0

Oczywiście, że trzeba wiedzieć kiedy można uspokoić grę, ale te sytuacje co pisałem miały miejsce chyba przy 2-0, bądź co bądź jeszcze nie taki pewny wynik co niestety czasem Barca potwierdza. Najbardziej mnie boli, że za Pepa też było tak wiele klepania ale tamten styl nie był tak nudzacy, poza tym uważam, że gdy na boisku jest Busi bez żadnych obiekcji zamiast Xaviego może grać Cesc, ponieważ Sergio jak już pod innym newsem wspomniałem, charakteryzuje się chyba największym opanowaniem i spokojem w środku pola do tego czuje mniejszy strach niż Generał przed rzuceniem prostopadłej piły

0

wiadomo, że na lidera każdy się spina, a do tego dochodzi lekceważenie i rywala przez Barcę i dzięki temu mamy taki obraz gry jak w pierwszych 30 min meczu, zawsze powtarzam, że gdyby Barca wychodziła na każdy mecz z motywacją jak na Real to by miażdżyli przeciętne/słabe drużyny w LL w ciągu pierwszej połowy

0

także Song mi się nie podobał w tym meczu, wielu kibiców chce Kameruńczyka w składzie jak najczęściej ale prawda jest taka, że Busi w aktualnej formie po prostu go niszczy, nikt nie ma tyle spokoju i opanowania co Hiszpan do tego operuje nienaganna techniką, do niedawna zdarzały mu się głupie błędy, przez które było sporo problemów, ale teraz myślę, że Sergio dojrzał do bycia najlepszym DM na świecie (obok Y. Toure ? ;>)

0

w końcu ktoś się nie bał posyłać prostopadłych, otwierających piłek, bo Xavi to chyba na starość tylko klepie sobie statystyki i do tego dorzuci czasem "firmowe kółeczko" :>

0

to nie kwestia stawu tylko mięśnia tutaj amortyzator nic nie pomoże

0

Gdyby przychodził Martino, gdy czytało się jego wywiady, wydawało mi się, że mamy trenera a charakterem, jajami i autorytetem. Jednak na te chwilę nie widzę ani jednego z tych aspektów. Mieli grać ci, którzy są w najlepszej dyspozycji, miała zostać wzmocniona defensywa (sorry ale dla mnie Barta dalej nie jest jakimś świetnym obrońcą, do tego Pique pod formą, a Masche zbyt często zdarzają się poważne błędy i ciągle stałe fragmenty gry to wielkie zagrożenie dla bramki) myślałem, że wróci styl Pepa a tu dalej tkwimy w "Tito style". Jedyna zaskakującą rzeczą jest to, że potrafimy wygrywać mecze czasami nawet dość wysoko chociaż gra nie mogła zadowalać (np wczorajsze spotkanie, GD tam to w ogóle furę szczęscia mieliśmy, że Real był jeszcze słabszy) Brakuje mi krzyków i tych ekspresywnych gestykulacji Guardioli (niektórzy się śmiali, że w końcu wyląduje jakiś samolot na CN) i tego, że często gdy gra się nie układała w pierwszej połowie na drugą zawodnicy wychodzili z innym nastawieniem. Teraz tego nie ma :/ jeśli słabo idzie w pierwszej odsłonie, raczej nie zmienia się to po przerwie. Na razie Tatę bronią wyniki i mam nadzieję, że tak będę mógł narzekać cały sezon by na koniec się cieszyć z potrójnej korony.

PS. co mnie wkurzyło z dzisiejszego meczu, w pewnym momencie w ciagu paru minut sam Neymar dostał z 3 prostopadłe piłki i było zagrożenie jakieś pod bramką rywali, a po chwili znowu Barca wróciła do klepania :/ no co jest ?! skoro widzisz, że coś daje dobry efekt to czemu tego nie powielasz ? niestety ale czasami rzeczywiście "jesteśmy niewolnikami własnego stylu"

