karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale w lidze ? kiedyś chyba Mou też dostał bana ale chyba tylko na Superpuchary o ile się nie mylę
0
Kasper w tym meczu nie mniejszy ;> Ale jaką asystę mógł zaliczyć Cesc ;> Chelsea jeszcze nadzieje się na zabójczą kontrę
1
niemiecka liga zawsze była w topie w tej kategorii, tam pada najwięcej bramek z tych lepszych lig i na stadionach są prawdziwe kotły, ludzie przychodzą na mecz a nie na piknik
0
aaaajj ale Fabregas mógł mieć asystę ;>
0
Ciekawe co z Simeone zrobią, ja to się uśmiałem jak zobaczyłem to "karczycho" :D
0
FIFA to nie LFP
0
Kasper godnie reprezentuje nazwisko :)
0
tak mi się wydaje, brak wpisu w notesiku = brak możliwości wyciągnięcia konsekwencji
2
spuścizna Martino :)
0
założę się, że kobiety określają kolory na podstawie lakierów do paznokci ;> a tutaj czysta informatyka/grafika, składowe RGB nie kłamią :)
0
no fakt :D ślepy ja, ale nie bardzo przywiązuję wagę do "obcych" koszulek :)
0
Redakcjo, do meczu inauguracyjnego zostały 2 godz, a TABELA jeszcze nie działa :( no i czy będzie tabela i wyniki z prawej strony, tak jak to miało zawsze miejsce ?
0
ojj chyba nie do końca limonkowy ;> http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_limonkowa
bardziej niedojrzała cytryna :D
0
Hmm jakoś nie wydaje mi się, że to prawda, pierwszy raz w życiu widziałbym koszulkę piłkarską z guzikami. Może jeszcze spodenki z kieszeniami ;>
0
wątpię, aby Falcao przeszedł do Realu po transferze Jamesa
0
jak mogłem zapomnieć o Baskach ? ;/ zabawne, że Kastylia jest największą autonomią Hiszpanii a nie ma przedstawicieli w LL, nie znam się za bardzo na gospodarce tego kraju ale pewnie zależne to jest od tego, że większe miasta rozwinęły się na terenach nadmorskich, a Kastylia nie ma dostępu do morza
0
nie będzie, bo nie ma zapisu w notesiku sędziego
0
gdyby to ode mnie zależało i miałbym wprowadzić takie ograniczenia co do ilości znaków to też zrobiłbym, aby każda kolejna spacja po pierwszej wpisanej byłaby nieuznawana za znak
0
1. chyba większość wiernych wieloletnich kibiców Barcy to wie.
5. Andaluzja, Madryt, Kastylia, Walencja, Katalonia i.... ? Aragonia ? Deportivo wróciło więc chyba Galicja ?
1
Pamiętam jak kiedyś komuś chyba z Sevilli prawie połamał nos łokciem, ale wtedy czerwo i bodaj 3 mecze zawieszenia. Świetny zawodnik, ale czasami się zachowuje po prostu jak rozwydrzona panienka. To jest piłka nożna, gra kontaktowa przytrzymywanie za koszulkę, ciąganie, szarpanie, przepychanie to norma, a on uważa, że jest nietykalny i jak ktoś w taki sposób próbuje mu przeszkodzić to mamy takie efekty jak na załączonym obrazku.
0
łoł chciałem napisać komentarz o treści "czy gra Cesc?" a nie mogę, bo trzeba min 15 znaków, no ładnie już widzę posty w czasie meczów :D zamiast "goool" będzie "goooooooooooolllll!!!!!" ;)
0
Sankcje ! Zakaz transferowy ! Zaorać SB i posadzić kukurydzę :D... a tak serio to czemu na takie coś nie wprowadzą odpowiednich przepisów, np. w niższych klasach rozrywkowych w Polsce jest zapis w regulaminie, że w drużynie musi być jeden czy dwóch młodzieżowców/wychowanków
0
no o tym mówię :P
0
nikt Cię tu nie trzyma:)
0
hmmm a może da się jakoś obejść te sankcje ?! np. za rok Reus rozwiązuje kontrakt z Borussią i staje się wolnym zawodnikiem, a Barca podpisuje umowę z klubem z Dortmundu na... mecz towarzyski gdzie zobowiązuje się zapłacić 25 mln :) może trochę nierealne, aleee niby kto zabroni Barcelonie na takie kroki ? Leśne dziadki wyrzucą Barcę ze wszystkich rozgrywek ? Chyba nie będzie to opłacalne
0
ale sam zawodnik może nie podpisywać kontraktu, jeśli mu klub nie odpowiada
0
Haha jak ja uwielbiam teksty typu "a Ty co osiągnąłeś? Może grasz lepiej? Wyjdź na boisko i pokaż co potrafisz" :D wracając do meritum, Cristiano przybył do Hiszpanii praktycznie u szczytu kariery, gdy był w topie światowym, a Messi zaczął grać i strzelać w wieku 17 lat, najbardziej miarodajnym porównaniem byłoby zestawienie bramek/występów z konkretnego wieku zawodników czyli np. 23-27 lat (nie pamiętam w jakim wieku dokładnie Cr7 przeszedł do Realu, 24?)
0
łoooo :O Cristiano zdjęli?
2
coś chyba słabo wyszła ta "rewolucja" aleee ocenimy po paru miesiącach
0
kiedyś byłem ze znajomymi na "projekt plaża" gdzie byli m.in. Natalia Lesz, Oliwier Janiak i podeszła do nas babka z mikrofonem pytając o to dlaczego tu jesteśmy i czy może ze względu na gwiazdy, spojrzałem się na błękitne niebo w okularach przeciwsłonecznych jakbym czegoś szukał i powiedziałem "yyy ale jakie gwiazdy ? " :) taaaka lekka dygresja, pozdrawiam :)