karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oczywiście, że chodzi o hajs, ale nie żeby go "wyorać" tylko, żeby go nie stracić, skoro na Getafe przyszło 10 000 dzieci to powiedzmy, że na GD to się powtórzy a i tak byłby już komplet czyli jest 10k ludzi za dużo, coś się stanie, zawali się trybuna, informacja o ataku//bombie, panika, tratowanie ludzi, ofiary, kto na końcu dostanie po dupie ? oczywiście zarząd, bo na obiekcie była niedozwolona liczba osób, no i teraz wprowadźmy te bilety po euro czy cencie dla najmłodszych, 10 000 dzieci wchodzi praktycznie za darmo, a to zabiera 10 000 miejsc dorosłym i licząc powiedzmy po 40-50 euro za bilet 0,5 MLN EURO ! za jeden mecz, mało ? nie Twoje pieniądze nie ? więc łatwo niby rozporządzać, Rosell chce aby wilk był nażarty i owcy za bardzo nic się nie stało, a jak widać nie jest to łatwa sprawa, nie doszukujcie się w każdym jego ruchu samych negatywów, ja jestem to niego nastawiony neutralnie, każdą decyzję oceniam indywidualnie, niestety nie jestem taki mądry jak wy aby podać tutaj najlepsze rozwiązanie, jeśli uważacie, że wasze propozycje są tak świetne, że ludzie po odpowiednich studiach i mających doświadczenie w zarządzaniu jakąkolwiek firmą (podejrzewam, że większość z was niepotrafi odpowiednio zarządzać własnym kieszonkowym) nie mogą na to wpaść wysyłajcie listy, emaile adres jest w necie
0
skoro jest rabona, można też dać no-look pass czy na przykład elastico, które świetnie wykonywał Ronnie :) ale to taka raczej historia najnowsza
a wie ktoś jak mówi się po hiszpańsku na strzał "z dzioba" czy "z dużego palca" jak kto woli, tutaj filmik instruktażowy
0
a jak to miało wyglądać w wywiadzie ?
- Pamiętasz tę bramkę ?
- Oczywiście "dzięki mojej fenomenalnej bramce Czechosłowacja zdobyła Mistrzostwo Europy po zwycięstwie nad Deutschland .Wówczas była dogrywka,która nie przyniosła rozstrzygnięcia i doszło do rzutów karnych,a ja podszedłem jako ostatni i zrobiłem Seppa w bambuko lub na szaro" ;>
jeśli ktoś wie w ogóle kim jest Panenka to raczej zna też historię tej bramki, bo przecież jak sam mówił strzelał już w ten sposób wcześniej, ale dopiero te okoliczności przyniosły mu taką sławę
0
niezłe, aczkolwiek trochę za bardzo pochylone w jedną stronę ;> dawno nie było kompilacji z ręki "naszych ludzi", pamiętam Nene zawsze robił fajne filmiki
0
ale Ty jesteś płytki, rozumiem, że dla Ciebie główne newsy to "Barca dziś gra z...." "Barca wczoraj grała z..." "Za dwa dni mecz z..."
rozumiem, że temat związany z polityką i zarządem klubu może być dla Ciebie za ciężki, więc go zostaw nie czytaj i nie komentuj
0
uroki hazardu;]
0
właśnie spojrzałem na tabelę ligi włoskiej i... Roma ma tylko jedną bramkę straconą w 8 meczach :O i do tego 8 zwycięstw, szacun
0
też często tak myślałem, że stawiać na przeciwników Barcy, zawsze parę groszy na osłodę przegranej :P
0
haha te miodek a kto cie ortografii uczył ?
0
no tego to chyba mało kto się dziś spodziewał, jedyny pozytyw ;>
0
prawdziwe mecze o stawkę dopiero się zaczną, po nich będziemy oceniać
0
a tak poza tym to używa się określenia prognostyk ;>
0
żebyś się nie przeliczył ;>
0
nienawidzę tych meczów gdzie widać, że Barca w głowach ma w ogóle inne spotkanie niż te, w którym uczestniczy
0
ciekawe komu będzie kibicować Atletico w GD :)
0
o Messi gra, na razie od momentu wejścia w ogóle niewidoczny:/
0
a co jest z Alexisem w ogóle ? jakiś uraz czy decyzja Taty, że go nie ma na ławce ?
0
trzymajcie mnie bo nie wiem co zrobię z tym Montoją :/
0
jakby Messi miał tyle miejsca co zostawiają piłkarze Osasuny Pedro, to już dawno byłoby z 0-3
0
hahha Fabregas co teraz odwalił, atak w miarę ładnie się zapowiadający, patrzy z przodu Pedro... yyy to wolę zagrać do tyłu bo i tak będzie strata :P
0
już mógł sam kończyć
0
jakaś dziwną transmisję włączyłem gdzie była 20 minuta :P już w porządku, gra naszych chyba nie zachwyca co ?
0
sorki dopiero wszedłem do domu, jest opóźnienie w transmisji ?
0
no ty na bank miałbyś darmowe wejście :)
0
niestety słabo śmieszne
0
chyba tutaj żadnych konkretów nie podali, czyli na mecze o "podwyższonym ryzyku" i tam gdzie jest możliwość przepełnienia, będą mogli wejść ale dostaną bilet i miejsce siedzące obok rodzica ? czy na razie w ogóle nie będą mogli siedzieć na takich meczach ? Tylko na tych "lekkich" spotkaniach ?
0
a czym niby się symbolizuje ten stadion ?
0
Neymar "dziurkę" założył temu kikitajcowi, co się z nim starł pod ławkami ? jeśli tak to szacun, tak się odpowiada na boisku :)
0
już od jakiegoś czasu widzę artykuły pt: "Barcelona porozumiała się Ter Stegenem" ale mi ciągle brakuje oficjalnego info, na razie nie dociera to do mnie
0
w dorosłej reprezentacji ma 42 występy i 26 goli, rozumiem, że do tego dolicza występy z drużyną olimpijską (U23)