0

a może fani w samolocie nie dawali mu żyć, więc pilot się zlitował i wpuścił go do kabiny ? ;>

0

no i przez Ciebie @Polaco wyszedłem na głupka :P nie odświeżyłem strony jak zacząłem pisać poprzedniego posta

0

Zawsze można użyć "bynajmniej" niestety sporo osób zna ten wyraz a traktuje go jak synonim do "przynajmniej"

0

Marquez był co najwyżej dobrym stoperem i to w najlepszym okresie w Barcelonie a teraz miałby 34 lata

0

jeśli Pedro i Alexis będą w optymalnej formie to Tata może mieć pozytywny ból głowy

0

niby dlaczego "powrotny spalony" powinien nie być uznawany ? bo nie czaję ?

0

a jak będzie w takiej sytuacji ?
stoper wykopuje piłkę a napastnik stoi na 10 metrowym spalonym, obrońca drużyny przeciwnej chce wybić piłkę np. głową ale ta prześlizguje mu się po łysinie i leci do tyłu w stronę bramki, gdzie właśnie czeka sobie napadzior, jest spalony? bo gdyby defensor w ogóle nie reagował to 100% ofsajd

0

już w zeszłym sezonie pokazali jak na półfinał wystarczy taka obrona

0

przecież artykuł jest przetłumaczony ze Sportu do nich pretensje

0

Bieniuka to już Ania wzięła ;>

0

może u buka postawił

0

prysznic, odpoczynek po treningu, ok 15-16 wspólny obiad, siesta parę meczyków na konsoli, podejrzewam, że około 17 30 już na CN, więc tak jak poprzednik, tu nie ma raczej czasu na nudę

0

chyba podejrzany

0

przyznaję się bez bicia, że nie oglądałem meczu :( może ktoś się wypowiedzieć jak wyglądała gra Messiego z Neymarem ? jest "chemia" ? ;>

0

heh teraz wszyscy wychwalają Pedro pod niebiosa bo strzelił 3 bramki z kelnerami, jeszcze wczoraj 90% osób na tej stronie przeciwko niemu, zdecydujcie się wreszcie

0

wątpię, żeby dobił do 189 ale fakt jest taki, że mężczyźni rosną nawet do 21 roku życia, więc możliwe, że kilka cm podrośnie, ale "wieżą" to już raczej nie zostanie ;>

0

od Bartry ciężko znaleźć kogoś słabszego

0

nie ogarniam już tego Rosella, jaki cel ma te „Tour dla Pokoju" ? niech się zdecyduje czy "hajs się liczy" czy jakieś inne wartości, bo na razie to każdy jego krok zaprzecza i przeciwstawia się wcześniejszemu, no chyba, że ta wycieczka okaże się dochodowa

0

a już przegranej Barcy z Internacionalem po wygraniu LM w 2006 już nie pamiętasz ?

0

no właśnie o to chodzi, że do dryblingu nie trzeba zmysłu taktycznego, a tego od niego oczekuję/jemy(?). W tym zespole nie potrzeba kolejnego Alexisa (nie mówię o dzisiejszym meczu), który będzie dostawał piłę i zamiast spróbować walki 1 na 1 szuka najbliższego kolegi a najlepiej Messiego. Barcelonie w meczach z dobrze zorganizowanymi drużynami potrzebny będzie przebojowy, robiący wiatr skrzydłowy a nie kolejny zawodnik do klepania piłki.

0

Mnie tym meczem Neymar na razie nie przekonuje, dobra przyznam sie, że od poczatku drugiej połowy do 65 min nie oglądałem dokładnie, ale od tego momentu prócz asysty i strzału w poprzeczkę nie widziałem niczgo nadzwyczajnego, nie mógł przejść dryblingiem piłkarzy, ktorzy nie słynną raczej z wielkich umiejętności jeśli chodzi o obronę, z niecierpliwością czekam na mecze o stawkę, pokładam wielką nadzieję w młodym Brazylijczyku, ale na razie chyba jest przyblokowany jak swego czasu Alexis... zanim zaczniesz minusować najpierw podaj argument i włącz sie do dyskusji

0

kolejna strata

0

nie widziałem ani jednego dobrego dryblingu, dostaje piłę staje w miejscu i podaje ewentualnie traci chcąc przejść przeciwnika

0

na razie Neymar słabiutko

0

widziałem to w siatce już w momencie gdy Adriano miał piłkę przy nodze

0

może ktoś podać skład po przerwie dopiero właćzyłem

0

ciekawi mnie kiedy Neymar będzie miał okazję zgrywać się z zawodnikami pierwszej 11stki

0

można znaleźć, owszem, ale może ktoś ma sprawdzoną, z dobrą jakością itp i chce zaoszczędzić komuś czasu na klikanie w 10 różnych linków, jaki widzisz problem ?

0

czytaj artykuły na stronie

0

Chyba Puyol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?