0

Pique na klasyczną 9 !

0

Pikej ! ;)

0

co za nurek:P

0

Alves :/ co to było na 5 metrów wrzutka górą !?

0

No nie znowu Puyi?:(

0

Szkoda chłopaków, nie zasłużyliśmy na bramkę

0

Jeśli stadion miałby zostać zbudowany od podstaw, to gdzie Barca rozgrywałaby mecze, przez te 7 lat?

0

wrażliwy chłopiec:)

0

była pierwsza bramka z meczu z Milanem ?

0

świetne były te koszulki, poza tym żółty i jego pochodne sprzyjają Barcelonie dwie LM zdobyte gdy wyjazdówki miały takie barwy, może w tym roku powtórka ;> bądź co bądź żółci teraz jest około połowy :)

0

393 bramka ;>

0

w styczniu 2023 na pewno nie zrobią, bo co wtedy z PNA 2023 ?

0

hmmm no jestem ciekaw jak to rozegrają, ale fakt granie meczów w 40paro stopniowym upale co kilka dni to narażanie zdrowia piłkarzy, z drugiej strony mundial w środku sezonu ?
Jak szejki mają tyle kasy to niech zainwestują w jakieś mega klimatyzatory, które pozwoliłyby zbić temperaturę na stadionie do jakiegoś znośnego poziomu ;)

0

można by było gdzieś umieścić bilans meczów Barcy w trakcie nieobecności Leo

0

Gwizdać:)

0

"Madrytyjczykom" skąd Ty wziąłeś tę formę?

0

mógłby do nas :)

0

Już nie jeden deklarował się jako kibic Barcy, a potem dumnie biegał w białym trykocie. Dlatego z przymrużeniem oka patrzę na takie wyznania, nie mniej jednak mile widziana persona w Barcelonie :)

0

w sumie dobre porównanie do tanga, które jest tańcem skłóconych kochanków, tańcem gdzie można wyładować złość w miłości ;> Messi i jego kochanka (piłka) byli może, nie pokłóceni ale spędzili trochę czasu w rozstaniu i teraz trzeba dać upust emocjom tym negatywnym jaki i pozytywnym ;>
aaa do tego Neymar dorzuci trochę rumby bądź salsy i mamy istną rewię ;)

0

wrócił kocur ! prowadź nas do zwycięstwa MISTRZU :)

0

to Iniesta by nie strzelił pięknej bramki i prawdopodobnie Barca odpadłaby w półfinale i nie zdobyłaby trzeciej LM w historii :P

0

noo a co by było gdyby tę piłkę przeciął Iniesta ? nikt by nie pamiętał o Jeffrenie :P

0

...no niby trzeźwy a ciągle coś nie tak :P
miało być "[...] a dzięki tej dwójce (Kluivert Rivaldo) zakochałem się w niej na zabój"

0

zapraszam na darmowe konsultacje :) moje pierwsze wspomnienia związane z koszulkami w kolorze Blaugrana sięgają czasów Romario, miałem wtedy jakieś 8lat i sam zaczynałem grać w piłkę, dzięki Ronaldo zacząłem kibicować Barcelonie, a dzięki owej dwójce (Kluivert

0

hmm Puchar Króla, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Superpuchar Hiszpanii więc jak najbardziej można uznać to za udany sezon, jednak po tym jak odszedł El Fenomeno Barca zdobyła 2 Mistrzostwa z rzędu między innymi dzięki tej dwójce z mego avatara, dopiero od przełomu tysiącleci zaczęły się suche lata

0

znowu :/ sorry za spam

0

hmm Puchar Króla, Puchar Zdobywców Pucharów oraz Superpuchar Hiszpanii więc jak najbardziej można uznać to za udany sezon, jednak po tym jak odszedł El Fenomeno Barca zdobyła 2 Mistrzostwa z rzędu między innymi dzięki tej dwójce z mego avatara, dopiero od przełomu tysiącleci zaczęły się suche lata

0

pamiętam jak Ronaldo przejął nr 9 od Zamorano (notabene również świetnego napastnika) Chilijczyk wtedy grał z 18 i pomiędzy cyfry wstawił sobie znak plusa

0

nie w tym miejscu miał się pojawić ten wpis

0

pamiętam jak Ronaldo przejął nr 9 od Zamorano (notabene również świetnego napastnika) Chilijczyk wtedy grał z 18 i pomiędzy cyfry wstawił sobie znak plusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?