0

Neymar "dziurkę" założył temu kikitajcowi, co się z nim starł pod ławkami ? jeśli tak to szacun, tak się odpowiada na boisku :)

0

już od jakiegoś czasu widzę artykuły pt: "Barcelona porozumiała się Ter Stegenem" ale mi ciągle brakuje oficjalnego info, na razie nie dociera to do mnie

0

w dorosłej reprezentacji ma 42 występy i 26 goli, rozumiem, że do tego dolicza występy z drużyną olimpijską (U23)

0

dziewczyna Neya musi być blondynką z "mocnymi" genami, w innym wypadku...

0

po meczach Hiszpanii i meczu z Rayo pewnie uważasz, że Pedro powinien być podstawowym skrzydłowym... dokładnie poczekamy, zobaczymy obym się mylił i Barta został monolitem nie do przejścia nawet w meczach ze światowym topem

0

Masche nie będzie już grał na DMie, nie w tej drużynie

0

gdyby Valdes nie był w życiowej formie pewnie już dawno byś zmienił zdanie po kilku remisach, miejmy jednak nadzieję, że jeśli nie przyjdzie nikt nowy Barta przekona wszystkich w tym mnie do siebie po meczach z Realem czy Milanem (który w sumie w tym momencie jest dość ogórkowy, ale w LM zawsze groźni)

0

niby skąd miałbym to wiedzieć, widzę na tej stronie po paru ostatnich meczach wszędzie spust nad Bartrą i zapewnianie, że mamy świetnego obrońce na klasowych przeciwników.... sic!

0

po pierwsze, w którym miejscu napisałem, że gra "koszmarnie" ?
po drugie co robi ? gra na stoperze, dlaczego ? bo nie ma innych, gdy tu przychodził miał być zastępstwem dla Yaya T. a został przekwalifikowany na stopera, sam się wypowiadał, że jego pozycja to DM ale tutaj jest stawiany na takiej pozycji więc się jej uczy i będzie grał tam gdzie chce Guardiola

0

no świetnie jest :) pokazał to zeszłoroczny mecz z Bayernem. Tylko, że stoper nie jest potrzebny w razie czyjejś kontuzji tylko podstawowy, który będzie grał w każdym meczu, w razie "awarii" może grać Masche lub Puyol, ciągle wierzę, że Pique wróci do formy ale on z każdym meczem niszczy tę nadzieję, a na temat Bartry wypowiem się po klasowym przeciwniku (może GD)

0

ja nie mówię gdzie on ma grać czy gdzie grał, tylko to nie jest stoper, bo stoper nie ma 1,50 m wzrostu gdzie każda KAŻDA górna piłka w pole karne to 100% zagrożenie dla Valdesa, oczywiście umie się ustawić i robić wślizgi (dość ryzykowne niekiedy) ale my tracimy masę bramek ze strzałów głową czy po jakimś kotle po dośrodkowaniu, wolę Pique w formie z 08/09 niż Masche w jakiejkolwiek, niestety Pan Wakawaka nie kwapi się do powrotu z lat świetności

0

słynie ? od ilu lat ? od kiedy przyszedł Pep ? w finale w Paryżu wiesz ilu było wychowanków na boisku od pierwszej minuty ? 2 słownie dwóch, Valdes i Puyol, osobiście podoba mi się opcja wprowadzania wychowanków do składu, ale bez przesady nie "wyhodujemy" sobie na każdą pozycję klasowego zawodnika

0

obrońca potrzebny tak czy inaczej, bez względu na formę Bartry, bo po prostu nie mamy stoperów, Pique to podróżuje w krainie czarów już od dawna, Puyol niestety nie jest pewny, w każdej chwili może znowu doznać jakiejś kontuzji, która znowu go wykluczy na dłuższy czas, a Masche... to nie jest stoper

0

już sobie radził w tamtym sezonie...

0

ale jakiś pajac z Celty chciał ukraść bramkę Nolito, jeszcze brakowało żeby był na spalonym i dobił to, jak Nani kiedyś w meczu z Hiszpania

0

no właśnie czemu Songa nie dotyczą te rotacje ? :/

0

chodzi Ci ogólnie czy np przy stałych fragmentach gry ? bo przy nich nigdy Barca nie broniła strefowo co wg mnie byłoby lepsze, ale to tylko moja opinia

0

zerwane/naderwane więzadła :/ tragedia dla zawodowca jak i amatora :(

0

szczególnie, że mecz z Osasuną będzie po przerwie reprezentacyjnej a już 3 dni później mecz z Milanem

0

zobaczymy co pokaże z jakąś mocną drużyną, życzę mu oczywiście jak najlepiej, wolę bić się w piersi, niż mówić "a nie mówiłem"

0

ja bym go sprzedał i tak, jednym meczem nie zmieni mojej opinii o nim, uwielbiam takie gadki :D tak samo z Pedro, nagle strzela 3 bramki i już teksty "i co hejterzy sprzedać Pedro? " raz na rok to i...

0

mecz do statystyk tylko, tak to do zapomnienia

0

jak można tak chybić ?

0

czemu Tata nie lubi Songa ? ;/

0

dzięki Valdes popsułeś Busiego

0

co za sens porównywać sprzedaż koszulek w sklepie NA CAMP NOU gdzie się przychodzi tylko by kupić coś związanego z Barcą, ze sklepem na Manhattanie gdzie są rzeczy związane nie dość, że z różnymi drużynami to jeszcze z koszykówką, futbolem amerykańskim czy nawet bejsbolem, które są bardziej popularne niż piłka nożna w Ameryce

0

Czemu Barce nie umie się motywować na takie mecze ? ;/

0

Bartra zagrał jakąś piłkę do przodu, która znalazła adresata ?

0

paraliż

0

nie wiem czy nastąpiła korekta newsa, bo dopiero go przeczytałem ale tam jest klarownie napisane przybył o 11, opuścił sąd ok 13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?