karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi Iniesta Alba ja bym z tej trójki wybierał cała reszta zagrała również bardzo dobrze, niestety Neymar odbiegł od poziomu kolegów
0
jak już to jeden - niepodyktowany karny co i tak raczej nie zmieniłoby końcowego rezulatu czyli awansu Barcy
0
Ciekawe czy byś tak powiedział po wskazaniu na wapno przez sędziego
0
Za co? Max 5
0
Karny 100%
0
Pierwsza połowa zajebista, a teraz grają na pół gwizdka:/
0
A to niby City gra bez trenera, a po przerwie siedzą na nas
0
Czemu Neymar ciągle jest na boisku, Martino żyj!
0
W reprze Ney pewnie by walnął pod poprzeczkę
0
Więzadła pewnie (tfu tfu)
0
O niee wygląda nieciekawie:/
0
Noo kuuu**a z tymi sedziami:/
0
Oj chyba jednak, żadnego kontaktu z piłką tylko z nogami Messiego
0
Noo mamy biegającego Messiego
0
Jemu chodziło o to, że superpuchar już mamy
0
za taki mecz każdy z osobna powinien przeprosić a nie jeszcze na kibiców wjeżdżać !
0
Z jednej strony po prostu odpowiedział na pytanie dziennikarza, ale z drugiej mógł powiedzieć "murawa była w marnym stanie co nie zmienia faktu, że zagraliśmy jak pi#dy "
0
Po czymś takim oczekuję oficjalnych przeprosin ze strony piłkarzy i trenera, a kibice, ktorzy byli na meczu powinni dostać zwrot za wyjazd i bilet
0
I czas siesty:)
0
Co za idiota chciał to szybko.rozegrać?
0
Przykro oglądać co się stało z tą drużyną:( Kiedyś weekendzik z Barcą to było coś fascynującego teraz to po prostu męka
0
Paraliż dziecięcy
0
Nie tak strasznie dawno, 15lat temu:D
0
Marzenia jednak złudne bywają
A marne trole bany dostają ;)
0
Zawsze możesz zostać sponsorem i utrzymywać serwer, wtedy obejdzie się bez reklam:)
0
Piłeś nie pisz, a jeśli chciałbyś zostać poetą to ćwicz, bo na razie mizernie panie Kochanowski
0
Bardziej niż na Roberto osobiście liczę na młodszego z braci Alcantara, nie mogę się doczekać jego powrotu z Celty:)
0
Jedyny błąd to wartość klauzuli, przyszedł Bayern wyłożył pieniądze na stół i decyzja należała tylko do Thiago, Barca nie miała nic do gadania, co najwyżej mogli zapewnić piłkarza o tym, że będzie grał więcej
0
Yyy nauczyli piłkarskiego fachu? Pytanie z kategorii retorycznych jakby ktoś nie wyłapał.
0
Mielibyśmy wtedy jednego DMa? No chyba, że zakładacie, że Masche wróci na pozycję z Liverpoolu