0

no szczerze nic ciekawego w tym filmiku nie widzę, co nie zmienia faktu, że Halilovic to talent, który trzeba umiejętnie rozwinąć

1

dziękuję :)

0

może ktoś poczęstować linkiem do meczu Hiszpanii ? chyba, że jest na NC+ gdzieś

0

hmmm może ktoś powiedzieć o co chodzi z Halilovicem i Diagne ? nie mogą być na liście rezerwowej, bo nie spełniają jakichś warunków, ale już na głównej liście mogę figurować ? :|

0

to chyba taniej jest jechać do wawki na mecz :D

0

haha :D co leją szwabów, szkoda, że nie ma Leo

7

coś mi się wydaje, że Puyi dalej będzie naszym kapitanem tylko dowodził będzie spoza boiska :)

0

czyli już sobie nie pooglądam ? :(

0

s3 teraz chyba sporo tańsza niż Nexus, kiedyś miałem podobny dylemat s3 czy LG 4x HD, wziąłem eldżika nie wiem czy dobry wybór ale nie narzekam :) prócz tego, że muszę go ładować codziennie jak nie częściej :P

0

mam NC+ i ostatnio oglądałem mecz z Serbią na Polsacie bez żadnych opłat czy czegoś podobnego :P to możliwe ?

0

chodziło mi o ligowe mecze

0

w aktualnej formie Benzemy myślę, że może powalczyć o pierwszy skład

2

"ostatnio" zawiera trochę większy przedział czasowy niż od ostatniego meczu :) miejmy nadzieję, że chłopak się ogarnie i zacznie grać na swoim wysokim poziomie, chociaż chciałbym zobaczyć Masche na DP

0

zauważyliście, że piłkarze "odkryci" przez Pepa tj. Pedro, Busi, Pique po jego odejściu znacznie obniżyli loty ? a są w najlepszym wieku dla piłkarza, szczerze to mnie to dziwi

1

tylko Milan wszystko popsuł :P

0

ile pierwszych meczów wygrał Martino 9 czy 10 ?

0

co za różnica czy strzelał czy podawał nie to decyduje o asyście, ważniejszą kwestią jest to jak definicja ostatniego podania określa zmianę kierunku piłki przez przeciwnika

0

mógł puścić akcję :P

0

całe życie kolor różowy był przypisany do kobiet, a w zasadzie do dziewczynek, ale teraz mamy takie czasy, że wszystko niewieścieje

0

lubię empatycznych ludzi, którzy troszczą się o zdrowie innych :) @milker a jak tam u Ciebie ?

1

młody wpisowe będzie stawiał pewnie w czasie powrotu, szykuje się wesoły autobus :P

3

uff całe szczęście, że się pomodliłeś bez tego na pewno Barca by przegrała :)

0

A co kibicujesz od wczoraj?

0

Ja nie mam, bo nie Jestem w domu, niech spami

0

Nie wierze, znowu to pytanie?:/

0

może po prostu jest za słaby ?

0

głupota, co najwyżej powinno być tak, że mistrz Hiszpanii, Anglii i Niemiec (ewentualnie jeszcze 4 ligi ale w sumie ciężko powiedzieć, która jest 4) jest automatycznie w pierwszym koszyku, a o reszcie niech decyduje współczynnik Uefowski

1

musi się zapisać na gimnastykę korekcyjną :)

0

Ten koment nie miał być tu, ale jestem na telefonie i nie mogę edytować

0

Wy tak serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?