0

musimy, po prostu MUSIMY zdobyć mistrzostwo lub LM w tym roku, dla kapitana !

0

co nie zmienia faktu, że wolny świetnie wykonany piłka mija bokiem mur o jakieś pół metra a i tak się dokręca do bramki, śmiem twierdzić, że zawodnik faulujący Messiego pomógł mu mówiąc sędziemu, że piłkę trzeba dalej odsunąć, Leo lepiej wykonuje wolne jeśli są trochę dalej od pola karnego :)

0

nigdy w życiu nie widziałem, żeby Messi strzelał w stylu Carlosa czytaj "z fałsza"

0

Kompany bez wniku :D za to Nasri się zdziwił :D

0

z tej kamery słabo widać, ale piłka chyba nie leciała w światło bramki zanim Ter Stegen jej nie "przyjął"

0

hmm no co tu powiedzieć, w tym wypadku ? :/ takiej (sorry za wyrażenie no ale jednak) SZKLANKI to nawet nikt nie kupi, jak on się łamie na treningach, rok na siłowni nabrać masy mieśniowej trochę może to pomoże ?

0

"w piekle" ? chyba na pikniku :P piekło to jest w Stambule

0

Klub nie traci, tylko nie zyskuje, a to różnica

0

No i nie mnie oceniać jak odczytał to sędzia techniczny, mówię tylko, że wedle prawa (przepisów, regulaminow czy innych kodeksów) za dany czyn należy się dana kara, a te 3mecze to chyba była najniższa w tym przypadku, o ile się nie mylę

0

No legendy głoszą, że Mou tak się dostał do szatni zespołu;) Oficjalnie na ten mecz Martino nie może prowadzić drużyny, ale jako prosty kibic może przecież krzyczeć z trybuny (zapewne za ławką) "Pique rusz du.ę" albo "Zmieńcie tego Pedro" ;>

0

Co powiedział Martino nie wiesz, a Cristiano prócz tego, że dostał bezpośrednie czerwo za atak twarzy przeciwnika, pokazał gest uznawany za obraźliwy a za to są "drabinki" jak.z mandatami za jakieś przekroczenie przepisów możesz dostać "od do" nie mniej i nie więcej, ciesz się, że nie było 10;)

0

Może być w szatni, ale tylko jeśli dostanie się tam koszu na bieliznę;)

0

Jesli coś nie zostało odnotowane w protokole meczowym to chyba nie można z tym nic zrobić, tak mi się wydaje

0

mam nadzieję, ze w następnym sezonie Cesc będzie głównym rozgrywającym, a Rafinha będzie się przy nim rozwijał

0

podobnie jak piłkarska Barca za Guardioli, Jedyne przegrane mecze były o pietruszkę, a prawdziwe wpadki zdarzały się raz na pół roku

0

a Pique breaka tańczy :D

0

szybka reakcja

0

no i dobrze :) może się obudzą

0

hmm i co teraz ? "najsłabsza Barca od kilku lat" wygrywa spokojnie z silnym Man CIty, który parę dni temu poradził sobie bez problemu z Chelsea, to jak słaba musi być ekipa z Londynu Panie Jose ?

0

zgadzam się, mnie to nawet trochę irytowało jak widziałem, że klepiących zawodników Barcy a można było ruszyć z atakiem i dobić Anglików, no ale cóż miejmy nadzieję, że Aguero za bardzo nie będzie szalał na CN i nie zadba o to by jakieś emocje się pojawiły :)

0

przedskoczek :D

0

czerwo jest 100% więc nie wiem nawet nad czym rozkmina, być może faul miał miejsce 5cm przed polem karnym, powiem szczerze, że nawet przy powtórkach ciężko podjąć jednoznaczną decyzję, za to spalony był kwestią oczywistą więc, myślę, że wynik 0-2 jest jak najbardziej zasłużony

0

Juvenil - Kopenhaga 2-1 końcówka pierwszej połowy jakby kogoś to interesowało :)

0

juvenil przegrywa z Kopenhagą :/

0

jak na razie to JEST mecz sezonu, o przyszłości można sobie tylko pomówić

0

tak patrzę, że władza w Barcelonie wygląda jak w naszym pięknym kraju, przychodzi nowy zarząd (rząd) i zamiast starać się robić wszystko by budować dobry wizerunek klubu, to zaczyna oczerniać poprzedników, pokazując "jacy to oni byli źli", a chyba nie tędy droga...

0

2:43 :D:D:D chłop z '4' forever alone :D

0

niedługo przeciwnika będzie trzeba przepraszać po strzelonym golu

0

niestety Martino nie ma jaj by posadzić "święte krowy" w takim meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?