0

Nie ma czegos takiego jak dyslekcja, szczegolnie w internecie co najwyzej ignorancja

0

Gdyby nie ta poprzeczka...

0

Po co Messiemu sparingi jak on chodzi po boisku

0

opcja "odpowiedz" chyba nie działa najlepiej :/

0

oby oby, zdecydowanie nie ten poziom

0

fakt Bartra i Seri Gomez są słabi nawet na Lechię :/

0

no sprzedaż Igły za 30-40 mln to złoty interes, szkoda, że Barcelonie dawno już nie udało się sprzedać zawodnika za poważne pieniądze

0

Szkoda, że P$G jest takie mocne. Szejk za szybko się nie znudzi, a efekty czegoś takiego już zostały pokazane na przykładzie Malagi. "Pier%$olę już mnie to nie kręci, zabieram kasę, radźcie sobie sami" efekt - nie mieli pieniędzy by płacić piłkarzom. Z klubem z Paryża byłoby to samo

0

slawekniejadek, co z tego ze na wyjezdzie ? Widziales kiedys zeby Barca zagrala w wyjazdowkach kiedykolwiek na SB

0

19 zajebisty numer, mój ulubiony zawodnik z nim grał swego czasu

0

No właśnie o to mi chodzi skoro było wiadomo, że nie będzie podstawowego składu po co ustalać mecz z najlepszą drużyną w Europie? Mogli sobie pograć z kimś pokroju Ajaxu czy innego Levante
@matifcb szewskim targiem, ze środkowej części

0

Może ktoś mi wytłumaczyć po co jest ten sparing? Barca B nie ma własnego presezonu? Przeciez to jest żenujące, jak podstawowy skład Bayernu bawi się z drużyną z dolnej części tabeli II ligi hiszpańskiej

0

posiedzisz nad morzem weekend ;)

0

TezerMC i ile możesz wygrać/ ile stawiając czyli 10/1 wygrasz 10 euro stawiając 1 itd

0

dzięki za wytłumaczenie na pewno nikt by się nie domyślił, co Ramos miałby robić na księżycu

0

Xavi chciał po prostu przyoszczędzić a wy wymyślacie jakieś konflikty;>

0

śmiem wątpić

0

aa to pardon, mój błąd

0

ta kwota jest dla tego taka niska, bo dostaniemy bon zniżkowy na Courtois'a :)

0

skoro Deulofeu nie może przejść dryblingiem rówieśników to nie ma czego szukać w LL, starałem się go nie osądzać przez pryzmat kilku spotkań jakie widziałem z jego udziałem, no ale ile można ? Często słyszałem głosy "będziemy mieli nową gwiazdę" "będzie z niego zajebisty zawodnik" no ja osobiście ani razu nie zauważyłem podstaw do tego by wysnuwać takie wnioski. W sumie na Tello z początku też się mówiło "jeździec bez głowy" ale on chociaż na szybkość przechodził przeciwników. Więcej pokory Gerard, może treningi z pierwszą druzyną w jakimś stopniu pomogą, jakiś ochrzan od Puyola, bo niby potencjał jest ale dłuuuga droga do tego aby zrobić z tego chłopaka zawodnika na miarę pierwszego skłądu

0

podejrzewam, że skoro komentarz był pod tym newsem to się do niego odnosił, więc to odczytałem w taki sposób: "może i wynik jest słaby/przeciętny ale pobił własny rekord życiowy przy czym również Katalonii, więc jest taki niesamowity. Najważniejsza jest rywalizacja z samym sobą a nie z przeciwnikiem" Chyba każdy zawodowy piłkarz, lekkoatleta, tenisista ogólnie sportowiec wstaje każdego dnia by wylewać wiadra potu na treningu po to by być lepszym, tak więc slogan odnośnie walki samego z sobą jest dla mnie zbyt oklepany bo to "oczywista oczywistość" Dlatego nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po prostu rutyna sportsmena. Rozliczani jesteśmy i tak z rywalizacji z innymi. Co z tego, że zdobywałem mistrzostwo województwa skoro pojechałem na MP i tam nawet bijąc życiówkę nie byłem w pierwszej 10. Bić się z samym sobą to mogła Jelena, która ustanawiała rekord świata co 1 cm, bo nie miała już z kim rywalizować. Samodoskonalenie to domena każdego kto się bierze zawodowo za sport, więc proszę nie róbcie z tego unikatowej, nieosiągalnej dla innych sfery, bo trzeba by było się fascynować każdym kto wstał dziś z łóżka.

0

jak tenisista walczy sam z sobą ? składa część stołu ? :D z ogólną puentą pozwolę sobie się nie zgodzić, co jest lepsze pobić swój własny rekord i zając 4 miejsce czy uzyskać słabszy wynik ale pokonując rywali i cieszyć się z medalu ? lekkoatletyka to typowy sport gdzie walczysz sam ze sobą jak i z przeciwnikiem i żeby cokolwiek osiągnąć musisz pobić jednego i drugiego

0

Geble no i źle zrozumiałeś, Neymar nie lubi grać w ataku, a kiwać się nie lubią Anglicy bo grają szybko, notabene Neymar też ich nie darzy sympatią

0

cel tego lata - mieć w kadrze dwóch zawodników o imieniu Thiago

0

deulofeu gra/grał ?

0

co z tego, że dostanie jak wróci pod innym nickiem :/ najlepszą opcją byłoby 10 "zgłoszeń nadużycia" = ban tymczasowy a potem moderatorzy niech ocenią czy odbanować czy dożywotnio zablokować konto

0

a widzisz gdzieś słowo "oryginalna" na tej aukcji ?

0

"Poza Neymarem, operacji przed powrotem do Europy musi poddać się David Luiz, który chce wyleczyć złamany podczas zderzenia z Thiago Silvą nos" fajnie byłoby czytać to zdanie i przy każdym nazwisku móc wstawić "piłkarz Barcelony"

0

ile? jak dasz parędziesiąt grubych baniek to będzie tam nawet Twoje nazwisko :P

0

czego przeżywacie przecież to samo jest na Mundialu i KMS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?