7

chyba nie do końca rozumiesz powiedzenia, którego użyłeś

4

No dziwne, gdyby była modelką byłbym w stanie to zrozumieć... oh wait

1

hahahha porównujesz Brazylię z 2002 do teraźniejszej Argentyny ? :D jeszcze mówić, że Messi SAM nie pociągnął swojej repry, ale Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho SAMI wygrali mundial, pozdrawiam :D

0

jak krew w piach :/

0

szwaby szczekają :D

0

Messi po co tyle zwlekać ? :(

2

świniotygrys jednostrzałowiec pff :P

0

mógł Messiego teraz dać

0

no jak oni tego nie wykorzystują ? no nie czaję

0

No chłop jest tragiczny

3

Już chyba lepszy był Igła

0

co ten Aguero jezdzi po trawie

0

aj Messi prowadzenie na 2 metry :/

5

znowu nie pokazują jak ktoś wbiega na boisko :P

0

ale petarda :P

0

"wszędobylski powiedziałbym będący wszędzie" :D

0

gorzej by było gdyby nie było :P

0

żeby lobika teraz wsadził Demichelis :P

1

jak można stać 10 min z piłką i czekać aż ktoś podejdzie i ją zabierze ?

0

co najwyżej można było tu pośredni gwizdnąć, karny to to nie był

0

Niemcy mając sytuacje Argentyny prowadziliby już z 3-0

1

ale zawał :/

0

ale błąd Masche :/

4

tylko ja nie znoszę tego Mullera ?

0

hmm nie wiem czy Messi przypadkiem nie mógł sobie upaść przy tej sytuacji

0

i tak Igła by zje...

0

nieee :/

0

aaaa ładnie !!!

0

co za..... :/

0

Miej szansę spełnić największe marzenie - nie biegaj... tylko mema brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?