karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no szczerze nic ciekawego w tym filmiku nie widzę, co nie zmienia faktu, że Halilovic to talent, który trzeba umiejętnie rozwinąć
1
dziękuję :)
0
może ktoś poczęstować linkiem do meczu Hiszpanii ? chyba, że jest na NC+ gdzieś
0
hmmm może ktoś powiedzieć o co chodzi z Halilovicem i Diagne ? nie mogą być na liście rezerwowej, bo nie spełniają jakichś warunków, ale już na głównej liście mogę figurować ? :|
0
to chyba taniej jest jechać do wawki na mecz :D
0
haha :D co leją szwabów, szkoda, że nie ma Leo
7
coś mi się wydaje, że Puyi dalej będzie naszym kapitanem tylko dowodził będzie spoza boiska :)
0
czyli już sobie nie pooglądam ? :(
0
s3 teraz chyba sporo tańsza niż Nexus, kiedyś miałem podobny dylemat s3 czy LG 4x HD, wziąłem eldżika nie wiem czy dobry wybór ale nie narzekam :) prócz tego, że muszę go ładować codziennie jak nie częściej :P
0
mam NC+ i ostatnio oglądałem mecz z Serbią na Polsacie bez żadnych opłat czy czegoś podobnego :P to możliwe ?
0
chodziło mi o ligowe mecze
0
w aktualnej formie Benzemy myślę, że może powalczyć o pierwszy skład
2
"ostatnio" zawiera trochę większy przedział czasowy niż od ostatniego meczu :) miejmy nadzieję, że chłopak się ogarnie i zacznie grać na swoim wysokim poziomie, chociaż chciałbym zobaczyć Masche na DP
0
zauważyliście, że piłkarze "odkryci" przez Pepa tj. Pedro, Busi, Pique po jego odejściu znacznie obniżyli loty ? a są w najlepszym wieku dla piłkarza, szczerze to mnie to dziwi
1
tylko Milan wszystko popsuł :P
0
ile pierwszych meczów wygrał Martino 9 czy 10 ?
0
co za różnica czy strzelał czy podawał nie to decyduje o asyście, ważniejszą kwestią jest to jak definicja ostatniego podania określa zmianę kierunku piłki przez przeciwnika
0
mógł puścić akcję :P
0
całe życie kolor różowy był przypisany do kobiet, a w zasadzie do dziewczynek, ale teraz mamy takie czasy, że wszystko niewieścieje
0
lubię empatycznych ludzi, którzy troszczą się o zdrowie innych :) @milker a jak tam u Ciebie ?
1
młody wpisowe będzie stawiał pewnie w czasie powrotu, szykuje się wesoły autobus :P
3
uff całe szczęście, że się pomodliłeś bez tego na pewno Barca by przegrała :)
0
A co kibicujesz od wczoraj?
0
Ja nie mam, bo nie Jestem w domu, niech spami
0
Nie wierze, znowu to pytanie?:/
0
może po prostu jest za słaby ?
0
głupota, co najwyżej powinno być tak, że mistrz Hiszpanii, Anglii i Niemiec (ewentualnie jeszcze 4 ligi ale w sumie ciężko powiedzieć, która jest 4) jest automatycznie w pierwszym koszyku, a o reszcie niech decyduje współczynnik Uefowski
1
musi się zapisać na gimnastykę korekcyjną :)
0
Ten koment nie miał być tu, ale jestem na telefonie i nie mogę edytować
0
Wy tak serio?