0

jakby LE rzeczywiście miał YAYA to już powinien robić zmiany

0

przedłuża kontrakt :/ niestety...

0

mówi się, iż LE ma jaja, że taki skład wystawił, tylko, że te jaja to chyba wszystkim z boiska zostały urwane

0

na razie słabiutko to wygląda :/ zero kreatywności w pomocy

0

aa co nie ? jakbyś zamówił przez neta odkurzacz a dostał lokówkę to chyba byś się wkur...

0

Alves to jak zacznie klepkę z Messim to nawet jak Argentyńczyk będzie miał na plecach 5 zawodników to i tak mu zagra

0

oby ten skład nie odbił się Panu czkawką Panie Enrique ;>

0

Bayern mógł już prowadzić

0

Jessica ? no właśnie też się dziwie, miała być u mnie o 20 :/ pewnie samolot jej się opóźnia :(

4

ciekawe czy z taką pomocą stworzymy jakieś sytuacje :)

0

jak masz możliwość zawieź do kogoś (chyba, że możesz u siebie jak masz multiroom) dekoder i sprawdź czy działa, jeśli nie to Ci wymienią w punkcie enki, jeśli będzie działał no to wina gdzieś w kablach/talerzu

2

nie podoba mi się takie lekceważenie Apoelu

0

Każda przegrana w Grecji wyżej notowanego zespołu będzie nazywana "grecką tragedią" oklepany tekst

6

tam gdzie stało zomo

0

Polska :) nic nowego

1

tylko, że Deulofeu nie udzielał tutaj żadnego wywiadu :P

0

żebym prowadził taki fanpage to bym od razu wrzucił filmik z potykającym się o źdźbło trawy Cristiano :)

0

super interpretacja... po prostu zrobili dwa dziadki i Cristiano "wypędził" Jamesa do tego drugiego, ot wielka historia, do Macierewicza z tym !

4

hehe jak tak padał to od razu przyszło mi do głowy "o jacie psiont groszy" :D przepraszam za banalny tekst, ale mnie on ciągle śmieszy :P

0

napastnik w tym przypadku zachował się wręcz beznadziejnie

0

śmiem stwierdzić, że jeśli Real grałby dziś z jakąś w miarę ogarniętą drużyną z porządnej ligi, to nie wywalczyliby kompletu punktów

0

jaka ? nic tu nie widziałem niesamowitego :P

0

co to za strzał ? ;/

0

Ja doskonale wiem, że Messi chciał strzelać, ale co jeśli zamknąłby oczy a piłka zeszłaby mu z nogi ? Na podstawie czego oceniłbyś jego INTENCJE ? zapytałbyś po meczu "ej Messi strzelałeś czy podawałeś ? " Nie mówię o tej jednej sytuacji, tylko ciągle staram się Ci pokazać jakim bezsensem jest ocenianie czegokolwiek na podstawie INTENCJI, której nikt poza samym zainteresowanym nie jest wstanie przewidzieć. I jeszcze taki przykładzik wesoły na koniec, Cristiano kiedyś uznano bramkę gdy ten strzelił w Pepe i po jego plecach piłka zmieniła parabolę lotu i wpadła do bramki, rozumiem, ze Pepe nie miał INTENCJI uderzenia na bramkę plecami dlatego gol został przypisany Ceerowi ? ;>

0

a Benfica, która w ciągu ostatnich 5 sezonów wystąpiła 4 razy w LM raz była w 1/4 finału i 3 razy nie wychodziła z grupy jest losowana z pierwszego :)

2

rzeczywiście dobił piłkę z paru metrów do pustaka "buk futbolu" :D

0

remontada Szwajcarów ? ;>

0

ładna akcja brawo Basel :)

0

ciekawe czy w końcu będą grac tylko na Benzemę, zeby sie odblokował :P

0

no właśnie nie czaję tego, szczególnie, że w ciągu ostatnich 5 lat wystąpili 2 razy w LM (to jest 3 raz)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?