karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pluto nie myl pojęć
0
pomyłka ! z Kopenhagą, w ćwierćfinale mogą trafić na Arsenal
0
a Juvenil z Arsenalem :)
0
dokładnie, kibice, którzy są z Barca od połowy poprzedniej dekady są za bardzo rozpieszczeni, w ciągu 7 lat 3 wygrane LM !! a kiedyś było tyle radości gdy Barca załapała się na 4 miejsce w lidze by móc grać w eliminacjach
0
no nie wiem, Barca zazwyczaj ma spadek formy w styczniu/lutym, więc uważam, że w 1/8 mógłby się trafić ktoś łatwiejszy, bo w ćwierćfinałach zostaną już tylko najmocniejsze drużyny
0
rekord wyrównany po przegranej z Atheltic, dziś pobity
0
może w ogóle 1-2-7 ale wtedy byłby atak
0
@Rhei bez przesady że, w Europie jest tak trudno, zazwyczaj w grupie są dwa mocne/solidne zespoły a reszta to średniaki i słabeusze chyba, że inaczej nazwiesz Izrael, Azerbejdżan czy Irlandię Płn, tak więc Portugalia z racji tego, ze jest rozstawiana wysoko, ma jednego znaczącego przeciwnika, natomiast w konfederacji CONMEBOL trzeba się zmierzyć z Brazylią (wyjątkowo nie tym razem), Chile, Kolumbią, Urugwajem, Paragwajem, na dobrą sprawę jedynie Boliwię można zaliczyć do słabych drużyn
0
"C.Ronaldo i Messi indywidualnie są lepszymi piłkarzami niż Ribery," i tyle w temacie ta nagroda jest za INDYWIDUALNE osiągnięcia ! bardziej niż Ribery'emu dałby tę nagrodę Cristiano.
0
haha brawo ! :D
0
sędzia z Madrytu mam nadzieję, że nie będzie próbował zagrać gwiazdy ;>
0
możliwe, ale jak już to ten czerwono-biały :)
0
przy obecnej formie połowy (większości ?:/) naszych zawodników, obawiam się tego meczu, ciężko będzie utrzymać lidera do końca roku
0
niektórzy nie potrzebują do tego świąt i nazywać tego prezentem, że "panna nogi rozkłada" więc nie wiem, skoro ma się coś na co dzień, to "od święta" chyba jednak lepiej dostać koszulkę Barcy
0
no właśnie w tym sęk najlepiej/najgorzej w tej kwestii to wybór indywidualny ! jeden powie "oo song/alves super się ubiera", drugi: "wtf ? w życiu bym się w tym nie pokazał"
0
gdyby można było wybrać nie tylko zawodnika i do tego kogoś kto już nie jest związany z Barca to... Guardiola bez dwóch zdań, facet z klasa
0
czy wysłanie większej ilość linków/zdjęć niż 1 na jednego piłkarza będzie oznaczało dyskwalifikację ? w sensie czy mogę dać z dwa zdjęcia najlepiej ubranego piłkarza ?
0
dobre pytanie, w sumie zdjęcie z sesji nie oznacza, że dany piłkarz właśnie tak się ubiera na codzień
0
może też lubi partnerkę Busiego ;>
0
jak Messi wróci to będzie ponad 10 bramek za Cristiano, nie będzie łatwo, ale póki piłka w grze...
0
" i trzech typowych napastników" yyy kogo ?
0
Gorzej jak wróci i bedzie strata kilku pkt do Madrytu
0
Byle trójką się nie skonczyło
0
Bynajmniej... ehh słownik polecam
0
Zacznijcie grać, a nie sępić czerwo:/
0
czemu on nigdy nie podaje ?
0
heh dobre zdjęcie :P Neymar do Bartry "zamknij tę mord... buzię" :P
0
niezły meczyk :)
0
no to musi wybronić awans do 1/4 LM (za 2007)
0
niby brednie niby głupoty, ale... niech ktoś pójdzie na trening/siłownie/basen po nieprzespanej nocy zobaczymy czy osiągane wyniki będą takie same jak po pełnych 8 godz snu (mówię tu o małym Thiago, bo zapewne jak każde dziecko w tym wieku daje do wiwatu w porach nocnych)