0

Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów

0

jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy

0

Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego

0

Za co? Max 5

0

Karny 100%

0

Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/

0

A to niby City gra bez trenera, a po przerwie siedzą na nas

0

Czemu Neymar ciągle jest na boisku, Martino żyj!

0

W reprze Ney pewnie by walnął pod poprzeczkę

0

Więzadła pewnie (tfu tfu)

0

O niee wygląda nieciekawie:/

0

Noo kuuu**a z tymi sedziami:/

0

Oj chyba jednak, żadnego kontaktu z piłką tylko z nogami Messiego

0

Noo mamy biegającego Messiego

0

Jemu chodziło o to, że superpuchar już mamy

0

za taki mecz każdy z osobna powinien przeprosić a nie jeszcze na kibiców wjeżdżać !

0

Z jednej strony po prostu odpowiedział na pytanie dziennikarza, ale z drugiej mógł powiedzieć "murawa była w marnym stanie co nie zmienia faktu, że zagraliśmy jak pi#dy "

0

Po czymś takim oczekuję oficjalnych przeprosin ze strony piłkarzy i trenera, a kibice, ktorzy byli na meczu powinni dostać zwrot za wyjazd i bilet

0

I czas siesty:)

0

Co za idiota chciał to szybko.rozegrać?

0

Przykro oglądać co się stało z tą drużyną:( Kiedyś weekendzik z Barcą to było coś fascynującego teraz to po prostu męka

0

Paraliż dziecięcy

0

Nie tak strasznie dawno, 15lat temu:D

0

Marzenia jednak złudne bywają
A marne trole bany dostają ;)

0

Zawsze możesz zostać sponsorem i utrzymywać serwer, wtedy obejdzie się bez reklam:)

0

Piłeś nie pisz, a jeśli chciałbyś zostać poetą to ćwicz, bo na razie mizernie panie Kochanowski

0

Bardziej niż na Roberto osobiście liczę na młodszego z braci Alcantara, nie mogę się doczekać jego powrotu z Celty:)

0

Jedyny błąd to wartość klauzuli, przyszedł Bayern wyłożył pieniądze na stół i decyzja należała tylko do Thiago, Barca nie miała nic do gadania, co najwyżej mogli zapewnić piłkarza o tym, że będzie grał więcej

0

Yyy nauczyli piłkarskiego fachu? Pytanie z kategorii retorycznych jakby ktoś nie wyłapał.

0

Mielibyśmy wtedy jednego DMa? No chyba, że zakładacie, że Masche wróci na pozycję z Liverpoolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?