0

może przesada z tym najlepszym w historii, no ale trzeba przyznać, ze jest w niesamowitej formie ! wiem, że Messi ostatnio nie był w zbyt dobrej dyspozycji do tego znowu dopadła go kontuzja, to teraz wszyscy będą ostro jechać po Cristiano, żeby sobie ulżyć, a prawda jest taka, że jeśli ktoś nie umie otwarcie powiedzieć, że w tym momencie Cr7 przewyższa Leo jest zwykłym ignorantem, ewentualnie zaślepionym dzieciakiem, który kipi jadem. Spójrzcie ile bramek i asyst zdobył w ostatnich meczach, miazga ! gdyby Messi zrobił coś podobnego byłby już nazwany Bogiem. Powtarzam, że mówimy o tym co jest na dzień dzisiejszy, a najgorsze jest to, że ludzka pamięć jest dość krótka i przez kolejny miesiąc zaważą się losy ZP i patrząc na OBECNĄ formę Ronaldo ma spore szanse by wygrać, choć ma minusa za brak trofeów(zobaczymy jak pójdą baraże) . Gdyby 4-0 z Milanem było wczoraj to wiadomo, że wtedy szala przesunęłaby się w kierunku Messiego, dlatego mam nadzieję, że głosujący będą się kierować całym rokiem.

0

na bank udawał kontuzję w 20 minucie...

0

losowanie CdR bylo przed chwilą, ale jeszcze nie ma o tym newsa

0

ale wróci wróci, wierzę w to :)

0

ale Messi kloc :/ zero szybkości :/

0

podoba się komuś Barca Martino ? tak szczerze ? bo muszę przyznać, że dla mnie to mało się różni od Barcy Tito, na którą tak wielu narzekało

0

może z tą La Decima chodziło o 10 lat bez gry w finale LM, także już osiągnęli swój cel w zeszłym roku :)

0

znowu będzie wina sędziego ?

0

przenieś kompa do pokoju z tv :P

0

czyli co uważasz, że badania były fałszowane ? bo nie bardzo rozumiem, skoro Diego miał zajebiste problemy ze zdrowiem ze względu na narkotyki, to wg mnie wielce prawdopodobne jest to, że brał wcześniej, szczególnie, że niedozwolone substancje wykryto u niego w wieku >30 lat, więc umówmy się w okresie schyłku każdego piłkarza, gdzie organizm nie jest już przystosowany do pracy na maksimum możliwości, więc ktoś kto uchodził za najlepszego zawodnika swojej epoki widząc braki w swojej kondycji mógł sięgnąć po jakieś "dopalacze"

0

czy rzekome ? jak każdy wie później miał dość poważne problemy z narko, więc ja bym nie nazywał tego przypadkiem, poza tym lata spędzone w Boca były mizerne, a te wicemistrzostwo ciężko zaliczyć jak jego sukces gdyż zagrał raptem w 6 meczach w tamtym sezonie strzelając 2 bramki

0

akurat od Sevilli to się zaczął koniec Maradonny więc słąbe porównanie

0

mnie strasznie razi spadek szybkości Leo :/ w GD przegrywał pojedynki sprinterskie z Pepe, we wczorajszym meczy również miał sytuację gdzie był z metr PRZED zawodnikiem Espanyolu a nie zdołał dobiec do piłki jako pierwszy, coś jest nie tak :/

0

no na razie to jest bardzo wiele do poprawienia

0

ktoś pamięta jakiś wygrany mecz NA WYJEŹDZIE z porządnym przeciwnikiem ? trzeba naprawdę dobrze pogrzebać w pamięci, ja się doszukałem 0-2 z Realem i dalej dopiero chyba mecz z Milanem w 2006, słabo z tymi wyjazdami oj słabo

0

no i jakaś konkluzja ?

0

haha przez 50 lat nie było zagrożenia to dalej nie będzie, no to jest ARGUMENT !

0

ja mam w pamięci wspaniałe zagranie Berkampa tylko nie wiem czy doczekało się swojej nazwy i czy przedtem ktoś coś takiego zagrał

0

mogliby nazwać jakoś gola strzelonego w meczu z Arsenalem, gdy podbił piłkę nad leżącym Almunią i z woleja wpakował do bramki

0

Pinto nie jest świetnym bramkarzem, ale na pewno dobrą duszą drużyny, wesoły facet. Uważam, że Reina mógłby go zastąpić, kolejny jajcarz :)

0

no właśnie nie wiem czemu ktoś dał Ci minusa, skoro to rzeczywiście jest bramka Seedorfa :/

0

komentarz słyszany w tle dobrze podsumowuje to zagranie :)

0

odstąpić można coś za darmo ;>

0

@patryk 100% racji, nie rozumiem ludzi, którym sączy się jad z pyska gdy tylko widzą nazwisko Rosell, w którym miejscu gdziekolwiek jest napisane, że Barca zarobi jakiekolwiek pieniądze na wprowadzeniu biletów dla dzieci ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?