karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ona przeszedł najpierw do Interu i ja również nie mogę do dnia dzisiejszego zrozumieć tego transferu :/ podobno Ronaldo nie dogadał się z zarządem, nie znam dokładnie kulis tego zajścia
0
"ten pan" śmieszne określenie jak na Ronaldo :D w 96 przegrał o 1 pkt, ale już rok później nie miał sobie równych, nie rozumiem pytania ? W Mediolanie spędził 4 czy 5 sezonów, latem 2002 zdobył MŚ i przeszedł do ówcześnie najlepszej ekipy w Europie
0
no właśnie mam te same odczucia, szkoda, że nie był w pełni zdrowia przez całą swą karierę, a najbardziej żałuję, że nie został dalej w Barcelonie po fenomenalnym sezonie, może jego losy potoczyłby się inaczej i wtedy nie było by żadnych ale odnośnie jego fenomenu
0
oooj ale to już schyłek jego kariery, a to wymienione grono to także uważam, że ciężko zaliczyć do konkurentów Messiego, także chyba lata 90' będą czasem bezkrólewia, chociaż ja się zastanawiam nad Zizu oraz Ronaldo tylko oni tak zaczęli czarować w drugiej połowie tamtej dekady
0
aaa wiadomo do czego zmierza ten świat ? może kiedyś zamiast żywych piłkarzy będą grać cyborgi albo inne dziwne twory ;> myślę jednak, że ani Don, ani ja, ani nawet Ty nie dożyjemy pobicia tych rekordów ;>
0
jeszcze wypadałoby wskazać kogoś z lat 90' ;>
Leo jest niepowtarzalny już w wieku 17lat było widać, że wyrośnie z niego wielki zawodnik, nie mając 20 lat już kręcił obrońcami Chelsea(jak wspomniał Don) czy ManU i strzelił hattricka przeciwko Realowi, o wielu młodych zawodnikach mówi się "nowy Messi" ale zazwyczaj wywodzą się oni ze słabych lig, gdzie błyszczą, później nie jest już tak kolorowo, a ten prawdziwy będąc nastolatkiem już robił wielkie zamieszanie w LL
0
nikt nie mówi, że Messi nie zasługuje na największe zarobki, mi osobiście chodzi o to, że gdyby nie madryckie lamenty i wielka propaganda "ZP dla Cristiano" nikt by nie myślał o tej podwyżce
0
jakby ktoś pobiegłby na 100 metrów i uzyskał wynik 9,58, to by był współrekordzistą świata, tylko, że wtedy Usain też by nosił takie miano, bo co to za rekord jeśli ktoś inny jest wstanie go uzyskać;> więc może po prostu łatwiej mówić, że jeden i drugi jest rekordzistą, teraz przełóż to sobie na sytuację rekordowej ligi
0
swego czasu Eto'o dostawał 20 baniek rocznie, wtedy nikt nie mówił, że Messi powinien dostawać 20,1 żeby być najlepiej opłacanym piłkarzem, z racji tego, że jest najlepszy, a teraz to wszystko to jest szopka grana przy okazji wyboru laureata ZP
0
mam wrażenie, że wszyscy wokoło spinają się w kwestii kontraktu Messiego bardziej, niż sam zainteresowany
0
jeszcze 2 minuty walki ! ;>
0
wystarczy 100% ;) byle nie popełnić głupiego błędu w obronie
0
noo to teraz Barca ma dodatkową motywację do strzelania bramek ! Martino będzie przed meczem mówił "dziś trzeba ustrzelić parę laptopów dla dzieciaków, więc się postarajcie ! " ;>
0
i znowu rykoszet :P bramka ze spalonego i dwie przy pomocy obrońców
0
no chyba słabe info skoro bilety są sprzedawane na sobotę na 20
http://www.fcbarca.com/52993-bilety-na-mecz-atletico-barca-zostaly-wyprzedane.html
0
rykoszet dużo zrobił przy tej bramce
0
daty są umowne, chodzi tylko o to, w który weekend jest kolejka, zauważyłeś, że wszystkie mecze są na niedziele o 20 ? na razie znane są konkretne daty 19 i 20 kolejki :) LFP ustala wszystko na bieżąco
0
jak ja uwielbiam oglądać takie filmiki, mógłbym to robić bez końca, ciary po plecach przechodzą przy wszystkich meczach LM i te z Realem, a widok Abidala z Pucharem sprawia, że oczy są szklane ;)
0
jeszcze nie wiadomo czy 23, dokładna data będzie znana parę tygodni przed meczem
0
tylko, że ze spalonego ;>
0
jak jakiś współczesny Robinson Crusoe :P
0
z tego co pamiętam, w zeszłym roku na SportKlubie też były
0
Messi to wariat, niech już wraca i pokaże pełnię swego talentu w tych decydujących spotkaniach... a do meczu z Elche jeszcze 4 dni, 2 godz, ehh nie lubię tej przerwy świątecznej :/ tyle czasu bez oglądania Barcy to udręka
0
proszę Cię "chłopcze", widziałeś chociaż akcję ? 2 atakujących strzela bramkę przy asyście 4 (słownie czterech) ! zawodników broniących, co za różnica co w tym momencie robi Bojan czy Cesc ? jeśli nie widzisz w tej akcji rażących błędów obrońców, to może Ty pograj w piłkę, bo ja akurat to robię
0
niestety ale właśnie tak jest :/ niedługo poprawną formą będzie "weszłem do pokoju i włończyłem światło" strasznie irytuje mnie ta ignorancja i "ewolucja" języka, a wszystko dla leniwych debili co nie potrafią posłużyć się ojczystym językiem
0
the same :)
0
Pique-Bartra-Alba i bramkę strzela nawet taka drużyna jak Republika Zielonego Przylądka... smutne nawet biorąc pod uwagę fakt, że to spotkanie towarzyskie :/
0
Wysiliłeś się na więcej, niż tylko na przeczytanie tytułu ? To, że sąd znajduje się w Madrycie o niczym nie świadczy.
0
ups, parę literówek się wkradło, *on i *zajścia oczywiście miało być
0
a Neymar nie dostał przypadkiem kartki za to, że gra miała być "na gwizdek" , a ona zaczął bez sygnału od sędziego ? jeśli tak to odwołania tu nic nie dadzą, takie są przepisy (na pewno w polskiej piłce, ale na podstawie tego zajść wydaje się, że w Hiszpanii również)