karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja wieczorem i się nie chwalę
0
mam nadzieję, że z Rakiticiem będzie jak z Modriciem, bo na razie nie mogę patrzeć na jego grę :/
0
wślizgi Masche
1
i Cesc! w końcu by grał na swojej pozycji
1
czego mozna było się spodziewać po ostatnich transferach? zamiast wydać pieniądze na przebudowę wypalonej drużyny ściągamy jednego zawodnika za 80mln i oddajemy dwóch najlepszych w ostatnim sezonie do tego zostawiamy dziadków i kupujemy nowych, niestety półtorej roku musimy jakoś przetrwać
0
a mówiłem, żeby się nie podniecać przegrana Realu
0
nie znam piłkarza wolniejszego od Xaviego
0
ograł nas Lucho
0
Xavi mało nie zabił bramkarza
0
tylko, ze on pokazał te "jaja" co najwyżej na konferencjach przed sezonem, a to jest jakaś kpinka teraz
0
to nie jest śmieszne :/ zaczynam myśleć, że on postawił już u buka i robi to specjalnie
0
może Lucho jeszcze trzyma po sylwestrze :/
0
do 2016 niestety :/
7
apeluję o rozluźnienie trochę pośladów, bo nawet jak Real przegra to my jeszcze NIE WYGRALIŚMY z Sociedad
0
no nie wiem czy to taki WŁASNY kapitał skoro ma spore sumy z kredytów
0
taa z łeską..
1
"jeszcze dzieciaki drą ryje " haha, pozdrawiam i dziękuję za poprawę humoru :D
0
spoko, zawsze są i dziś pewnie też będą :)
1
kibice, którzy kibicują od 2005 ;>
14
no zrobił to fajnie, ale trzeba przyznać, że gdyby na przeciwko stał zwykły obrońca to by do piłki nie doszedł ;>
0
Jak Guardiola przychodził to klub opuścił Ronaldinho i Deco, wypalone gwiazdy, teraz chyba zarząd myślał o podobnej "rewolucji" tylko czemu zamiast pożegnać Xaviego Alvesa czy Pique odszedł najlepszy pomocnik i chyba jeden z najlepszych graczy Barcy w ostatnim sezonie (plus, po Messim najlepszy strzelec) ?! no ja tego nigdy nie zrozumiem
0
ciekawe ile teraz trzeba by było wyłożyć, żeby go odkupić 50-60 mln ?
1
napiszcie może petycje do LFP aby uwzględniali wasze plany przy układaniu terminarza :)
0
warto, przynajmniej jeśli chodzi o występy w drużynie
0
dzisiaj 4 porażki z rzędy spowodowałyby min 10 pkt straty do lidera i pożegnanie się z marzeniami o mistrzostwie
0
a ja śmigałem po podwórku w koszulce z nr 19 i wiadomym nazwiskiem ;>
5
no i macie tę manitę na święta
0
dziękuję Pani :)
0
poratuje ktoś linkiem, dopiero odpaliłem kompa
0
to dwumecz nie trzeba w ogole wygrywać, żeby przejść dalej ;)