karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w meczu Barcy z Valencią została dodana JEDNA minuta, a Valencia strzeliła dwie bramki w ciągu 3, a tutaj po doliczeniu 3 min Alexis strzelił w 93minucie 8 sekundzie !! jakim trzeba być za przeproszeniem debilem aby mówić coś o tym, że bramka strzelona po czasie
0
Tello lat 22,
Thiery Henry w wieku 23 lat, był wiodącą postacią złotej reprezentacji Francji podczas ME, z którą 2 lata wcześniej zdobył MŚ, w wieku 26 lat był uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie ( II miejsce w plebiscycie na Piłkarza Roku Fifa, Złotą Piłkę przegrał tylko z Nedvedem)
Z całym szacunkiem do Tello ale ten chłopak nie ma najmniejszych szans aby stać się drugim Heńkiem
0
Pique - zawodnik jednego sezonu :/ chyba forma z 08/09 już nie wróci.. niestety
0
"Barcelona to świetny zespół, ale jeśli nie daje rady, sięga po inne metody" co za zj*b co ma Barcelona do tego, że sędziowie się mylą ?! bramka z rożnego wg mnie powinna być uznana ale nie widziałem jakiś większych błędów, no może właśnie karny na Cescu, bo to, że Barca strzeliła 20 30 sekund po 93 minucie to... beeeez przesady
0
nie wierze :O
0
heh no to ładnie, dalej nie potrzebujemy obrońcy Panie Martino
0
Pique paraliż
0
"cudują cudują piłkarze Barcelony a strzału nie ma" cytat meczu
0
i naa co nam ten rożny ? :P
0
co teraz sędzia wymyślił ?
0
ale fart
0
Valdes przysnął ?
0
Barca musi wygrać dziś dwiema bramkami, aby wrócić na fotel lidera, który straciła parę godzin temu na rzecz Atleti
0
co on gwizdnął ?
0
heh, Adriano z tą bródką wygląda jak taki brazylijski cwaniaczek z amerykańskich filmów wiecznie szczerzący zęby i mogący załatwić torebeczke białego proszku ewentualnie kuter rybacki na lewych numerach :P
0
ciekawe czy jak potem się ściskali, to Neymar szepnął Silvie do ucha "po meczu może zabiorę Twoją rodzinkę na obiad, wiesz w Barcelonie dużo nie płacą, ale trzeba pomagać przyjaciołom"
0
ad. pierwszego gola - był artykuł odnośnie takich podań obrońców, że niby wtedy mogą sędziowie spalonego gwizdać :P pamięta ktoś dokładnie ten news ?
0
wtedy też było pełno wychowanków tyle, że Ajaxu ;)
0
no dobra ale "ździwiony" ?
0
taki zapis był w umowie, Roma nie chciała płacić za niego 20 czy 30 mln wiec Barca musiała go wykupić, co więcej pozostawało ? nie było pewnie żadnych ciekawych ofert to go wypożyczyli
0
no to jego największa wada niestety :/
0
kurcze pierwsze skojarzenie "kameruńsko-hiszpańskiej zapory" to Bagnack z kimś w duecie :P w sumie nie wiem czemu wpadło mi to do głowy, może za parę lat...
a do tematu mam nadzieję, że Song będzie dostawał więcej szans na grę od Martino, np. ostatnio zabolało mnie gdy w końcówce meczu z Valencią gdzie wynik nie był taki pewny, wszedł S.Roberto czy JdS zamiast naszego tura II (pierwszym jest oczywiście ten z yayami ;) )
0
Rio to nie taka znowu wioska :P
0
Jestem ciekaw jak to wygląda w takiej rodzinie. Taki Thiago zarabia 10 baniek a CAŁA rodzina rzuca pracę i on rozdaje darowizny czy jak? I teraz nie pytam z przekąsem tylko serio chciałbym wiedzieć jak wygląda życie w takiej familii. Ciekawi mnie także na kogo wyrastają dzieci takich osób, które mają w życiu wszystko, nie muszę praktycznie nic robić, nikt im nie powie, ucz się i bądź grzeczny, a kiedyś zostaniesz dentysta/finansistą/adwokatem...
0
Ostatnio Ronaldo mówił, że nie chce zostać trenować tylko spędzać czas z rodziną w szczególności z dziećmi, więc myślę, że da się jakoś żyć po pensji piłkarza ze światowego topu. Oczywiście nie porównuje tych dwóch zawodników jeśli chodzi o sukcesy i umiejętności, ale myślę, że Silva ma parę zer na koncie i jest już ustawiony do końca życia
0
no sorry ale to jest poniekąd kupowanie kota w worku, skąd wiadomo co wyrośnie z takiego zawodnika? czy gracz światowego formatu czy właśnie grajek nadający się do 2 3 ligi
0
26-latek, mój rocznik ;>
0
http://fangol.pl/view/14489/stoiczkow-jedzie-z-bale-m
słabe źródło, ale ja to przeczytałem w jakiejś irlandzkiej gazecie sportowej
0
w jakiejś Irlandzkiej gazecie przeczytałem wczoraj, że Stoiczkow powiedział coś w stylu "jeśli Bale jest wart 80-90 mln, to ja powinienem być bezcenny"
0
fakt zapomniałem o nim, ale jednak sądzę, że Ozil był dużo lepszy od Chorwata, chyba najlepiej asystujący zawodnik Realu z zeszłego sezonu