karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak tam wasze pewniaki ? :)
0
jeszcze nie zagraliśmy minuty półfinału a tu już jesteśmy w finale i jeszcze jesteśmy faworytem :) ależ jesteśmy potęgą fiu fiu
4
Hiszpania w półfinale ! :)
0
Aaaaaa jest polfinal
0
spoko w pracy jestem więc tylko chce by w tle leciało, żebym mógł słuchac ;)
0
OT: ogląda ktoś moze Polskę w necie i ma link ?
0
Pedro też się stara i Sergi Roberto się stara, w sumie jakby mnie puścili na CN to też bym się starał
3
w sumie dopiero teraz obejrzałem powtórkę jak "wielki CR" otrzepuje znaczek Mistrza Świata, cwaniaczek i bufon jakich mało, jak można w jakiś inny sposób to odczytywać jak nie "pfff jestem Mistrzem Świata mam Złotą Piłkę więc mogę więcej, penis mi możecie zrobić"
1
za czerwo jest zawsze jeden mecz, a za rodzaj przewienienia dorzucą się kolejne
1
słowo recydywa coś Ci mówi ?
1
1, słownie JEDEN mecz zawieszenia to jest po prostu jakaś kpina
0
najbardziej się boję, że Suarez będzie przeszkadzał we współpracy Messiego z Neyem
2
no Gerard Pique i Sergio Pique
0
LFP podlega chyba pod UEFA, a tam już powtórki są uwzględnianie, skoro FIFA ukarała Suareza czemu UEFA nie może Cristiano ?
0
jesli Messi i Ney zagrają swoje do tego opanujemy środek pola to jestem spokojny o tę jedną bramkę :)
0
gdzie znajdę jakąś listę (o ile w ogóle jest) meczów, na które będą organizowane wyjazdy za pośrednictwem FCBP ?
0
hmm właśnie sobie oglądam powtórkę manity z CN, ależ Barca wtedy świetnie grała, sytuacji to na 8-0 spokojnie można nazbierać
0
bez przesady dopiero ostatnie mecze mu zaczęły wychodzić (Pique)
0
no to wtedy był juz leciwy (Davids) więc w sumie nie dziwię się, że klub nie chciał dać mu 4letniego kontraktu, szkoda, że nie dołączył do nas ok 2000roku gdy był w mega formie
7
ehh czemu w Madrycie umieją tak obejść przepisy, żeby móc ściągać młodych zawodników a u nas siedzą takie nieudolne persony :/
1
ale jest w Europejskim Obszarze Gospodarczym, jesli chcesz sie sprzeczać to doczytaj pewne informacje
0
no ja sam nie pamiętam tego okresu zbyt dobrze, ale jeśli był właśnie tylko pół roku to coś musiało być na rzeczy
1
to ja mam ciekawą statystykę jeszcze odnośnie Ramos od keidy zaczął grać w Realu nie miał sezonu bez czerwa:2005/2006: 40 spotkań, 11 żółtych kartek, 4 czerwone2006/2007: 39 spotkań, 39 żółtych, 1 czerwona2007/2008: 40 spotkań, 17 żółtych, 3 czerwone2008/2009: 42 spotkania, 14 żółtych, 1 czerwona2009/2010: 40 spotkań, 13 żółtych, 1 czerwona2010/2011: 46 spotkań, 18 żółtych, 2 czerwone2011/2012: 51 spotkań, 17 żółtych, 2 czerwone2012/2013: 38 spotkań, 16 żółtych, 2 czerwone2013/2014: 18 spotkań, 9 żółtych, 2 czerwone(dane z połowy sezonu 2013/14)
0
ogólnie chyba dzierży rekord La Liga w tej kwestii o ile się nie mylę, wie ktoś jaki jest rekord w innych ligach i ogólnie we wszystkich rozgrywkach ?
0
no moja również nie należy do najlepszych ale też właśnie nie mogę sobie przypomnieć takiego zajścia
0
naaah, widziałeś, żeby Pique kogoś pobił czy faulował z agresją, pełną premedytacją ? jego kartki są praktycznie w całości spowodowane spóźnieniem albo brakiem umiejętności czy chęcią przerwania groźnej akcji
0
może ktoś mi powiedzieć jak to jest w Hiszpanii, słyszałem, że poniżej 18 roku zycia nie można podpisać profesjonalnego kontraktu piłkarskiego (w Anglii za to można powyżej 16, dlatego takie Wengery mogły sobie podbierać młodzików z hiszpańskich szkółek)
0
Messi dostał kiedykolwiek czerwo ?
0
Cristiano to nie brutal, tylko czasami ktoś mu odcina połączenie z mózgiem
0
hmmm a to nie między innymi przez takie transfery Barca ma bana ? czyli Barca nie może, a Real może ? czy on jest "czysty" tylko nie może zostać zgłoszony w związku z banem ?