0

czy jakaś miła duszyczka wrzuciłaby link do losowania ? z góry dziękuję

0

po prostu żaden wielki klub nie chciał jechać do Warszawy :P

2

ciężkie pytanie, Porto leży nad Oceanem, Monako wiadomo lazurowe wybrzeże, o tej porze roku raczej wybrałbym Portugalię

0

http://messivsronaldo.net/ ktoś kłamie z asystami , tylko kto ?:P

0

najlepsze Schalke i Real :)

1

trochę przesada wg mnie, Messi zagrał świetnie, ale miał dwie praktycznie 100% sytuacje, których nie wykorzystał

0

PSG w pierwszym meczu bez Ibry i Verrattiego więc sporo stracą na jakości

1

teraz zamiast znanego określenia level HARD należy używać level HART :)

7

jeśli wkręcanie przeciwników w ziemię, zakładanie siatek i powodowanie problemy z błędnikiem u obrońców nie jest dryblingiem to ja rzeczywiście nie znam definicji tego słowa :V

3

właśnie wczoraj Masche zagrał mocno przeciętnie, nie miał żadnych spektakularnych wslizgów, do których nas przyzwyczaił, w pierwszej połowie był często spóźniony z kryciem, a wręcz wydawało mi się, że jest zagubiony na swojej pozycji, Busi to Pusi ale w rozgrywaniu piłki jest dużo lepszy i mam nadzieję, że na GD sie wykuruje

67

ależ perełka z rm.pl
"Ale Messi nie ma dryblingu, tylko ma balans i prowadzenie piłki blisko nogi."

2

i takie tłumaczenie jest dużo bardziej czytelne i zrozumiałe

4

"Jeśli chwilę temu grałem katastrofalnie... Nie przejdę od tragicznej gry do mojego najlepszego momentu”. jestem chyba jakimś tumanem, mógłby mi ktoś przetłumaczyć z polskiego na polski ?

0

jest gdzieś reakcja na gola ?

1

a ja nie ! Busi zawsze gra świetnie w klasykach, w formie jaką prezentował przed kontuzją to on jest pierwszym i oczywistym wyborem, żeby jeszcze wyeliminował te debilne straty w prostych sytuacjach :/

0

No właśnie lepiej byś ukrywał wiek z takim podejściem, Real też był pewniakiem do wygrania zeszłorocznego El Clasico, kibice z Madrytu liczyli ile to bramek strzelą Barcelonie bez formy. Wiara w zespół nie ma nic wspólnego z "wykrzykiwaniem" na forach, fejsbuniach czy innych sferach internetu "manita, manita! zniszczymy Real" życie jest penisem lubi płatać figle, a w sporcie przede wszystkim

4

ciekawe co by się mówiło, gdyby Aguero strzelił bramkę po jego karygodnej stracie

0

Pogba kontuzja ?

0

moze zapomniał zmienić konto

1

szczerze ? MOTM HART ! zdecydowanie

0

oj wydaje się, że Rafę zjadła trema

0

ten mecz powinien być zabity w pierwszej połowie, a nawet w Anglii

0

super... brawo ! jeszcze wiecej setek zmarnuj cie

1

ależ szarpany mecz się zrobił, prosze 2-0 i Xaviego na boisko

0

MEssi nie strasz :/

1

przydałaby się druga bramka, bo będzie nerwówka

0

proszę Busi wróć na GD, błagam :(

0

Messi by tę główkę wsadził ;>

0

Neeeey strzeeelaaaj !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?