0

haha mina Xaviego :D "ej Luis no weeeź"

0

Słaby troll

0

co z tego, że ma plany ? Teraz każdy wie, że Barca to frajerzy i będą nas doić, skończy się na tym, że albo nikogo nie kupimy albo Czygryńskiego za 40 mln

0

jak mnie śmieszy taka gadka :D "nie miał jak się sprawdzić, bo mało grał" pff Song miał okazję do pokazania się tak samo jak S.Roberto czy kiedyś Bojan, jak ktoś jest słaby to jest po prostu słaby, a nie, że on musi więcej grać, mało grasz ? to tym bardziej pokaż jak masz tylko okazję, że jesteś coś wart

0

Suareza jak Suareza ale na pewno nie byłoby nas stać na Żeremiego

0

miałem nadzieję, że właśnie go nie kupimy i będę mógł wrzucić linka z Kubą :D

1

chamskie i niepotrzebne te wpisy, ale czekam kiedy Andoni albo i cały zarząd pójdą do wymiany

0

Guardiola też wymyślił sobie takiego Czygryńskiego

0

a kolega niżej dobrze odpowiedział, oni odchodzili gdy byli nastolatkami, a nie w pełni ukształtowanymi 23 24-letnimi zawodnikami, w takim wieku to oni praktycznie wracali

0

na razie patrząc na naszą obronę i na atak oraz pomoc Realu to lepiej żeby w tym roku było jak najmniej GD :/

0

podaj jakieś przykłady

0

ja na przykład, na tę chwilę to obawiam się Realu, mam nadzieję, że na początku sezonu się to zmieni

0

W jakim celu użyto cudzysłów przy "wielka rewolucja"?

0

W sumie bardzo wiele:)

0

czyli Messi powinien grać :) a drużynę poprowadzi Ryjek ? :)

1

nasi młodzi Kameruńczycy tez do siebie trochę podobni :D

0

to ten główny ? czy ten z takim jakby skrzekliwym głosem co się drze i podnieca przy każdej okazji ? :)

3

ależ ten komentator ze sportu przeżywa :) przez niego sąsiedzi nawet wiedzą, że Barca bramkę strzeliła :P

0

widzicie czepiacie się Szpaka, tutaj komentator pomylił Deulofeu z Afellayem

0

W ile zrobił te 6kmów?

0

No właśnie białych w ogóle nie widziałem ostatnio, tylko adidasa z jakąś tęczą:D patrzcie jaki to jest paradoks, młodzi chłopcy kupują buty po to by się wyróżniać a potem na boisku wszyscy biegają w takich samych:p

0

Nie wiem ale trochę mnie to przeraża, ostatnio zachodzę do sklepu sportowego żeby zobaczyć jakieś koreczki i na ścianie z 20-30 par butów... dwie pary czarne a reszta seledynowe, różowe, tęczowe! Oczojebne żółte, fioletowe itp jak ja byłem małolatem to białe korki były czymś ekstrawaganckim a czerwone wręcz czymś szalonym:p teraz aby się wyróżniać na boisku trzeba nabyć czarne, bo już nikt w takich nie gra:p

0

Jeśli Masche ma być DP to mamy w tym momencie 2 stoperów, więc tak czy inaczej o coś musimy się martwić

0

Coś ciekawego powiedzieli?

0

Konferencja teraz trwa?

0

ale przecież w tej reklamie to mu inni wszystko wyjadają :P

0

jak pisałem o tym pod postem o kapitanach w drużynie Enrique to zostałem zaatakowany przez jakiegoś chłopca, że w żadnym wypadku on się nie nadaje, więc teraz może powstrzymam się z opinią :P

0

70 baniek za Ibre ? Chyba po doliczeniu wartości Eto'o

7

chyba nie do końca rozumiesz powiedzenia, którego użyłeś

4

No dziwne, gdyby była modelką byłbym w stanie to zrozumieć... oh wait

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?