0

Pluto nie myl pojęć

0

pomyłka ! z Kopenhagą, w ćwierćfinale mogą trafić na Arsenal

0

a Juvenil z Arsenalem :)

0

dokładnie, kibice, którzy są z Barca od połowy poprzedniej dekady są za bardzo rozpieszczeni, w ciągu 7 lat 3 wygrane LM !! a kiedyś było tyle radości gdy Barca załapała się na 4 miejsce w lidze by móc grać w eliminacjach

0

no nie wiem, Barca zazwyczaj ma spadek formy w styczniu/lutym, więc uważam, że w 1/8 mógłby się trafić ktoś łatwiejszy, bo w ćwierćfinałach zostaną już tylko najmocniejsze drużyny

0

rekord wyrównany po przegranej z Atheltic, dziś pobity

0

może w ogóle 1-2-7 ale wtedy byłby atak

0

@Rhei bez przesady że, w Europie jest tak trudno, zazwyczaj w grupie są dwa mocne/solidne zespoły a reszta to średniaki i słabeusze chyba, że inaczej nazwiesz Izrael, Azerbejdżan czy Irlandię Płn, tak więc Portugalia z racji tego, ze jest rozstawiana wysoko, ma jednego znaczącego przeciwnika, natomiast w konfederacji CONMEBOL trzeba się zmierzyć z Brazylią (wyjątkowo nie tym razem), Chile, Kolumbią, Urugwajem, Paragwajem, na dobrą sprawę jedynie Boliwię można zaliczyć do słabych drużyn

0

"C.Ronaldo i Messi indywidualnie są lepszymi piłkarzami niż Ribery," i tyle w temacie ta nagroda jest za INDYWIDUALNE osiągnięcia ! bardziej niż Ribery'emu dałby tę nagrodę Cristiano.

0

haha brawo ! :D

0

sędzia z Madrytu mam nadzieję, że nie będzie próbował zagrać gwiazdy ;>

0

możliwe, ale jak już to ten czerwono-biały :)

0

przy obecnej formie połowy (większości ?:/) naszych zawodników, obawiam się tego meczu, ciężko będzie utrzymać lidera do końca roku

0

niektórzy nie potrzebują do tego świąt i nazywać tego prezentem, że "panna nogi rozkłada" więc nie wiem, skoro ma się coś na co dzień, to "od święta" chyba jednak lepiej dostać koszulkę Barcy

0

no właśnie w tym sęk najlepiej/najgorzej w tej kwestii to wybór indywidualny ! jeden powie "oo song/alves super się ubiera", drugi: "wtf ? w życiu bym się w tym nie pokazał"

0

gdyby można było wybrać nie tylko zawodnika i do tego kogoś kto już nie jest związany z Barca to... Guardiola bez dwóch zdań, facet z klasa

0

czy wysłanie większej ilość linków/zdjęć niż 1 na jednego piłkarza będzie oznaczało dyskwalifikację ? w sensie czy mogę dać z dwa zdjęcia najlepiej ubranego piłkarza ?

0

dobre pytanie, w sumie zdjęcie z sesji nie oznacza, że dany piłkarz właśnie tak się ubiera na codzień

0

może też lubi partnerkę Busiego ;>

0

jak Messi wróci to będzie ponad 10 bramek za Cristiano, nie będzie łatwo, ale póki piłka w grze...

0

" i trzech typowych napastników" yyy kogo ?

0

Gorzej jak wróci i bedzie strata kilku pkt do Madrytu

0

Byle trójką się nie skonczyło

0

Bynajmniej... ehh słownik polecam

0

Zacznijcie grać, a nie sępić czerwo:/

0

czemu on nigdy nie podaje ?

0

heh dobre zdjęcie :P Neymar do Bartry "zamknij tę mord... buzię" :P

0

niezły meczyk :)

0

no to musi wybronić awans do 1/4 LM (za 2007)

0

niby brednie niby głupoty, ale... niech ktoś pójdzie na trening/siłownie/basen po nieprzespanej nocy zobaczymy czy osiągane wyniki będą takie same jak po pełnych 8 godz snu (mówię tu o małym Thiago, bo zapewne jak każde dziecko w tym wieku daje do wiwatu w porach nocnych)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?