0

a ja wieczorem i się nie chwalę

0

mam nadzieję, że z Rakiticiem będzie jak z Modriciem, bo na razie nie mogę patrzeć na jego grę :/

0

wślizgi Masche

1

i Cesc! w końcu by grał na swojej pozycji

1

czego mozna było się spodziewać po ostatnich transferach? zamiast wydać pieniądze na przebudowę wypalonej drużyny ściągamy jednego zawodnika za 80mln i oddajemy dwóch najlepszych w ostatnim sezonie do tego zostawiamy dziadków i kupujemy nowych, niestety półtorej roku musimy jakoś przetrwać

0

a mówiłem, żeby się nie podniecać przegrana Realu

0

nie znam piłkarza wolniejszego od Xaviego

0

ograł nas Lucho

0

Xavi mało nie zabił bramkarza

0

tylko, ze on pokazał te "jaja" co najwyżej na konferencjach przed sezonem, a to jest jakaś kpinka teraz

0

to nie jest śmieszne :/ zaczynam myśleć, że on postawił już u buka i robi to specjalnie

0

może Lucho jeszcze trzyma po sylwestrze :/

0

do 2016 niestety :/

7

apeluję o rozluźnienie trochę pośladów, bo nawet jak Real przegra to my jeszcze NIE WYGRALIŚMY z Sociedad

0

no nie wiem czy to taki WŁASNY kapitał skoro ma spore sumy z kredytów

0

taa z łeską..

1

"jeszcze dzieciaki drą ryje " haha, pozdrawiam i dziękuję za poprawę humoru :D

0

spoko, zawsze są i dziś pewnie też będą :)

1

kibice, którzy kibicują od 2005 ;>

14

no zrobił to fajnie, ale trzeba przyznać, że gdyby na przeciwko stał zwykły obrońca to by do piłki nie doszedł ;>

0

Jak Guardiola przychodził to klub opuścił Ronaldinho i Deco, wypalone gwiazdy, teraz chyba zarząd myślał o podobnej "rewolucji" tylko czemu zamiast pożegnać Xaviego Alvesa czy Pique odszedł najlepszy pomocnik i chyba jeden z najlepszych graczy Barcy w ostatnim sezonie (plus, po Messim najlepszy strzelec) ?! no ja tego nigdy nie zrozumiem

0

ciekawe ile teraz trzeba by było wyłożyć, żeby go odkupić 50-60 mln ?

1

napiszcie może petycje do LFP aby uwzględniali wasze plany przy układaniu terminarza :)

0

warto, przynajmniej jeśli chodzi o występy w drużynie

0

dzisiaj 4 porażki z rzędy spowodowałyby min 10 pkt straty do lidera i pożegnanie się z marzeniami o mistrzostwie

0

a ja śmigałem po podwórku w koszulce z nr 19 i wiadomym nazwiskiem ;>

5

no i macie tę manitę na święta

0

dziękuję Pani :)

0

poratuje ktoś linkiem, dopiero odpaliłem kompa

0

to dwumecz nie trzeba w ogole wygrywać, żeby przejść dalej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?