karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hiszpania ma 30 min wiecej w nogach i dzień mniej odpoczynku, można to uznać za jakieś usprawiedliwienie
0
w sezonie 2010/2011 nie było zółtych wyjazdówek
0
urzekła mnie Twoja histora
0
miało być do komentarza odnośnie Busiego
0
byłem w szoku jak go widziałem podchodzącego do piłki :O obawiałem się, że nie strzeli, miłe zaskoczenie
0
najbardziej rozśmieszył mnie komentarz gdy któryś w Włochów strzelał z główki w bardzo dogodne sytuacji i trafił w Ikera, wychwalano Casillasa pod niebiosa co dla mnie jest nieporozumieniem, oczywiście, że Iker jest świetnym bramkarzem, ale w tamtej sytuacji akurat został trafiony piłką, a komentatorzy się podniecali jakby miał interwencję życia
0
myślisz, że ma na koncie jakieś 100-200 mln euro ? bo ja wątpie
0
ciężko jest porównać dwa ostatnie sezony... w 2011/2012 - 4 puchary ale tak bardzo brakowało mistrzostwa Hiszpanii, za to teraz jest wymarzony, rekordowy majster i nic więcej, nie wiem w którym momencie pozostaje większy niedosyt... heh a pomyśleć a jeszcze nie tak dawno(?) czyli trochę ponad 10 lat temu było trzeba czekać na jakikolwiek puchar 5 lat !
0
czemu w innych sekcjach Puchar Katalonii jest uznawany jako jeden z wielu innych pucharów w a piłce nożnej nie ?
0
dzieki
0
ma ktoś może link ?
0
za Xaviego spokojnie mogłby grać w 70-80% wszystkich spotkań w sezonie
0
naprawdę bycie trollem to taka frajda?
0
naprawde
0
ktoś wie jaki kontrakt ma Thiago? w sensie do kiedy? może teraz dałoby sie podpisać nowy praktycznie z takimi samymi warunkami jak miał tylko wrzucić porządną klauzulę, żeby zamknąć wszystkie spekulacje odnośnie jego transferu, ale tak patrzę, że chyba tylko nam kibicom zależy aby Hiszpan dalej bronił barw Blaugrana
0
i Torres jeszcze króla zdobędzie :/
0
dawno ? z tego co wiem, to chyba nigdy nie było takich koszulek
0
2-0 na bank nie będzie bo zawodnicy Thaiti sami sobie pewnie ze 2 wrzucą :P
0
20-18 ładny powrót, a już myślałem, że Real będzie tylko powiększał przewagę, dobrze ze sie nie znam na koszykówce :P
0
20-16 !
0
http://www.rojadirecta.me/goto/emispo2-2.blogspot.com
0
oj baty chyba będą :/
0
non stop osobiste :/
0
14-9 lipa
0
ale Neymar miałby asyste :/
0
raczej my mamy problem, każdy normalny trener trzymał by tę perełkę, szczególnie gdy Xavi zmierza sporymi krokami w stronę piłkarskiej emerytury, także MY kibice musimy czekać z niepokojem na rozwój wydarzeń
0
to było 3 sezony temu, a wspominacie jakby to było w poprzednim wieku ;> zapewne gdy w sezonie 07/08 ktoś widział zdjęcie Ronniego w kanarkowej koszulce też mówił "to były piękne czasy" a w kolejnym sezonie wszystkie możliwe puchary zdobyte, tak więc niech krąg czasu się zamknie...
0
nie mogę się doczekać, aby zobaczyć w akcji południowoamerykańskie trio, nie ukrywam, że wiążę z nim wielkie nadzieje
0
po co bramkarz schował ręce :P
0
komuś jeszcze GdS przypomina Ronaldinho z sezonu 06/07 ? :P