0

ale mamy Pedro :D

0

Widocznie nie był taki niesamowity skoro został pobity;>

5

0

Uuu dzieje się

1

Król lew ładnie:)

2

Ehh głupota z tymi kartkami, rozumiem po trzech ale po dwóch od razu pauza

1

Fajną parkę stoperów będzie miało PSG

0

Widziałem plombę na siódemce:D

0

Ależ dziś Neymar słabo zagrywa te piłki:/

0

a po jakim czasie można powiedzieć, że coś jest legendą?:)

0

Paulinho jaki sprint...

2

Neymar wślizgiem poszedł :D

0

no to właśnie może pora na zmianę ?!

6

no to jest już parodia :D dzisiaj prima aprilis w Hiszpanii ?

3

Neymarowi też się kończył kontrakt

0

kto miał piłkę przez 10% czasu ? ;>

0

Messi na grającego trenera na czas mistrzostw ! :D

0

piłka meczowa

0

ale fart :O

0

żal patrzeć na tę Argentynę

1

przyjęcie... weselne

11

i robi więcej niż 10 biegających

1

podobno w szatni tak uderzył pustą butelkę, że ta wpadła do kosza oddalonego o jakieś 3 metry :)

0

spadający liść

1

co zrobił bramkarz ? co zrobił napastnik ? :P

4

brak słów...

1

Tak tak żyjmy przeszłością, stawiajmy pomniki tym, którzy zrobili cokolwiek dobrego dla klubu, dawajmy podwyżki i kontrakty, aż do emerytury ewentualnie rozwiązujmy je za porozumieniem stron i oddajmy za darmo ! Szacunek należy się każdemu kto zakłada koszulkę Barcy, ale to nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jest niepotrzebny i po prostu słaby nie powinien blokować miejsce w składzie. Śmiem twierdzić, że Pedro więcej zawdzięcza Barcelonie niż ona jemu, tak więc reasumując podziękowania za zasługi, walkę i włożone serce ale niestety(stety) przyszedł czas na zmiany.

0

muszą mieć ujowych adwokatów jeśli to prawda

0

oby oby :)

0

nie sądzę, to by była jawna napaść na prawa człowieka, nikt mu nie zabroni przyjść sobie na trening i pograć z kolegami z piłkę !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?