0

równie dobrze my możemy na te drużyny trafić, wszystko w rękach łysego z Uefa :P

0

fajnie by było jakby przestał padać (w sumie ostatni tego nie robi), bo dla mnie jak i pewnie większości fanów symulki są żenujące

0

no właśnie też miałem się pytać o co tu chodzi :P

0

Raaakitic :/ why ?

0

mógłby Masche przeprosić

0

noooooż tak mało brakowało :/

0

zawał :O

0

aaaaaaaaależ pięknaaaa !!! Ney

0

no Pedro teraz Suareza by trzeba dać :/

0

aaa szybko co sie dzieje dopiero do domu wrocilem, kto co strzelił co gramy ?!?

0

kolego zapomniałeś o naszym wzmocnieniu na następny sezon ;>

0

0

jesteśmy jedyną drużyną na świecie, która posiada w składzie tylko jednego prawego obrońcę

0

z chęcią wymieniłbym naszą obronę na ich (zostawiając Albę)

0

to co ter Stegen :P

0

szczerze to stare :P

1

not sure if trolling or just stupid

0

albo nie rozumiesz słów, których użyłeś albo coś Ci się pomieszało

0

Marek Ostaszewski

0

chyba rodzinne

1

*gurom jak już ;>

0

właśnie czasami lepiej w jeszcze młodszym wieku wyjechać, syn mojego kumpla, który wyjechał do Niemiec gra aktualnie w Borussi (U19 bodajże) i występuje w młodzieżowej reprze Polski i myślę, że niedługo o nim usłyszymy więcej

0

multiroom polecam chyba 10zł/msc, a jak Ci się kończy umowa to może i za darmo dadzą

1

ale chodzi o ligowe ? bo chyba ogólnie w karierze to ma nawet więcej niż Ceerka

0

baardzo w to wątpię :) gra na czas w pierwszej połowie ? ;> raczej sądzę, że robili to dla samego faktu pokrzyczenia i obrażania, bo taka ich "natura" i na języku mają zawodnika przeciwnej drużyny, który mógłby być obrońcą cnót wszelakich

0

co jest złego w słowie "kurczak" ? :O żeby właśnie tak śpiewali na stadionach wg mnie byłoby zabawnie i a jest ten "pojazd" po przeciwniku :) RTS i ŁKS fajną wojenkę prowadzą wypisując śmieszne, niewulgarne teksty na murach w stylu "ŁKS słucha Biebera" jak widać można to załatwić w dość humanitarny sposób,

1

a czy ja coś takiego powiedziałem ? nie znasz mnie :) jestem prawdziwym wulkanem i w takich momentach wybucham strasznie ale właśnie w tym sęk, rzucę sobie "kur*ą" w afekcie, a nie siedzi sobie taki dziad i krzyczy bez większego powodu "Ty xxx jesteś **jem" itp sam gram trochę w piłkę i rzygać mi się chce jak zajadę na jakąś wioskę i słyszę z boku teksty prosto z rynsztoku, gardzę takimi "ludźmi" strasznie, nic w życiu nie osiągnęli to sobie porzucają mięsem w kogoś, żeby się dowartościować

0

jeszcze przyśpiewki na temat drużyny rywala jestem w stanie zrozumieć, ale żeby obrażać piłkarzy albo ich bliskich (sic!) to trzeba być prawdziwym plebejuszem

0

chyba kolego nie wiesz co to wolność słowa, za publiczną obrazę można wylądować w sądzie

0

np tak

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?