karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamiast zagrać szybciej to jakieś Pieprzone piętki
2
Brawo Busi piekny przerzut
1
Proponuję okulary jeśli ktoś nie widział tu spalonego
0
Nasza obrona dalej jest na niskim poziomie, po prostu w tym roku jak na razie mamy fart
0
Pewnie szybciej zagra tam Rakitic lub Samper albo Songa ściągną z wypożyczenia ;p
0
Zanim nie edytowałeś posta, nie brzmiał jak dla kumatych;>
0
Chyba nie jestem kumaty:/
3
Szkoda, że żadna drużyna nie wychodzi z takiego.założenia przed meczem z Realem
0
Jeśli autobus dobrze się przesuwa i podwaja krycie to ciężko oddać strzał z dystansu... a dla Realu gra z kontrataku to woda na młyn, natomiast atak pozycyjny jest u nich słabszym aspektem
1
Czemu na Real nikt nie wyjdzie autobusem?:/ a na Barcę prawie każdy, przecież oni mają dużo lepszy kontratak niż my, otwarta gra z Madrytem to samobójstwo
0
Łączę się z Tobą w "bulu"
20
Celta bez Lucho gra jeszcze lepiej niż przed sezonem, o Romie w ogóle nie ma co wspominać, trochę mnie to nie pokoi:/
0
No i w końcu zobaczymy prawdziwą jakość obrony
0
Ja jestem chyba ewenementem jeśli chodzi o gatunki muzyczne, bo lubię i house/trans, i rock/metal :p
0
Czy mecz towarzyski(reprezentacyjny czy klubowy) nie jest oficjalny? Druga sprawa, jeśli mówimy o "pierwszych bramkach Suareza w Barcelonie" to rozumiem, że kazde kolejne trafienie będzie dopisywane do tego dorobku. Dlaczego Messiemu nie liczy się bramek z Barcy B? Miałby ponad 400
0
Jeszcze odnośnie Mathiue i Rakitica. Chorwat robi wślizg, który ratuje zespół przed stratą bramki = WOW super Ivan kozak !! Mathiue robi to samo tylko piłka trafia w słupek = ujowa interwencja rudy nie ogarnia :D To teraz wam coś powiem , sprawdźcie kto stracił piłkę przy tym cudownym wślizgu Rakitica. Uprzedzając hejterków i fanbojów jestem sceptycznie nastawiony do jednego i drugiego zawodnika, na razie mnie nie przekonują. O ile myślę, że Chorwat będzie jeszcze się rozwijał, natomiast Francuza mam nadzieję, że Verma i Bartra wyślą na ławę. Pozdrawiam
0
ooo cenne info :) oglądajcie uważnie żeby mi opowiedzieć, bo niestety praca i trening daje się we znaki:/
1
hehe a wg mnie to właśnie Ty sobie zaprzeczasz :) Mazi mówi o OBRONIE, która (moim zdaniem również) jest na tym samym poziomie co rok temu (btw co miałoby się zmienić jak gra Mathieu, który prezentuje ten sam level co Pique i Mascherano)a nie ja jest napisane w artykule, że jest KILKA (!) poziomów wyżej :D Dalej zdarzają sie śmieszne, niewymuszone błędy, może wydawać się ich mniej, bo nie tracimy bramek. OBRONA ma mniejsze "pole do popisu", bo właśnie tak jak piszesz DRUŻYNA broni lepiej. Ale nie myl tych dwóch pojęć. Do tego też trzeba dodać szczyptę szczęścia i odrobinę beznadziejnych zachowań przeciwników. Reasumując klasa defensywy wcale diametralnie nie wzrosła, jedynym aspektem mówiącym o jakimś progresie jest to, że przy SFG kibic Barcelony nie ma mini zawałów serca.
1
@Mazi Skoro Mathieu zrobił wślizg i piłka po jego interwencji nie wpadła do bramki to chyba dobrze? Jakby minęła słupek, czyli zmieniła tor ruchu o jakieś 5-8cm to wtedy każdy(prócz hejterków oczywiście) by chwalił Francuza. Przecież na 90% gdyby nie to zagranie stracilibyśmy bramkę. Podjął ryzyko, które się opłaciło. Nie jestem jego zwolennikiem, ale wkurza mnie gdy ktoś jest nieobiektywny.
0
Trochę zawiodłem się na tym artykule, kiedyś były pełniejsze zapowiedzi, na przykładu tu brakuje mi opisu formy Malagi z tego sezonu oraz wyników z Barcą z ostatnich kilku sezonów
0
Od kiedy nie uznali z niewyjaśnionych przyczyn bramki bodajże bramkarza Athleticu(poprawcie mnie jak coś), którą strzelił w doliczonym czasie gry
2
hmm wg mnie chodziło o tę konkretną kolejkę, ale co ja tam wiem :P EDIT: odpaliłem stronę i dopiero później na nią zajrzałem i nie widziałem komenta noostressa :P
0
Co ma zielona światło do przeciwnika?
0
myślę, że kwestią czasu jest gdy Camp Nou będzie zawierać Qatar, niestety...
1
nie obrażaj zawodników z Barcy B
0
Brawo Polsza !! :D Brawo Barca
0
chyba jednak nie do końca
0
dowiedz się najpierw co to jest "sport narodowy"
0
soczysty strzał :)
0
za co czerwo ? :O