nie wejść :P
1
ależ piękna centra !!
0
teraz wygląda na to, że graja jednak na 1-1 :P