0

ehh no szkoda tego karnego strasznie :/

0

"co jak co ale jak na wielki klub" a ja wiem czy można go nazwać wielkim ?

0

trzeba dodać szczęśliwy remis :)

0

Zabierzcie tego typa z 5 bo mnie zaraz krew zaleje

0

czemu nie dziwi mnie, że większość z BPL ?

5

a piłka po strzale Ramos dalej leci :P

0

była jakaś kartoniada w tym sezonie ?

0

może ktoś powiedzieć jak grał Real ? wrócił KrUl ?

4

bo wyładowali piłkarską złość na City

0

Gdybyśmy to wygrali to śmiało można było by powiedzieć, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, a tak... trzeba "wygrywa" zamienić z "przegrywa"

0

aaaaaaa Pique :/

0

0

0

niestety do GD gramy same 16 17 18

3

Nie sądze, że ktoś będzie miał wyższą ocenę po tym meczu jak 5

0

brak słów :/

0

brawo Ney brawo :/

3

Komentarz usunięty

0

taki właśnie jest los :) tylu dzieciaków się śmiało z Realu i Cristiano to teraz macie

0

buahahah chyba się koszulkami zamienili

0

tak Busi prowadź sobie co tam

24

ja nie wiem to presja ? zawsze jak mamy przejąć lidera to gramy totalne dno

0

Messi chyba chce dziś pobić kolejny rekord... straconcyh piłek

0

czemu oni klepią jakby wygrywali z 5-0 ?

4

prosze Iniesta poproś sam o zmianę :/

0

no ciagle brakuje centymetrów przy tych wrzutkach :/

1

Ależ gramy dramat:/

3

Wszystkie stykowe piły dla Malagi

0

Ile jeszcze takich bramek stracimy?

0

no to 8 jest Almeria :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?