karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie prowadzili wtedy propagandę "ZP dla Cristiano" :)
0
z Barca B i C wychodzi 425 :)
0
334 w Barcelonie bez towarzyskich
361 z towarzyskimi (27)
z reprezentacja 398 (37)
z młodzieżówką i olimpijską 414 (16)
0
Bez jednego "spotkania"w drugim zdaniu
0
A co się zmieniło? Sevilla grała dalej tosamo, od początku spotkania było to otwarte spotkanie, a nie jak zazwyczaj drużyny przeciwko Barcelonie stawiają autobusy, wtedy przy stracie bramki wiadomo, że muszą zagrać odważniej co niesie ze sobą ryzyko utraty kolejnej, tylko w tym meczu nic takiego nie było
0
Jak mógł widzieć linie spalonego siedząc na ławce?
0
414 z towarzyskimi i w U20 i olimpijskiej reprze Argentyny 398 nie licząc tych młodzieżówek 398
0
nie sądzę, aby pomyłka sędziego wpłynęła jakoś drastycznie na przebieg meczu, Sevilla jest sobie sama winna mogli prowadzić w pewnym momencie 2 3-0, to nie jest wypaczenie wyniku jak dyktowanie karnego z kapelusza w 97 minucie gry
0
oby to był zwiastun powrotu La Pulgi
0
ewidentny faul
0
ewidentny, sędzia jednak mógł nie zobaczyć bo Alexis stał za Pique
0
w końcu coś odpalił
0
połamał piłkę
0
smutny widok :(
0
dzień dobry :)
0
Ryjek w ostatnim sezonie zajął 3 miejsce potem przyszedł Pep i zrobił małą rewolucję, może powtórka z rozrywki ?
0
będziesz panna młodą ?
0
uroki studiów ;)
0
dajcie zapowiedź meczu, bo uczę się do sesji i nie mam co czytać :D
0
wczoraj miał :P
0
@Mi26 od 2005 , czyli powiedzmy 20 latek i 9letni staż kibicowanie to źle? Już mówiłem, że praktycznie każdy zaczynał od małolata jako kibic, więc nie wiem po co te porównania. Jak potrzebujesz takich utarczek słownych na temat wieku to podejrzewam, że większość aktualnego madritismo przybyło wraz z Cristiano
0
sam wiek i brak funduszy o niczym nie świadczy, jak można kogoś hejtować za to, że nie ma N+ ? czy 20letni student mieszkający na stancji (licealista czy nawet gimnazjalista) nie posiadający satelity to jakiś gorszy kibic od tego co może sobie na to pozwolić ? chyba dobrze, że chcą oglądać swoją drużynę "na żywo" w necie, gdy nie mają możliwości zrobienia tego przed tv, inną sprawą, że jest tam wielu sezonowców i hala dzieci, ale stan majątkowy nie zawsze idzie w parze z inteligencją, więc trochę szacunku do ludzi niezamożnych
0
patrz piłka nożna uderzenie w twarz = czerwo
0
kiedyś z Van Persie było bardzo podobnie, miał wypaść na 3 tygodnie i ominąć mecz z Barca, tydzień przed spotkaniem NA PEWNO miał nie grać, dwa dni przed meczem dostał powołanie i ostatecznie wyszedł w pierwszym składzie, od momentu wystąpienia kontuzji nie grał i nie trenował, teraz w tytule jest znak zapytania, ciekawe co będzie za tydzień dwa, moim zdaniem wykuruje się na Barcę i zagra
0
Pewnie zasłona dymna, moim zdaniem zagra na pewno, już dziesiątki razy tak było z dwa trzy tygodnie przed meczem "XXX nie zagra z Barcą" a potem wychodzi w pierwszym składzie, w każdym bądź razie, myślę, że będzie strasznie trudno o zwycięstwo na wyjeździe, remis biorę w ciemno
0
na razie ma 20,55 % na najlepszego zawodnika dokładnie tyle samo co Messi :)
0
"Po spotkaniu z Málagą, udanym dla Gerarda Piqué, 27-letni obrońca ..." nie postarzajcie Gerarda, jeszcze ma 26 lat ( został mu tydzień ;) ) , jest moim rówieśnikiem, przez was poczułem się staro :P
0
no gdyby bramkarza nie było to pewnie i 10 :P
0
napisali :)
0
hmm myślałem, że Messi zostanie pomocnikiem dopiero w wieku 28-30 lat, a to chyba dzieje się już