karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szybciej będzie Abudabi/Fly Emirates La Fabrica
6
musisz się cofnąć w czasie :)
27
reprezentacyjne koszulki są fajne, czyściutkie żadnych katarow czy innych telewizorów
0
Shakira też dziś ma urodziny, ciekawe czy Sashe też na 2 lutego planowali ? :)
3
dzięki :)
0
Alexis był przyklejony do linii bocznej i nie miał takich patelni jak Suarez
0
no przy tej akcji kazdy z trio miał wkład na równi, Suarez po prostu musiał tę piłkę zagrać do Neya
0
akurat Alexis był typowym skrzydłowym, a Suarez napastnikiem
0
ee ? tak samo mogę powiedzieć, że Pique może nam to zapewnić, na razie półfinał zawdzięczamy najbardziej Messiemu i Neymarowi
0
można się licytować :) Neymar zapewnił jedyny puchar w tamtym sezonie
0
do tego Brazylijczyk miał 21 lat jak przyleciał z innego kontynentu, ze słabej ligi, dodatkowo ciążyła na nim presja tego całego Neymargate a Suarez 27 lat - BLP przez niektórych uważana za najlepszą ligę na świecie (wg mnei niesłusznie ale to inna kwestia) - najlepszy zawodnik tej ligi
6
zawsze było "el Tridente" przyszedł Suarez i jest trójZĄB :)
3
8 z rzędu
0
to był taki Cristiano z początków gry w ManU straszny egoista, robiący sztuczki na pokaz, tylko, że młodszy z Portugalczyków się ogarną i dorósł natomiast Quaresma nie
2
szkoda, że Pikej taki błąd popełnił dostałby znowu wysoką notę
1
gdzie Ty widzialeś tu farcik ? chyba przy bramce dla Villareal
0
ciężkie 3 pkty, ale pokonaliśmy drużynę, która nie przegrała od października !
0
już bardziej w Halilovicia wierze :)
0
Messi press w 85 minucie :)
0
smacznego Busi :)
0
żeby sędziowie nie byli przeciwko nam to by miał pewnie już ze 2-3
2
Alba dziś porażka
0
tam gdzie kartka dla zawodnika Villareal za faul na Rafie z pierwszej połowy :)
0
hmm sędziowie w Katarze chociaż dostali hajs gruby,a co mają hiszpańscy ze swojej ślepoty ?
0
hahaha ! co tu się działo ?
0
i się CN obudziło
0
król pozamiatał :)
0
aj ładnie podziurawił typa
0
no ale jak tego gościa nikt nie pokrył ? !
4
no to pochwaliliśmy Pique :/