karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
chyba nie do końca rozumiesz powiedzenia, którego użyłeś
4
No dziwne, gdyby była modelką byłbym w stanie to zrozumieć... oh wait
1
hahahha porównujesz Brazylię z 2002 do teraźniejszej Argentyny ? :D jeszcze mówić, że Messi SAM nie pociągnął swojej repry, ale Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho SAMI wygrali mundial, pozdrawiam :D
0
jak krew w piach :/
0
szwaby szczekają :D
0
Messi po co tyle zwlekać ? :(
2
świniotygrys jednostrzałowiec pff :P
0
mógł Messiego teraz dać
0
no jak oni tego nie wykorzystują ? no nie czaję
0
No chłop jest tragiczny
3
Już chyba lepszy był Igła
0
co ten Aguero jezdzi po trawie
0
aj Messi prowadzenie na 2 metry :/
5
znowu nie pokazują jak ktoś wbiega na boisko :P
0
ale petarda :P
0
"wszędobylski powiedziałbym będący wszędzie" :D
0
gorzej by było gdyby nie było :P
0
żeby lobika teraz wsadził Demichelis :P
1
jak można stać 10 min z piłką i czekać aż ktoś podejdzie i ją zabierze ?
0
co najwyżej można było tu pośredni gwizdnąć, karny to to nie był
0
Niemcy mając sytuacje Argentyny prowadziliby już z 3-0
1
ale zawał :/
0
ale błąd Masche :/
4
tylko ja nie znoszę tego Mullera ?
0
hmm nie wiem czy Messi przypadkiem nie mógł sobie upaść przy tej sytuacji
0
i tak Igła by zje...
0
nieee :/
0
aaaa ładnie !!!
0
co za..... :/
0
Miej szansę spełnić największe marzenie - nie biegaj... tylko mema brakuje