karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy jakaś miła duszyczka wrzuciłaby link do losowania ? z góry dziękuję
0
po prostu żaden wielki klub nie chciał jechać do Warszawy :P
2
ciężkie pytanie, Porto leży nad Oceanem, Monako wiadomo lazurowe wybrzeże, o tej porze roku raczej wybrałbym Portugalię
0
http://messivsronaldo.net/ ktoś kłamie z asystami , tylko kto ?:P
7
https://www.facebook.com/video.php?v=10153329916534305&set=vb.197394889304&type=2&theater
kartoniada na El Clasico ? ;>
0
najlepsze Schalke i Real :)
1
trochę przesada wg mnie, Messi zagrał świetnie, ale miał dwie praktycznie 100% sytuacje, których nie wykorzystał
0
PSG w pierwszym meczu bez Ibry i Verrattiego więc sporo stracą na jakości
1
teraz zamiast znanego określenia level HARD należy używać level HART :)
7
jeśli wkręcanie przeciwników w ziemię, zakładanie siatek i powodowanie problemy z błędnikiem u obrońców nie jest dryblingiem to ja rzeczywiście nie znam definicji tego słowa :V
3
właśnie wczoraj Masche zagrał mocno przeciętnie, nie miał żadnych spektakularnych wslizgów, do których nas przyzwyczaił, w pierwszej połowie był często spóźniony z kryciem, a wręcz wydawało mi się, że jest zagubiony na swojej pozycji, Busi to Pusi ale w rozgrywaniu piłki jest dużo lepszy i mam nadzieję, że na GD sie wykuruje
67
ależ perełka z rm.pl
"Ale Messi nie ma dryblingu, tylko ma balans i prowadzenie piłki blisko nogi."
2
i takie tłumaczenie jest dużo bardziej czytelne i zrozumiałe
4
"Jeśli chwilę temu grałem katastrofalnie... Nie przejdę od tragicznej gry do mojego najlepszego momentu”. jestem chyba jakimś tumanem, mógłby mi ktoś przetłumaczyć z polskiego na polski ?
0
jest gdzieś reakcja na gola ?
1
a ja nie ! Busi zawsze gra świetnie w klasykach, w formie jaką prezentował przed kontuzją to on jest pierwszym i oczywistym wyborem, żeby jeszcze wyeliminował te debilne straty w prostych sytuacjach :/
0
No właśnie lepiej byś ukrywał wiek z takim podejściem, Real też był pewniakiem do wygrania zeszłorocznego El Clasico, kibice z Madrytu liczyli ile to bramek strzelą Barcelonie bez formy. Wiara w zespół nie ma nic wspólnego z "wykrzykiwaniem" na forach, fejsbuniach czy innych sferach internetu "manita, manita! zniszczymy Real" życie jest penisem lubi płatać figle, a w sporcie przede wszystkim
4
ciekawe co by się mówiło, gdyby Aguero strzelił bramkę po jego karygodnej stracie
0
Pogba kontuzja ?
0
moze zapomniał zmienić konto
1
szczerze ? MOTM HART ! zdecydowanie
0
oj wydaje się, że Rafę zjadła trema
0
ten mecz powinien być zabity w pierwszej połowie, a nawet w Anglii
0
super... brawo ! jeszcze wiecej setek zmarnuj cie
1
ależ szarpany mecz się zrobił, prosze 2-0 i Xaviego na boisko
0
MEssi nie strasz :/
1
przydałaby się druga bramka, bo będzie nerwówka
0
proszę Busi wróć na GD, błagam :(
0
Messi by tę główkę wsadził ;>
0
Neeeey strzeeelaaaj !!