karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakby LE rzeczywiście miał YAYA to już powinien robić zmiany
0
przedłuża kontrakt :/ niestety...
0
mówi się, iż LE ma jaja, że taki skład wystawił, tylko, że te jaja to chyba wszystkim z boiska zostały urwane
0
na razie słabiutko to wygląda :/ zero kreatywności w pomocy
0
aa co nie ? jakbyś zamówił przez neta odkurzacz a dostał lokówkę to chyba byś się wkur...
0
Alves to jak zacznie klepkę z Messim to nawet jak Argentyńczyk będzie miał na plecach 5 zawodników to i tak mu zagra
0
oby ten skład nie odbił się Panu czkawką Panie Enrique ;>
0
Bayern mógł już prowadzić
0
Jessica ? no właśnie też się dziwie, miała być u mnie o 20 :/ pewnie samolot jej się opóźnia :(
4
ciekawe czy z taką pomocą stworzymy jakieś sytuacje :)
0
jak masz możliwość zawieź do kogoś (chyba, że możesz u siebie jak masz multiroom) dekoder i sprawdź czy działa, jeśli nie to Ci wymienią w punkcie enki, jeśli będzie działał no to wina gdzieś w kablach/talerzu
2
nie podoba mi się takie lekceważenie Apoelu
0
Każda przegrana w Grecji wyżej notowanego zespołu będzie nazywana "grecką tragedią" oklepany tekst
6
tam gdzie stało zomo
0
Polska :) nic nowego
1
tylko, że Deulofeu nie udzielał tutaj żadnego wywiadu :P
0
żebym prowadził taki fanpage to bym od razu wrzucił filmik z potykającym się o źdźbło trawy Cristiano :)
0
super interpretacja... po prostu zrobili dwa dziadki i Cristiano "wypędził" Jamesa do tego drugiego, ot wielka historia, do Macierewicza z tym !
4
hehe jak tak padał to od razu przyszło mi do głowy "o jacie psiont groszy" :D przepraszam za banalny tekst, ale mnie on ciągle śmieszy :P
0
napastnik w tym przypadku zachował się wręcz beznadziejnie
0
śmiem stwierdzić, że jeśli Real grałby dziś z jakąś w miarę ogarniętą drużyną z porządnej ligi, to nie wywalczyliby kompletu punktów
0
jaka ? nic tu nie widziałem niesamowitego :P
0
co to za strzał ? ;/
0
Ja doskonale wiem, że Messi chciał strzelać, ale co jeśli zamknąłby oczy a piłka zeszłaby mu z nogi ? Na podstawie czego oceniłbyś jego INTENCJE ? zapytałbyś po meczu "ej Messi strzelałeś czy podawałeś ? " Nie mówię o tej jednej sytuacji, tylko ciągle staram się Ci pokazać jakim bezsensem jest ocenianie czegokolwiek na podstawie INTENCJI, której nikt poza samym zainteresowanym nie jest wstanie przewidzieć. I jeszcze taki przykładzik wesoły na koniec, Cristiano kiedyś uznano bramkę gdy ten strzelił w Pepe i po jego plecach piłka zmieniła parabolę lotu i wpadła do bramki, rozumiem, ze Pepe nie miał INTENCJI uderzenia na bramkę plecami dlatego gol został przypisany Ceerowi ? ;>
0
a Benfica, która w ciągu ostatnich 5 sezonów wystąpiła 4 razy w LM raz była w 1/4 finału i 3 razy nie wychodziła z grupy jest losowana z pierwszego :)
2
rzeczywiście dobił piłkę z paru metrów do pustaka "buk futbolu" :D
0
remontada Szwajcarów ? ;>
0
ładna akcja brawo Basel :)
0
ciekawe czy w końcu będą grac tylko na Benzemę, zeby sie odblokował :P
0
no właśnie nie czaję tego, szczególnie, że w ciągu ostatnich 5 lat wystąpili 2 razy w LM (to jest 3 raz)