karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale mamy Pedro :D
0
Widocznie nie był taki niesamowity skoro został pobity;>
5
0
Uuu dzieje się
1
Król lew ładnie:)
2
Ehh głupota z tymi kartkami, rozumiem po trzech ale po dwóch od razu pauza
1
Fajną parkę stoperów będzie miało PSG
0
Widziałem plombę na siódemce:D
0
Ależ dziś Neymar słabo zagrywa te piłki:/
0
a po jakim czasie można powiedzieć, że coś jest legendą?:)
0
Paulinho jaki sprint...
2
Neymar wślizgiem poszedł :D
0
no to właśnie może pora na zmianę ?!
6
no to jest już parodia :D dzisiaj prima aprilis w Hiszpanii ?
3
Neymarowi też się kończył kontrakt
0
kto miał piłkę przez 10% czasu ? ;>
0
Messi na grającego trenera na czas mistrzostw ! :D
0
piłka meczowa
0
ale fart :O
0
żal patrzeć na tę Argentynę
1
przyjęcie... weselne
11
i robi więcej niż 10 biegających
1
podobno w szatni tak uderzył pustą butelkę, że ta wpadła do kosza oddalonego o jakieś 3 metry :)
0
spadający liść
1
co zrobił bramkarz ? co zrobił napastnik ? :P
4
brak słów...
1
Tak tak żyjmy przeszłością, stawiajmy pomniki tym, którzy zrobili cokolwiek dobrego dla klubu, dawajmy podwyżki i kontrakty, aż do emerytury ewentualnie rozwiązujmy je za porozumieniem stron i oddajmy za darmo ! Szacunek należy się każdemu kto zakłada koszulkę Barcy, ale to nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jest niepotrzebny i po prostu słaby nie powinien blokować miejsce w składzie. Śmiem twierdzić, że Pedro więcej zawdzięcza Barcelonie niż ona jemu, tak więc reasumując podziękowania za zasługi, walkę i włożone serce ale niestety(stety) przyszedł czas na zmiany.
0
muszą mieć ujowych adwokatów jeśli to prawda
0
oby oby :)
0
nie sądzę, to by była jawna napaść na prawa człowieka, nikt mu nie zabroni przyjść sobie na trening i pograć z kolegami z piłkę !