karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh no szkoda tego karnego strasznie :/
0
"co jak co ale jak na wielki klub" a ja wiem czy można go nazwać wielkim ?
0
trzeba dodać szczęśliwy remis :)
0
Zabierzcie tego typa z 5 bo mnie zaraz krew zaleje
0
czemu nie dziwi mnie, że większość z BPL ?
5
a piłka po strzale Ramos dalej leci :P
0
była jakaś kartoniada w tym sezonie ?
0
może ktoś powiedzieć jak grał Real ? wrócił KrUl ?
4
bo wyładowali piłkarską złość na City
0
Gdybyśmy to wygrali to śmiało można było by powiedzieć, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, a tak... trzeba "wygrywa" zamienić z "przegrywa"
0
aaaaaaa Pique :/
0
0
0
niestety do GD gramy same 16 17 18
3
Nie sądze, że ktoś będzie miał wyższą ocenę po tym meczu jak 5
0
brak słów :/
0
brawo Ney brawo :/
3
Komentarz usunięty
0
taki właśnie jest los :) tylu dzieciaków się śmiało z Realu i Cristiano to teraz macie
0
buahahah chyba się koszulkami zamienili
0
tak Busi prowadź sobie co tam
24
ja nie wiem to presja ? zawsze jak mamy przejąć lidera to gramy totalne dno
0
Messi chyba chce dziś pobić kolejny rekord... straconcyh piłek
0
czemu oni klepią jakby wygrywali z 5-0 ?
4
prosze Iniesta poproś sam o zmianę :/
0
no ciagle brakuje centymetrów przy tych wrzutkach :/
1
Ależ gramy dramat:/
3
Wszystkie stykowe piły dla Malagi
0
Ile jeszcze takich bramek stracimy?
0
no to 8 jest Almeria :)