1

jak gra Halilovic i Rafinha ?

0

co za paraliż :/

1

niedziwne, ze Messi nie ma wielu bramek w CdR, jak w 1/16 i 1/8 praktycznie nie gra

0

to Overmars ? :O ale te lata lecą...

0

i powiedział, że głosował w sierpniu ! nagroda za cały ROK KALENDARZOWY a głosy oddawane na pare miesięcy przed jego zakończeniem

0

no chyba, ze znowu nawieje dymu z Islandii

1

baa są i ładniejsze :) ale wybrance Messiego nie ma co odbierać urody

0

dobre debilizmy :)

0

jeśli chodzi o ten sezon to sama prawda :)

1

hehe widać ludzie nawet na najprostsze trolle się zabierają :P

1

pewnie upadłby na ziemię i zacząłby machać rękoma, po chwili wpada Mallenco i gwieżdze karnego

1

jakbyśmy wygrali z Getafe i Elche w dwóch wczesniejszych kolejkach to wystarczyłby ten remis

1

co mówi ?

5

może po prostu chodzi o "ku%wa mać" i "ku%wa" bez przesady, żeby takie rzeczy na kolegę z drużyny mówić

0

jeszcze kmiot schował ręce, żenujący typ

18

szkoda, że był karny (po symulce) aleee patrzcie gdzie Messi walczył o piłkę :)

2

stworzył sam siebie ? :P

1

Pogba marzenie, zeby do nas przyszedł

0

no i co z tym nie tak ? przecież ktoś stwierdził fakt

0

jak dla mnie Atletico mentalnie jest jak kopacze z B klasy

2

Pique jaki śmieszek :P

0

hahaha MNS !!! :D pięknie !

1

no i czemu kwita za coś takiego nie ma >?

0

mogliby nie trzymać Godina to by dostał czerwo

0

dzisiaj ? :P a kiedy nie była

5

uff dobrze, że go nie skasował :/

0

mini zawał :O

1

to gdzieś powiedział, że ręka była sprawiedliwa ? ból dupki, że Barca wygrywa ?

3

jakbym napisał co teraz myślę o tym debilu poszedłbym do więzienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?