karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
neandertalczyk
0
a może Atletico jest mocne ?
0
Pedro skrzydłowy każda piłka do tyłu lub strata
0
SPH od dłuższego czasu pokazuje TV, w ostatnich 4 latach 3 puchary więc nie widzę tutaj "klątwy"
0
trenują w meczówkach ?
0
Neymar dostal wczoraj zoltko? Czy chodzi o te z Levante i Atletico?
0
"Jeżeli Gerardo Martino chce stawiać na wychowanków to czemu grał Mascherano, a nie na przykład Bartra? " może dlatego, że to drewno jakich mało i lepiej już niech gra Dongou
0
Przy 3-3 nie ma dogrywki
0
Co to za koles z 8 w Barcelonie? Bo na pewno nie Iniesta
0
Po co Neymar podawal:/
0
Dawac Songa jeszcze
0
Czerwo jak nic
0
Przy naszej obronie to nie jest najlepszy pomysl
0
Valdes to jest cipa Courtuis wybilby pile piastkujac i przy okazji lamiac napastnika i swojego obronce, 5 metr !!!
0
Nastepny
0
Saratin a nie wyczuwasz jakiegos zartu, ironii? Nic?
0
Za 30mln pogralby jeszcze z 2 sezony i sie sprzeda na 500tys
0
Chcialbym zobaczyc jak wyglada rozmowa w szatni, ciekawe czy Tata potrafi wydrzec sie na takiego Messiego czy powie "jak tam Leo nie dasz rady biegac to nic postoj potruchtaj moze jakis karny bedzie to strzelisz cos" trener musi posiadac autorytet, budzic respekt, powinien potrafic zje**c nawet najwieksza gwiazde w zespole
0
Podania nic daja w miejscu trzeba jeszcze po podaniu wyjsc na pozycje
0
Na podstawie czego tak myslales?
0
Zniszcza nas tymi kontrami
0
nie rozumiem po co takie trolle trzymać na stronie, zbanować i nie będzie zamętu, przecież to jawny prowokator piszący bezsensowne posty aby denerwować normalnych użytkowników
0
polemizowałbym na temat tego co jest lepsze krycie strefowe czy krycie indywidualne
0
a może na treningu Tata sprawdzał duet Neymar Messi i był tak zabójczy, że jest trzymany na specjalne okazje ? ;>
0
Iker do Barcy ? :D
0
no jeśli Barca będzie wygrywać mecze a Messi w nich będzie zdobywał wiele bramek to raczej tytuły z tego będą
to co piszesz to "oczywista oczywistość", a tytuły lepiej smakują doprawione szczyptą rekordów naszej 10tki
0
Z jednej strony Tata ma rację zawsze można uniknąć głupiej kontuzji w wygranym i mało ważnym meczu ale z drugiej, w takich spotkaniach Messi może windować rekordy strzelonych bramek
0
myślę, że Tata zrobi z Cesca podstawowego gracza
0
wszystko jedno i tak kupon nie wszedł :(
0
przy mojej transmisji piksele nie nadążyły za tą akcją :P